"Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1427
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: sq8crx »

Z ciekawostek widzieliście pozycję 94 na liście zapisów? :mouthshut:
kristof_one
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 243
Rejestracja: 28.02.2015, 16:44
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: kristof_one »

Hop hop! Czy ustalamy mniejwiecej sqłady :crossy: Q półwyspowi uciech i rozkoszy? :impreza: :drinking: :zabawa:
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1427
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: sq8crx »

My mamy wolny cały czwartek, możemy z samego rana jak zwykle w trybie emeryckim i jak zwykle bokami i jak zwykle bez błota, szutrów i takich tam przepraw :haha:
Ale warto tuż przed półwyspem umówić się i wspólnie wjechać jedną grupą, żeby wejście od razu zrobić z przytupem i światełkami :cool:
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: ostry »

Żesz q***! Ale ten czas zap******* ! Pewnie jak zwykle, w nocy przed wyjazdem będę się pakował, robił serwis moto, sprawdzał trasę, itp itd. Czyli spontan z konieczności :wacko: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1427
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: sq8crx »

ostry pisze:Żesz q***! Ale ten czas zap******* ! Pewnie jak zwykle, w nocy przed wyjazdem będę się pakował, robił serwis moto, sprawdzał trasę, itp itd. Czyli spontan z konieczności :wacko: .
No niestety,

czyli "domek rumuński" pyrka se jak zwykle przy okazji zgarniając Gregoriusa,
"domek rodzinny" wiadomo jak (prawdziwi motocykliści :haha: )
"sodomia i gomoria" z różnych stron, w różnym tempie i w różnym czasie :lol:
No pięknie to się przedstawia
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: ostry »

sq8crx pisze:"sodomia i gomoria" z różnych stron, w różnym tempie i w różnym czasie
Ot, celne spostrzeżenie! :haha:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Rysiek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 221
Rejestracja: 14.06.2008, 09:01
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: Rysiek »

Hmm, chętnie bym się podpiął pod jakąś grupkę :crossy: jestem w pełni dyspozycyjny :blush:
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1427
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: sq8crx »

Rysiek, jak coś to zapraszamy, wylatywać będziemy pewnie z rańca, przez Kozienice, Warkę, Grójec (tam się pewnie będziemy łapać z Gregoriusem) dalej na Płock, Włocławek. Na pewno maksymalnie bokami, ale niestety odcinek na DK50 nieunikniony.
Ostatnim razem w Kozienicach łapaliśmy się z Carvanem i dalej razem już jechaliśmy.
Padre na plastiku pewnie poleci autobanem a Ostry, hm wiadomo jak to z nim będzie :niewiem: ???
Awatar użytkownika
Rysiek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 221
Rejestracja: 14.06.2008, 09:01
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: Rysiek »

Super! W takim razie jesteśmy wstępnie umówieni :ok:
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: ostry »

sq8crx pisze: a Ostry, hm wiadomo jak to z nim będzie ???
Nie byłbym sobą gdybym był taki przewidywalny ... :wink: Ale Rychu, jakby co to zapraszam i do mnie! Co prawda nie wiem jak i którędy ale zapewniam emocje :grin: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1427
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: sq8crx »

Toś zadał Ryśkowi dylemat. Teraz będzie wybór między grzecznie ale na czas czy "ostro" i niewiadomo kiedy :lol:
Awatar użytkownika
Rysiek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 221
Rejestracja: 14.06.2008, 09:01
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: Rysiek »

Ha :roll: Z racji wieku i potrzeby stabilizacji wybieram opcję pierwszą :roll: Dzięki :thanks:
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: ostry »

sq8crx pisze:Toś zadał Ryśkowi dylemat. Teraz będzie wybór między grzecznie ale na czas czy "ostro" i niewiadomo kiedy :lol:
Rzecz jasna nie doszukiwać się drugiego dna :grin: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
kucyk
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 335
Rejestracja: 25.04.2016, 20:38
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Medyka

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: kucyk »

Siemka! Wybieram się na Lipę , mam plan wyjechać prędzej aby się troszkę :crossy: pobłąkać i pozwiedzać . W związku z powyższym mam pytanie do kolegów, czy można przeprawić się promem przez Wisłę w Kazimierzu Dolnym do Janowca prom "Janowiec", czy ten prom jest czynny czy szukać innej przeprawy? Chciałbym dołączyć do Waszej ekipy w czwartek w okolicach Warki , jeżeli przygarniecie zabłąkaną owcę :blush: . Odwdzięczę się mały :drinking: co nieco . Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: ostry »

Pewnie śmiga normalnie bo poziom Wisły wysoki. Następny masz w Bochotnicy, parę km od Kazimierza w str. Puław.
Na pewno większość będzie startować ok 6-7 rano, czyli znając życie wyruszymy koło 9-tej :lol: . Ekipa lecąca z Lublina jest już dość rozbudowana więc i tak niezbyt komfortowo będzie im się jechało na tyle motocykli. Ze mną póki co nie wiedzieć czemu nikt nie chce jechać więc wstępnie możemy się gdzieś po trasie łapać :grin: .
W planach jest abyśmy wszyscy zjechali się gdzieś w punkcie zbiorczym przed Lipą i ostatnie km do ITT pokonać razem.
Jakie trasy preferujesz?
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1427
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: sq8crx »

kucyk pisze:Siemka! Wybieram się na Lipę , mam plan wyjechać prędzej aby się troszkę :crossy: pobłąkać i pozwiedzać . W związku z powyższym mam pytanie do kolegów, czy można przeprawić się promem przez Wisłę w Kazimierzu Dolnym do Janowca prom "Janowiec", czy ten prom jest czynny czy szukać innej przeprawy? Chciałbym dołączyć do Waszej ekipy w czwartek w okolicach Warki , jeżeli przygarniecie zabłąkaną owcę :blush: . Odwdzięczę się mały :drinking: co nieco . Pozdrawiam.
Hej, prom pewnie już pływa z Kazimierza do Janowca. Najlepiej podpytać Uli (Pod dobrym niebem w lokalnych ofertach) mieszka nieopodal. Z przepraw przez Wisłę masz jeszcze dwa mosty w Puławach i nowy most w Kamieniu, później już tylko Dęblin.

Co do wyjazdu to trzeba się chyba zacząć jakoś organizować i szukać naprawdę bocznych dróg bo taka grupa to niewygodnie się przemieszcza między tirami.
może zacznijmy ustalać konkrety żeby było już klarownie.
Na ten moment jest:
wyjazd z Lublina w składzie: Krzyśki, Pawełki i my
w Kozienicach zbieramy Ryśka
w Warce (lub również w Kozienicach) zbieramy Gregoriusa
w Warce zbieramy Kucyka lub Ostry Cię przechwyci
kucyk
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 335
Rejestracja: 25.04.2016, 20:38
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Medyka

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: kucyk »

ostry pisze:Pewnie śmiga normalnie bo poziom Wisły wysoki. Następny masz w Bochotnicy, parę km od Kazimierza w str. Puław.
Na pewno większość będzie startować ok 6-7 rano, czyli znając życie wyruszymy koło 9-tej :lol: . Ekipa lecąca z Lublina jest już dość rozbudowana więc i tak niezbyt komfortowo będzie im się jechało na tyle motocykli. Ze mną póki co nie wiedzieć czemu nikt nie chce jechać więc wstępnie możemy się gdzieś po trasie łapać :grin: .
W planach jest abyśmy wszyscy zjechali się gdzieś w punkcie zbiorczym przed Lipą i ostatnie km do ITT pokonać razem.
Jakie trasy preferujesz?
Wolę jechać bokami (coś zobaczyć w miarę możliwości) jazda " a'la emeryt", zamiast zasuwać po autostradzie :crossy: i mieć muchy w oczach i wiatr we włosach nawet "łonowych" :lol: . Jest mi to obojętne z kim jechać , aby cało do celu . Wiadomo w " kupie" siła :lol: .
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: ostry »

"Bokami" to pojęcie względne :grin: . Tym razem jednak, jako że mamy kawał drogi i zimne, wieczorne piwo na Lipie będzie smakowało jak żadne inne, to jednak musimy się trzymać głównie utwardzonych dróg :lol: .
W kupie siła, masz rację. Ale jazda na więcej niż 3-4 motocykle wymaga dość dużego skupienia. Szczególnie jeśli kierowniki nie są zgrani, bo wcześniej nie latali razem. Jeżdżę dość "dynamicznie" jakby co i nie każdemu to może pasować. Zbyt wolna jazda mnie rozprasza, rozkojarzam się i czuję się mniej komfortowo. Ale oczywiście potrafię iść na kompromisy jeśli trzeba :cool: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
kucyk
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 335
Rejestracja: 25.04.2016, 20:38
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Medyka

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: kucyk »

Sam nick mówi jaki tryb jazdy preferujesz :resp: . Pisząc bokami nie miałem na myśli całkowitą jazdę szutrami i samymi białymi . Jazda samą autostradą mnie aż tak nie rajcuje :swieczki: . A w kuferku też znajdzie się coś dobrego :drinking: tylko niekoniecznie będzie zimne po takiej trasie :smile6: . Jeszcze jest chwila do ustalenia bliższych szczegółów.
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1427
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: "Lipny" wyjazd. Zlot TCP.

Post autor: sq8crx »

Utwardzona droga w pojęciu Ostrego to może być ciekawe. Ostatnio jak na babę jagę jechał to chyba przez wszystkie kurniki w okolicy :lol:
My jadąc takim składem to max trzycyfrowe i raczej asfalt. Jedziemy z kobietami to raczej bez błota i piachu, chociaż wiadomo jak to się skończy. Spory dystans i niewielkie ramy czasowe będą nas mocno ograniczać. Na autostradę to możemy popatrzeć przejeżdżając górą albo dołem. Przelotówki raczej emerycko ale bez przesady. Myślę że ok.100 to max. Tak myślę że ok. 7 w Kozienicach na Orlenie będziemy się grupować. Żeby gdzieś po drodze obiadek wciągnąć i ok. 16-17 gdzieś w okolicach Lipy się łapać z resztą lubelskiego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości