Ciekawa relacja motocyklistki z Ukrainy...

motocyklowo
Awatar użytkownika
maks
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 58
Rejestracja: 07.01.2009, 22:41
Mój motocykl: XL600V

Re: Ciekawa relacja motocyklistki z Ukrainy...

Post autor: maks »

Piwkos pisze:W relacji tej motocyklistki zauwazyłem dziwną rzecz - popatrzcie na kalendarz - zwłaszcza kwicień i luty. Brakuje w nim dni. Trochę to dziwne.
Te dni to pewnie były Ukraińskie święta i były zaznaczone na czerwono i pewnie wyblakły.
Awatar użytkownika
mr bulwa
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 624
Rejestracja: 26.09.2008, 10:44
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań

Re: Ciekawa relacja motocyklistki z Ukrainy...

Post autor: mr bulwa »

maks pisze:
Piwkos pisze:W relacji tej motocyklistki zauwazyłem dziwną rzecz - popatrzcie na kalendarz - zwłaszcza kwicień i luty. Brakuje w nim dni. Trochę to dziwne.
Te dni to pewnie były Ukraińskie święta i były zaznaczone na czerwono i pewnie wyblakły.
Ten kalendarz też jest swego rodzaju symbolem co tam się stało...
Ona pisze o tym - wyblakły dni wydrukowane na czerwono - czyli niedziele i święta. Trochę siedzę w poligrafii i to jest normalne, że czerowny bleknie - zwłaszcza na słońcu. Być może promienowanie nieco to przyspieszyło.

A pamiętacie ten czas w PL? Byliście już na świecie :smile: ? Ja pamiętam płyn lugola podawany w szkołach i tabletki jodowe. Dwa miesiące później wyszły mi pierwszy i ostatni raz w życiu czyraki... podobno organizm usuwał w ten sposób wszystkie syfy i toksyny... No i to całe zakłamanie, Urban zwany "dupą z uszami" kłamiący na konferencji prasowej, że nic się nie stało, nie ma żadnego zagrożenia, zero informacji w pierwszych dniach...
_______________________________________________
Nie ma drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą.
Budda Siddhartha Gautama
Awatar użytkownika
Piwkos
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 164
Rejestracja: 23.02.2009, 17:21
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław/Gdynia

Re: Ciekawa relacja motocyklistki z Ukrainy...

Post autor: Piwkos »

Z tym kalendarzem to nie jest kwestia blaknięcia cyfr, jeśli dokładnie policzycie pola i dni to wychodzi że kwiecień ma dwadzieścia kilka dni, widać to wyraźnie. Rozdział 21 tej opowieści. Wiem, że litery potrafią po prostu wyblaknąć, ale nie może być tak, że po 1 jest od razu 3. No chyba że mnie napromieniowało...
A z atomowych ciekawostek - zwłaszcza dla mieszkańców Dolnego Śląska to mogę powiedzieć, że stacjonowały w Bolesławcu działa "pion" zdolne do miotania pocisków atomowych... Obecnie wycofane, do oglądania w Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu lub na terenie jednostki w Bolesławcu - ale już tylko jako pomniki dawnej potęgi artylerii. Lufa o długości bodaj 14 lub 16 metrów robiła wrażenie, widziałem na żywo.
Motocykliści noga z gazu!!! ;)
Awatar użytkownika
fuks-f1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 16.07.2008, 21:26
Lokalizacja: Wrocław / Kijów / Krzywy Rog

Re: Ciekawa relacja motocyklistki z Ukrainy...

Post autor: fuks-f1 »

To tak dla wszyskich Sherlokow.... zobaczcie, ze w ogole nie sa wykazane niedziele..... i wsio jasne.... bo one krasne
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości