Australia Transalpem

motocyklowo
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1374
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Australia Transalpem

Post autor: maju »

Okazuje się, że to nie musi być skomplikowane.

Otrzymałem taką oto informację:
Może komuś kiedyś się przyda.

Motorcycle Solutions jest częścią grupy Sydney City Motorcycles, która jest jednym z największych dealerów motocykli w Australii. Posiadamy ponad 18. letnie doświadczenie w branży.

Dysponujemy największą flotą motocykli składającą się wyłącznie z najnowszych modeli motocykli, zarówno terenowych jak i szosowych. Specjalizujemy się w motocyklach przygotowanych do dalekich podróży i jako jedyni w Australii posiadamy Hondy Gold Wing w ofercie. Transalpy, które oferujemy są z rocznika 2008 i wyposażone w oryginalne kufry i szyby.

Wkrótce rozpoczniemy sprzedaż motocykli nowych oraz używanych w systemie „Buy Back Guarantee” – czyli z gwarantowanym zakupem zwrotnym. W dniu sprzedaży ustalana jest cena, za którą nasza firma odkupi dany motocykl przy założeniu, że powróci on w stanie zbliżonym do wyjściowego. Ten system jest szczególnie interesujący dla osób planujących dłuższą podróż, lub dysponujących skromniejszym budżetem. Pośród 800 nowych i 250 używanych motocykli, które stale trzymamy na stanie, napewno znajdzie się egzemplarz na każdą kieszeń i spełniający oczekiwania każdego.

Szczegóły znajdą Państwo pod adresem: http://www.motorcyclesolutions.com.au .


Obrazek
Jacek
romeciarz
romeciarz
Posty: 32
Rejestracja: 20.06.2008, 13:44
Lokalizacja: Białystok

Re: Australia Transalpem

Post autor: Jacek »

uuu u uuuu. Widzę walisz z grubej rury.
Świetny pomysł.
Awatar użytkownika
kiub
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 59
Rejestracja: 19.06.2008, 09:16
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Australia Transalpem

Post autor: kiub »

Ciekawie jak będą wyglądać koszty przy tym zapowiadanym systemie BBG.
Przy dłuższym wyjeździe wynajem po tych stawkach jest nieopłacalny, lepiej kupić coś kupić używanego i potem sprzedać.
"Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach"
W przygotowaniu plan A+ :)
Awatar użytkownika
OLO
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 89
Rejestracja: 17.06.2008, 10:16
Lokalizacja: Gliwice

Re: Australia Transalpem

Post autor: OLO »

Mnie również marzyła się kiedyś Australia :palm:
Jednak po dwukrotnym odrzuceniu mojego wniosku wizowego w ambasadzie, dzisiaj zostały mi tylko marzenia :haha:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości