Wypady, spotkania

MARCIN
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 165
Rejestracja: 01.07.2008, 21:08
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Prawie Puławy

Re: Lubelskie

Post autor: MARCIN »

ja wczoraj zrobiłem trasę na chęciny odwiedziłem tamtejszy zamek 400km wyszło mi na koniec dnia niestety tylko asfalt. i boląca :dupa:

do lasu mnie ciągnie :crossy:
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Ma ktoś dziś po południu czas i ochotę gdzieś tyłek ruszyć? Kilka dni byłem wyłączony ale brak parapetów pod oczami wskazuje na to że już mogę prowadzić pojazdy mechaniczne. Ja powinienem z roboty się przyturlać do najpóźniej 17.00. Planowałem też regeneracje ślimaka tyle że nie mam jak mojej trampelówy dźwignąć sam. Pomożecie? Jak ktoś będzie miał chwilę czasu to dzwońcie 608406682. :thanks:
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Marek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 251
Rejestracja: 18.07.2008, 21:34
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Marek »

Padre pisze: Planowałem też regeneracje ślimaka tyle że nie mam jak mojej trampelówy dźwignąć sam. Pomożecie? Jak ktoś będzie miał chwilę czasu to dzwońcie 608406682. :thanks:
Pomożemy, trampka podźwigniemy podnośnikiem i będzie po bólu.
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Marku, dzięki za pomoc :thanks: Na razie wszystko bangla i mam nadzieję, że tak zostanie. Mam nadzieję, że następne spotkanie w sprawach mniej technicznych :impreza:
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Lecę dziś po robocie (ok.17.00) do Zwierzyńca. Ma ktoś ochotę potowarzyszyć?
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Gdzie was wszystkich cholera wywiało? Ostry to wiem, że się szlaja z Magdą gdzieś po górach. A reszta?
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
acid_toXin
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 148
Rejestracja: 13.06.2008, 07:57
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: Lubelskie

Post autor: acid_toXin »

ja... :niewiem: a co się dzieje? Ostry był dziś na forum więc chyba łapie jakieś WiFi w górach. Trasa do Bałtowa ustalona? Ja jadę w sobotę :smile: :crossy: Pazdrawlaju
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Lubelskie

Post autor: ostry »

Już wróciłem!!! :grin: Witojcie :ok: Powrót do rzeczywistości, na szczęście nie szarej :wink: No i plan wykonany , nawet z nawiązką.W skrócie: Zaczęliśmy od Roztocza, potem Bieszczadki, Ustrzyki jedne i drugie, tradycyjnie nocleg i wieczorne picie(w Bazie...)w Wetlinie. Następnie (dopiero k.południa tj, po śniadaniu :wink: przez Barwinek do Słowacji, przystanek przy moście w celu ustalenia z grubsza trasy, czyli drogi jak najbliżej taterskich szczytów, jak najbardziej zakręcone i jak najmniej uczęszczane, czyli normalnie :lol: Niestety nie ominął nas kawałek autostrady przed Liptovskim Mikulasem, tam zatrzymaliśmy się nad jeziorkiem Mara na polu biwakowym na nockę. Niestety więcej tam Polaków niż innych nacji, co zaowocowało zniknięciem po porannym prysznicu moich spodni ,zły byłem strasznie , tym bardziej że goretexów zapomniałem ze sobą zabrać z domu, zostałem więc w krótkich spodenkach :grin: :shit: na szczęscie goretexy Magdy na mnie weszły , a ona pojechała w jeansach :resp: się rozpisałem, a nie chciałem :pob: ok, skracam. Ostatnie kilometry Słowacji DESZCZ, całe Czechy Deszcz. Suszenie i spanie u znajomych w Cieszynie + mała wycieczka po klimatowych miejscach i knajpach, potem Beskid Żywiecki, ponownie Czechy,potem Polska, następnie po raz kolejny Słowacja, Polska,Zakopane, Beskid Sądecki, znowu na chwilę do Słowacji ale tym razem szlakiem turystycznym po małym błotku i pastwiskach no i powrót do domciu.
Wycieczka gicior!!! Wiele się działo ale jak sie spotkamy i będziecie ciekawi to se poopowiadamy :wink: chociażby w Bałtowie :impreza: :grin:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Marek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 251
Rejestracja: 18.07.2008, 21:34
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Marek »

OSTRY pisze: co zaowocowało zniknięciem po porannym prysznicu moich spodni
Spodnie zniknęły? Prysznic z rana, trolli tam nie ma, musiało być nieźle.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Lubelskie

Post autor: ostry »

Marek pisze:
OSTRY pisze: co zaowocowało zniknięciem po porannym prysznicu moich spodni
Spodnie zniknęły? Prysznic z rana, trolli tam nie ma, musiało być nieźle.
hehe, było, było :grin: :lol:

To kto w końcu leci do Bałtowa popatrzeć na dinozaury?
Padre rozumiem ,że pozostajesz przy przeprawie na tratwie :ok:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
acid_toXin
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 148
Rejestracja: 13.06.2008, 07:57
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: Lubelskie

Post autor: acid_toXin »

jam lecę w sobotę rano... :crossy: a Wy?
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: strzelec »

wstępnie jestem umówiony z Padre na piątek ale jeszcze bez szczegółów, jak będzie za wcześnie to chętnie się do Ciebie dołączę w sobotę bo sam nie chcę lecieć-to mój pierwszy raz więc musze mieć wprowadzającego :grin: :crossy:
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Ja obstaję przy piątku. W sobotę na wieczór muszę ściągnąć więc pewnie będę wracał z Acidem. A w piątek dlatego, że na sucho się nie da takiej imprezy :drinking: No chyba żeby zaistniały wyjątkowe okoliczności ale nie sądzę. Co do tratwy jestem za. Jeśli nawet by się nie udało to polecimy sobie spowrotem do Józefowa i dalej na Annopol. Wyjazd planuję po pracy czyli przy dobrych wiatrach jakaś 17-18. Ostry, będzie wam się chciało przyturlać z Magdą do Józefowa? Obiecuję, że jak dotrzemy na miejsce to się odwdzięczę :impreza: A Ty Marku się wybierasz? Może miał bym szansę się zrewanżować za użyczenie podnośnika?
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Marek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 251
Rejestracja: 18.07.2008, 21:34
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Marek »

My niestety w piątek rano musimy pojechać 400 km na Fshut a dokładnie to Łuck i Tarnopol. Powrót w niedzielę. W Zemborzycach Podleśnych zawsze można zrobić spotkanie, chata stoi pusta. Sklep niedaleko.
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: strzelec »

dla mnie piątek 17-18 jest ok będę gotowy
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Lubelskie

Post autor: ostry »

Ile wjazd? Ktoś wie?
Padre pisze:Ja obstaję przy piątku. W sobotę na wieczór muszę ściągnąć więc pewnie będę wracał z Acidem.
Co Ty Padre w sobotę sie umywasz?
A o co chodzi z tym Józefowem?To gdzie chcecie się przeprawiać ostatecznie?
Ze mną w piątek lecą jeszcze 2 moto, reszta w sobotę z rańca.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Zaistniały wyjątkowe okoliczności. Chyba będę wracała w niedzielę więc melanżyk się przeciągnie (z babą się pociąłem) :boks: . O Józefowie mówiłem bo między nim a Kamieniem jest prom. Jeden Bóg wie czy będzie czynny więc nie ręczę. W razie "W" polecimy przez Annopol. Ciągnie z nami ekipa z Nałęczowa (Małpa obiecał że się postara) i w sumie będą mieli po drodze. Jak wam Ostry bardziej pasi to może być Opole, chyba że chcecie mnie zostawić jako pilota reszty i narazić na wpier... Z tego co czytałem na innych forach to dużo ludzi leci przez Puławy i Zwoleń ale w Waszym przypadku to był by absurd.
Ps. Widziałem dziś trampelówę Strzelca, wpadłem w kompleksy, wróciłem do garażu i wytarłem plastiki (na mokro) :ok:

Dobrej nocy i zdzwaniamy się jutro
Ostatnio zmieniony 08.08.2008, 08:14 przez Padre, łącznie zmieniany 1 raz.
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
acid_toXin
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 148
Rejestracja: 13.06.2008, 07:57
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: Lubelskie

Post autor: acid_toXin »

Obrazek

pogoda dla Ostrowca Świętokrzyskiego :shit:
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Zajebi... budujące! Musiałeś to robić?!
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: strzelec »

gumy gumy panowie trzeba brac :haha:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości