Drugie moto off

Dzięki Transalpowi nabrałeś doświadczenia i chcesz zrobić następny krok w motocyklowej przygodzie?
Tu znajdziesz kącik poświęcony innym jednośladom.
Awatar użytkownika
jacekj
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 208
Rejestracja: 17.01.2011, 05:21
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Re: Drugie moto off

Post autor: jacekj »

właśnie ujeżdżam coś co spełnia te kryteria poza ceną, bo nie jest tanie - WR 250 R. Nie mylić z WR 250 F !
Moto na kostce, lekkie, czterosuw, moc 30 koni ale świetnie daje radę. jedynie do skoków brakuje mu mocy, ale poza tym jest bardzo OK. Polecam takiego brudasa do latania po krzakach ...
przeglądy co 6000 i silnik nie jest tak wysilony jak w F-ce czy YZ.
R1200 GS LC ADV [jest]
Honda VFR 1200 X
Honda XL700 V
Yamaha WR 250 R
Honda CBR 1000 RR
Kawasaki KLV1000
Kawasaki KLR 650
Yamaha DT125
Awatar użytkownika
rafcco
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 173
Rejestracja: 18.04.2011, 20:58
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Działoszyn
Kontakt:

Re: Drugie moto off

Post autor: rafcco »

Latam po lasach z kolegą który ma yzf250 2t
Niby fajne ale :
- brak dołu (wszelakiego rodzaju przeprawy i błota musi strasznie kręcić bo inaczej gaśnie - śmiesznie to wygląda )
- strome podjazdy - też trzeba uważać żeby nie przewaliło na plecy
- przelotówki - mimo wymiany napędu zostaje strasznie w tyle
- spalanie - gościu tankuje pełny zbiornik a w plecaku ma dodatkowe 5 litrów paliwa i prosi mnie o zabranie jeszcze 5litrów
- brak homologacji - czarne odpada

Ogólnie moto to straszny wariat trzeba uważać na plecy bo na wszystkich biegach strasznie mieli.
Pisze co zauważyłem nie mam porównania z innym wyczynem, kierowca o średnich umiejętnościach
Chłopcy którzy latają u nas na 4t wyglądają na bardziej zadowolonych podczas jazdy.
Jeśli chodzi o remonty nie mam porównania cenowego.
No risk no fun
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość