jakieś sprawdzone rękawiczki

Kurtki, kaski, buty, ochraniacze itp.
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: jakieś sprawdzone rękawiczki

Post autor: Adampio »

Jak najbardziej. W upale +30 daje sie wytrzymać. Sa krotkie wiec można rozpiac rekawy kurtki i powietrze w nie wlata bo nie jest blokowane typowym mankietem. No i ZADNYCH kłopotow z czestym zdejmowanie i zakladaniem, a ich lokalna cienkosc eliminuje cześć potrzeb zdejmowania :ok:
Awatar użytkownika
skarp
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 220
Rejestracja: 18.07.2012, 06:54
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Parczew

Re: jakieś sprawdzone rękawiczki

Post autor: skarp »

Może ktoś, coś o Fox Bomber
Obrazek
Suzuki DR 650 SE 1997r. -> Honda XL 650 V 2000r. -> Suzuki DL 650 K7 - > BMW R 1200 GS K25 2005r. Desert Yellow.
Motopodróżnik
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 69
Rejestracja: 06.08.2013, 12:44
Mój motocykl: XL600V

Re: jakieś sprawdzone rękawiczki

Post autor: Motopodróżnik »

czy ktoś może coś napisać nt. rękawic Modeka BREEZY takich oto:
http://allegro.pl/nowe-rekawice-tekstyl ... 72880.html - czy nie/farbują, jaka trwałość, czy podszewka wewnętrzna z dłonią nie/wyjmuje się, czy latem tj. w temperaturach powyżej 20 stopni da się wytrzymac ?
cezeters
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 55
Rejestracja: 07.01.2015, 00:12
Mój motocykl: XL600V

Re: jakieś sprawdzone rękawiczki

Post autor: cezeters »

Motopodróżnik pisze:czy ktoś może coś napisać nt. rękawic Modeka BREEZY takich oto:
http://allegro.pl/nowe-rekawice-tekstyl ... 72880.html - czy nie/farbują, jaka trwałość, czy podszewka wewnętrzna z dłonią nie/wyjmuje się, czy latem tj. w temperaturach powyżej 20 stopni da się wytrzymac ?
mam takie same ale przejezdzilem w nich tylko z 1500km :sad: w upale 35 bylo cieplo ale ręce wyciągałem nie ugotowane wiec plus, od potu nie farbowały, deszczu nie widziały, kiedy było 15-20 stopni to w miare chroniły przed chłodem (mimo,że są zauważalnie przewiewne), jakość przyzwoita, szwy poprawne jeszcze nic sie nie strzępi.Podszewka siedzi na miejscu mimo spoconych dłoni. Zastanawiałem sie czy to naprawde Modeka bo brak jakichkolwiek wszywek z nazwą producenta. Wygodne. Ale jak będzie po dłuższym użytkowaniu to zobaczymy.
Polak z angielskim prawkiem na japońskim motocyklu wyprodukowanym we Włoszech i na francuskich tablicach ... Swiat jest za mały ... :-)
harins
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 259
Rejestracja: 25.11.2014, 21:29
Mój motocykl: XL650V

Re: jakieś sprawdzone rękawiczki

Post autor: harins »

Zapytam w tym miejscu, aby nie tworzyć nowego wątku - czy ktoś z Was jeździ w rękawicach Shima VRS lub Modeka Razor ? Byłbym wdzięczny za opinie :smile:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości