[s] 660 rzeźnik.

Bartass
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 252
Rejestracja: 25.11.2009, 07:35

[s] 660 rzeźnik.

Post autor: Bartass »

Wrzucę to, co zamieściłem na forum XTZ:

"Rocznik 93, ubezpieczona, zarejestrowana. Ja zmieniłem w niej uszczelkę komory pływakowej, zaworek iglicowy, ustawiłem zawory.

https://picasaweb.google.com/bartekszam ... 9KLzuYWvaQ

Zaznaczam, że wymaga dopieszczenia:
- brak lusterek, mocowanie jedno pęknięte
- owiewka uszkodzona
- luźne niektóre szprychy, kilki pojedynczych brak
- brak przednich kierunków
- do zmiany czujnik temperatury, tzn wentylator dziala, ale podpięty jest pod klakson- padł na Ukrainie i Mody przepial awaryjnie
- chlodnica jeden róg ma przygięty, ale nie jest dziurawa
- porysowany
- brak jednego handbara
- licznik na trytkach, nie jest podłączony, ale linki są
- wydech przelot przeróbka oryginału z marvingiem, daje popalić sąsiadom

Ogólnie dobra baza na wyprawówkę, na codzień też ok, o ile do wyglądu się specjalnie nie przykłada. Oleju nie źre, zalana motulem 300V full syntetyk.
Jak zejdzie śnieg to znowu nim polatam i zrobię może jakiś filmik. Ja nakulałem nią offem z 200km jak były pierwsze oznaki wiosny. Rzeźnik w porównaniu do klamota jakim jest Super Tenere.
Motocykl kupiłem od Mody'ego. Przed Marokiem zrobił w niej remont góry silnika z nowym tłokiem. Z tego co kojarze przed Ukrainą w czerwcu 2012 zmienił łożyska główki ramy, kół, założył nowe opony, klocki. Tarcza hamulcowa tył z zaciskiem od XT660 chyba z 2004r. Opony bdb.
Gdy ją brałem od Mody'ego lało się paliwo przez uszkodzoną uszczelkę pod pokrywą pływakową. Kupiłem zestaw naprawczy i teraz jest jak trzeba. Po 2 tyg zapala bez nadmiernego kręcenia rozrusznikiem.
Cena jaką proponuję to 2700zł. Oferta jest krótkoterminowa- mam możliwość kupić coś innego i jak mi ucieknie, to 660 narazie nie będzie sprzedawana.
Mimo wymienionych wad Tenera jest sprawna, jeżdżąca, nie ma spawanej ramy, ograniczniki są, etc.
Chciałbym, aby kupił ją ktoś kto nie rozgrabi jej na części, bo zwyczajnie szkoda jej."

692-258-101, okolice Bydgoszczy.
Bartass
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 252
Rejestracja: 25.11.2009, 07:35

Re: [s] 660 rzeźnik.

Post autor: Bartass »

Zarezerwowana.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości