Wypady, spotkania

Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Lubelskie

Post autor: ostry »

strzelec pisze:Witam kolegów z lubelskiego. Szczegóły o mnie w powitalni. Do zabaczyska na trasce. pozdro :smile:
Witaj Wojtku!! Jaka starość??! Starość to pojęcie względne :lol: ważne co tam w głowie siedzi :wink: a moim zdaniem to chyba wszystko na swoim miejscu i chwała Ci za to że się ujawniłeś :punk: , a co do Marka, to chyba się pokazał ostatnio na forum po długiej nieobecności... może też nie oleje "młodych" i się odezwie na "lokalnych.." :wink:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: strzelec »

Dzięki Ostry za słowa otuchy. Myślę żę we łbie jest nieźle skoro skierował mnie w moto!? Lepiej późno niż wcale.
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Telefony do Was mam jak by co. Zalileusz wykazuje pełną gotowość. Jak tylko odbiorę moto to do was dzwonię. Ma być na 100% dziś gotowe. Jest tylko kwestia o której będę mógł odebrać bo gośc pracuje do 18.00. Jak by nie padało to temperatura mi nie przeszkadza, nawet lepiej.
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Aaaaa... i jeszcze jedno. Jako, że nas trochę przybyło to przypominam o "Akcji Bałtów" Z moich informacji wynika że jedzie Ostry, Acid i ja. Są jeszcze chętni? http://www2.blackridermc.pl/www/str/index.php
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Marek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 251
Rejestracja: 18.07.2008, 21:34
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Marek »

Witam, jeszcze nie dawno nie było tramków w lubelskiem a teraz coś się porobiło i pojawiły się. Nawet nie wiedziałem o tym temacie, dopiero Padre mnie poinformował.
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: strzelec »

No i jak Panowie spotkanko? Trochę się wystrachałem deszczu bo Trampkiem po drogach w deszcz jeszcze nie śmigałem co innego po polach moją malutką. Potem żałowałem bo był niezły moment na tem pierwszy raz no i byśmy się obejrzeli wreszcie.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Lubelskie

Post autor: ostry »

A no to żałuj, żałuj :grin: spocik się udał , posiedzieliśmy, pojedliśmy, pogadaliśmy, pośmialiśmy( prawie wszystko na "p" :lol: ) Był Zalileusz, Padre , no i ja z Magdą. Pogoda dopisała, humorki również :smile: :smile: . Trochę za mało czasu żeby gdzieś polatać ale w planach najbliższych dłuższy wspólny wypad jest nieunikniony więc się szykuj :impreza:
Marek pisze:Witam, jeszcze nie dawno nie było tramków w lubelskiem a teraz coś się porobiło i pojawiły się. Nawet nie wiedziałem o tym temacie, dopiero Padre mnie poinformował.
No i się dobrze porobiło :ok: Trampek na te nasze dziury najlepszy :lol: Witaj Marku na Lokalnych!!
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
zalileusz
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 166
Rejestracja: 27.06.2008, 12:15
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Posen

Re: Lubelskie

Post autor: zalileusz »

OSTRY pisze:A no to żałuj, żałuj :grin: spocik się udał [...]
ano udał udał... :smile: i nawet "pl...ziem...grzy..." było całkiem jadalne :lol:
tylko następnym razem musimy gdzieś bardziej polatać :crossy:
dzięki za spotkanko i .... do następnego!
"Lepiej jest podróżować, niż dotrzeć na miejsce!"
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: strzelec »

no żałuję żąłuję. Mówią w tv że pogoda się poprawia i weekend będzie ok!?
nie wiem co jest bo przed chwilą już wam odpisałem a się nie wyświetliło. Taki los nowego!
Marek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 251
Rejestracja: 18.07.2008, 21:34
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Marek »

OSTRY pisze: No i się dobrze porobiło :ok: Trampek na te nasze dziury najlepszy :lol: Witaj Marku na Lokalnych!!
W naszych stronach nie doceniają zalet trampka. Ino szlifierki. Jak za wschodnią granicą.
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: strzelec »

witaj Marku! doceniają doceniają! To także Twoje raporty z wypraw skłoniły mnie do zakupu właśnie trampka no i jestem zachwycony na rzaie z jazdy i myślę że przyjdą i zachwyty z wyjazdów :ok:
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Śniło mi się bezchmurne niebo... :) Miło było spotkać się z wami, mam nadzieję, że powstaje nowa, świecka tradycja i nasze spotkanie, oby w coraz szerszym gronie staną się normą. Temat Bałtowa z tymi co byli mamy przegadany. A jak reszta? Ze swojej strony mogę zapewnić dokumentację foto. O dłuższego czasu param się fotografią i jest to mój drugi konik po trampelówie. Poza Bałtowem powstał jeszcze jeden pomysł a mianowicie jakiś wypad weekendowy na Roztocze w drugiej połowie sierpnia. Pisze się ktoś?
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: strzelec »

ja zdecydowanie tak bo nic nie planuję a tam jest pieknie. Jeżdze tam moją XLR-ą. Mało tego mogę zapewnić bazę bo mam chałupę w Podstarym Zamościu więc wieczorkiem jakieś ognicho czy grylik. Kilka osób ma też gdzie kimnąć.
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Nie wiem czy dobrze zrobiłeś, że się wychyliłeś :) bo napewno ktoś może chcieć skorzystać. Ja osobiście zaproszenie przyjmuję.
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Awatar użytkownika
Rysiek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 221
Rejestracja: 14.06.2008, 09:01
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Lubelskie

Post autor: Rysiek »

Witam Lubliniaków, ja wprawdzie z podkarpackiego,ale do granicy z lubelskim mam przecież nie dalej jak ze 20 km :smile: i na taki wypad trampkowy po Roztoczu chętnie bym się wybrał :impreza:
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: strzelec »

Padre po to się wychyliłem żeby ktoś skorzystał jeżdżę tam co tydzieńi puję z tym samym kumplem co tam mieszka. Odmiana się przyda :ok: Własnie wróciłem z latania LBN-Opole Lub.-Kazimierz-Lbn no i powrót z Kazimierz w duzym deszczu. Da się jechać dalej z przyjemnością tak żę już deszcz to spoko
Awatar użytkownika
Padre
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 460
Rejestracja: 23.06.2008, 00:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: Padre »

Ja to wczoraj po tym mokrym to tak trochę z duszą na ramieniu bo raz że mam w końcu zawieszenie z tyłu i nie mogę się przyzwyczaić a dwa że oponki liche. Zaraz po starcie z garażu miałem na mokrych koleinach dwa uślizgi i jakoś mi przygasiło zapędy rajdowe :) Generalnie sprzęt w coraz lepszym stanie i przestaję się bać wyjazdów dłuższych niż 200km także napewno Cię odwiedzę w jakiś spokojniejszy weekend. Myślę, że przynajmniej Ostry z Magdą się ze mną wybiorą jak ich tyłki nie będą bolkały po dookołatatrzańskim tourne.
Ludzie powinni być życzliwi, a gdy jeden człowiek upadnie, to drugi powinien się przejąć.
Awatar użytkownika
strzelec
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 22.07.2008, 21:41
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie

Post autor: strzelec »

Rysiu! wszystkie Ryśki to fajne chłopaki. Stalowa to prawie w trójkącie Lbl-Stal-Zam więc jakbyś był z lubelszczyzny.
Wybieram się w sobotę do Janowa Lub. popatrzeć na koniki. Jest coroczna letnia gala jeździecka a nieźle to organizują. Może zadzierzgniemy znajomość :drinking:
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Lubelskie

Post autor: ostry »

No no , proszę jak się to wszystko ładnie rozkręca :ok: Co do strzeleckiej gościny, to jak najbardziej sie piszę :impreza: Po całym dniu latania miło będzie posadzić dupsko przy jakimś gorillu 8-) Tylko żeby Ci sie Wojtku kolega nie zlisił, bo może jakiś zazdrosny jest :lol:
strzelec pisze:Wybieram się w sobotę do Janowa Lub. popatrzeć na koniki. Jest coroczna letnia gala jeździecka a nieźle to organizują.
Też bym się wybrał,że o mojej Magdusi nie wspomnę, bo ta to w koniach zakochana po uszy :hammer: ale mam weselicho, więc :dupa: z jazdy w sobotę. Będę śmigał w niedzielę :ok:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
zalileusz
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 166
Rejestracja: 27.06.2008, 12:15
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Posen

Re: Lubelskie

Post autor: zalileusz »

ja mam w końcu weekend wolny, więc planuję polatać trochę w sobotę i niedzielę
być może zahaczę o Janów....będzie okazja do spotkania... a i na niedzielne jakieś
jeżdżenie możemy się ustawić.
"Lepiej jest podróżować, niż dotrzeć na miejsce!"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości