Życzenia na każdą okazję

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
tomba
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 316
Rejestracja: 07.10.2012, 08:35
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: chełm

Życzenia na każdą okazję

Post autor: tomba »

Odnajdując wiele życzeń na różnych forach pomyślałem sobie, że powinniśmy posiadać taką stronę jako główny temat. U nas życzenia porozrzucane są w różnych tematach.
Uważam to za celowe i przydatne, gdyż można by złożyć życzenia nie tylko świąteczne, ale z wielu różnych okazji np. ślubne, imieninowe, urodzinowe, jubileuszowe, etc.
To propozycja do rozważenia dla administratorów. zatem pozwolę sobie złożyć świąteczne życzenia.

Wielkanocne Życzenia

Wszystkim Trampkarzom - aktualnym, byłym, przyszłym oraz użytkownikom pozostałych marek życzę wesołych, zdrowych, pogodnych i spokojnych świąt Wielkanocnych w gronie bliskich,
aby zgodnie z symboliką świąt nastąpiło odrodzenie /czytaj nowy sezon/, czego wszystkim motocyklistów na szosach, trasach i bezdrożach życzę, aby rumaki zawsze napojone były i liczniki tysiące kkm kręciły, życzę szerokich zakrętów i krętych dróżek, dobrej przyczepności i śliskiego błocka, małego spalania. Ale przede wszystkim życzę bezpiecznych lotów i szczęśliwych powrotów.
Awatar użytkownika
mario1225
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 213
Rejestracja: 24.10.2011, 17:45
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Opole

Re: Życzenia na każdą okazję

Post autor: mario1225 »

Ode mnie również :smile:
1364552450_uk75ik_600.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość