Honda NTV 650 Revere. Doinwestowana! Wał!

Awatar użytkownika
kamikazemario
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 609
Rejestracja: 18.09.2008, 20:10
Lokalizacja: Beskid Wyspowy

Honda NTV 650 Revere. Doinwestowana! Wał!

Post autor: kamikazemario »

W moich rękach od 2 lat, bardzo zadbana i na bieżąco osobiście przeze mnie serwisowana. Motocykl absolutnie niezawodny z bezobsługowym wałem napędowym. Spalanie to ok. 4,5l. Używany sporadycznie na wycieczki i zloty. Świeżo wymieniony olej Motul i filtr. Jedyną rzeczą, którą warto byłoby zrobić w najbliższym czasie to wymiana akumulatora. W kwietniu opłacone ubezpieczenie na kolejny rok 2015/2016. Motocykl w pełni przygotowany do sezonu.

2000km temu:
-wymienione uszczelniacze przedniego zawieszenia wraz z olejem,
-wymieniony olej w przekładni końcowej,
-wymienione króćce gaźnikowe,
-wykonano czyszczenie i synchronizacje gaźników,
-wymieniono filtr powietrza,
-regulacja luzów zaworowych,
-nowa gąbka i obszycie kanapy.

1000 km temu:
-nowe klocki hamulcowe,
-przedni przewód hamulcowy w stalowym oplocie ( wyraźnie poprawiła się siła hamowania),
-nowe łożyska przedniego koła,
-nowe świece zapłonowe,

Ze względu na zainwestowane pieniądze i pracę cena nie podlega negocjacji. Interesuje mnie ewentualna zamiana na tdm 850, transalp 650, bmw 1100 rt, pan european 1100 lub podobny motocykl turystyczny.

Zapraszam na oględziny w weekend-y. W przypadku osób poważnie zainteresowanych, po wcześniejszym ustaleniu również w inne dni. Zakup możliwy tylko po wcześniejszych oględzinach. Telefon 889 088 648.
Obrazek

http://allegro.pl/honda-ntv-650-revere- ... 71664.html
CBR 600 F3
Odważni nie żyją wiecznie, lecz zbyt ostrożni nie żyją wcale..
Fizolof
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 358
Rejestracja: 25.06.2013, 22:39
Mój motocykl: XL600V

Re: Honda NTV 650 Revere. Doinwestowana! Wał!

Post autor: Fizolof »

Sorry za OT ale w tytule >>Wał!<< sugeruje, że chodzi o jakieś oszustwo (przynajmniej mi się tak skojarzyło) :smile:
Awatar użytkownika
HerkulesWPR
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 390
Rejestracja: 25.10.2013, 20:33
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Pruszków

Re: Honda NTV 650 Revere. Doinwestowana! Wał!

Post autor: HerkulesWPR »

Fizolof pisze:Sorry za OT ale w tytule >>Wał!<< sugeruje, że chodzi o jakieś oszustwo (przynajmniej mi się tak skojarzyło) :smile:
No mi się skojarzyło z wałem kardana, no ale faktycznie można tak to odczytać. Może specjalnie, żeby ludzie zwrócili większą uwagę.
Wygląda na fajny egzemplarz na pierwsze moto.
Nigdy nie widziałem/jeździłem takim modelem.
91 kkm nabite, czym się rożni ten silnik od Transalpowego?
Awatar użytkownika
Carson
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 82
Rejestracja: 03.05.2012, 22:29
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Żary

Re: Honda NTV 650 Revere. Doinwestowana! Wał!

Post autor: Carson »

HerkulesWPR pisze:
Fizolof pisze:Sorry za OT ale w tytule >>Wał!<< sugeruje, że chodzi o jakieś oszustwo (przynajmniej mi się tak skojarzyło) :smile:
No mi się skojarzyło z wałem kardana, no ale faktycznie można tak to odczytać. Może specjalnie, żeby ludzie zwrócili większą uwagę.
Wygląda na fajny egzemplarz na pierwsze moto.
Nigdy nie widziałem/jeździłem takim modelem.
91 kkm nabite, czym się rożni ten silnik od Transalpowego?

Z tego co się dowiedziałem to skrzynią się coś różni, a z tego co wiem to sprzęgło i pompa wody ta sama :)
Moto super miałem taką revere :) koleś teraz taką ma i spaliła mu się instalacją ale to chyba jednostkowy przypadek w końcu honda :ok:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości