Ja protestuję!

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
Idaho
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 17.12.2010, 00:05
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ja protestuję!

Post autor: Idaho »

Cambriel pisze:34 cm wkładka. :ohmy:
A nie 24? 34 cm to chyba rozmiar 47 albo więcej :omg:
Let's play a game of fuck off. You go first.
Awatar użytkownika
Remi
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1073
Rejestracja: 19.09.2008, 17:46
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Ja protestuję!

Post autor: Remi »

Idaho pisze:Tak, psia kostka?!
To ja też protestuję!!!
Stopa w rozmiarze 36/37 i nie mogę kupić żadnych butów enduro! Nawet, jak są w rozmiarze tzw. 38, to wypadają jak 39!
I proszę mi tu nie mówić, że są dziecięce. Owszem, są. I co z tego? Bez membrany, jakieś takie lipne wzmocnienia, sam plastik :/
Kombi na moto produkują w dużych rozmiarach, ewentualnie u Feliksa można sobie zamówić na wymiar, a buty? :P :dupa:
Co do butów to szukalaś w alpinestars? Moja koleżanka jeździ w jakimś ich modelu cross/enduro i nie sądzę aby miała nogę większą niż 38. Jeśli chcesz to dowiem się dokładnie jaki ma model i rozmiar. Faktycznie te dedykowane dla kidsów to pomyłka i lepiej grube skarpety założyć do większego rozmiaru dla dorosłych.
Co do ubranek to tu odsyłam do Ret Bike. Miałem okazję przetestować w bardzo różnych warunkach i jestem naprawdę zadowolony (tak to był nasz sponsor ale do niczego mnie to nie zobowiązuje). Kurtka ma świetną wentylację, skuteczną membrane a przy temp. około +10 jeżdżę w samej termo pod kurtką. Myślę że naprawdę można sie z nimi dogadać. Jak coś to pisz na priv bo coraz rzadziej tu zaglądam.
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Ja protestuję!

Post autor: Cambriel »

Idaho pisze:A nie 24? 34 cm to chyba rozmiar 47 albo więcej
No to dałem do pieca.
Tak powinno być 23 - 24 cm. :blush: 33 - 34 to w płetwach. :grin:
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość