Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

07 - 09. 06. 2013
Awatar użytkownika
gwardia
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2858
Rejestracja: 01.11.2010, 17:24
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: gwardia »

Skorpionka pisze:Andy, dobra, zdradzimy rąbek tajemnicy, ale nie mów nikomu: będą gościnne występy fińskiego zespołu śpiewającego italo-disco po rosyjsku. Onanizatorzy upraszają o nieuprzedzanie się do nieznanych gatunków muzyki ;) :zabawa:
No ale ma nadzieję, że Italo - disco to będzie to stare dobre z końca zaszłego wieku, bo jak to nowoczesne to nie wiem czy znajdę odpowiednie zagłuszenie :impreza: .
"Jutro zawsze będzie jutro więc jutro jutra już nie będzie"
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: modern25 »

Ja tez umiem śpiewać .Więc jak odpowiednio podlejesz :drinking: zaśpiewam tobie wszystko . A i na gitarze też gram .
Jestem za ! uchyleniem rąbka tajemnicy !
@Andy zakładam komitet wiedzy niebanalnej pod wezwaniem " kto zagra na zlocie " ?
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
gwardia
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2858
Rejestracja: 01.11.2010, 17:24
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: gwardia »

Ja też gram...na nerwach.
"Jutro zawsze będzie jutro więc jutro jutra już nie będzie"
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: modern25 »

gwardia... Sorry ale z Twoim spokojem to na nerwach nie dasz koncertu . Co innego ja....
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: Chili »

Ja mogę zagrać. W warcaby, w tysiąca, ewentualnie w bierki.
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
andy237
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1013
Rejestracja: 17.06.2010, 11:20
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Prawie Warszawa :)

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: andy237 »

MADRAFi pisze:Rozumiem ze oczekujesz ze na wschodzie bedzie Disco Polo, no ale mysle ze wiekszosc jednak klubowiczow wybralaby Rock jako muze ktorej chcialaby posluchac :D
No to trafiłeś kulą w płot, jak byś spojrzał w mój profil to zrozumiałbyś że z Disco Polo wyrosłem gdy jeszcze chodziłeś do szkoły :tongue:
Poza tym nie zamierzałem ingerować w to kogo będę słuchał, liczyłem na normalną odpowiedź kto to będzie, a to że nie lubię rocka nie znaczy że słucham chórków klubu spod znaku moherowego beretu :tongue:
Najwyżej dam sobie spokój ze zlotami, Liczyłem na zrozumienie a tu totalna olewka jednostki :thumbsdown:
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2269
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: mirkoslawski »

andy237 pisze:
MADRAFi pisze:Rozumiem ze oczekujesz ze na wschodzie bedzie Disco Polo, no ale mysle ze wiekszosc jednak klubowiczow wybralaby Rock jako muze ktorej chcialaby posluchac :D
No to trafiłeś kulą w płot, jak byś spojrzał w mój profil to zrozumiałbyś że z Disco Polo wyrosłem gdy jeszcze chodziłeś do szkoły :tongue:
Najwyżej dam sobie spokój ze zlotami, Liczyłem na zrozumienie a tu totalna olewka :thumbsdown:
Andy - rozumiem(y), że masz opór/niechęć do muzyki rock/metal itp. i zapewniam Cię, że Onanizatorzy nie robią Ci na złe :thumbsup: Wydaje mi się, że jak na zlocie będzie 100 osób, musiało by stać ze 60 scen z różnymi "będami" i różnymi gatunkami muzyki - nie da się tego pogodzić. Skoro jeszcze nie byłeś na zlocie - UWIERZ NA SŁOWO (byłem na dwóch na razie i będę na trzecim :grin: ) - MUZYKA to ostatnia rzecz, jaka w takim gronie jak MY może Ci zepsuć ZLOT :grin:

No ale nic na siłę (chociaż niektórzy klaustrofobie leczą zacinając pacjenta w windzie na 15 minut :wink: )
Awatar użytkownika
andy237
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1013
Rejestracja: 17.06.2010, 11:20
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Prawie Warszawa :)

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: andy237 »

Problem w tym że chciałem tylko informacji co to za kapela, posłuchałbym jej na YouTube i byłoby git. A tu tajemnice jak z szyfrem enigmy.
Wystarczyłoby odpisać że Józek ze Zdziśkiem, Ja zobaczyłbym co potrafią i byłoby :thumbsup:
Awatar użytkownika
robii23
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 804
Rejestracja: 02.11.2010, 22:42
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: robii23 »

Andy nie rób problemu tam gdzie go nie ma.
Rock jest praktycznie zawsze, ale pomyśl logicznie. Zespół gra około godzinę, przez godzinę możesz se inaczej czas zagospodarować.
Jest tyle możliwości: dołącz go grupy z gitarą przy ognisku, idź na spacer, zrób przegląd trampka :cool: - wyluzuj trochę

Przeważnie na zlotach robią się 2-3 grupki muzyczne - wybierzesz coś sobie, na koniec reset :drinking: i będziesz szczęśliwy :haha:
Zawsze jest świetna zabawa i tym razem będzie nie inaczej - trochę wiary w ludzi.

Czy to będzie "Józek ze Zdziśkiem" czy "Czesiek z Ryśkiem" to i tak zagrają "Smoke on the water" itp. kawałki - ku naszej uciesze :zabawa:
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: Rolo »

andy237 pisze:Problem w tym że chciałem tylko informacji co to za kapela, posłuchałbym jej na YouTube i byłoby git. A tu tajemnice jak z szyfrem enigmy.
Wystarczyłoby odpisać że Józek ze Zdziśkiem, Ja zobaczyłbym co potrafią i byłoby :thumbsup:
I gdyby ci się nie spodobało to byś na zlot nie pojechał? Bo byś miał zepsuty weekend? Może lepiej nie jedź, ryzyko jest zbyt duże.

Co następnę? Jaki będzie keczup do kiełbasy? Bo ja to okropnie Tortexa nie znoszę i nie chce ze zlotu popsuć, organizatorzy odpowiedzcie bo jak ma być tortex to nie chce weekendu sobie zmarnować.
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
Awatar użytkownika
colles
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1379
Rejestracja: 20.09.2011, 22:20
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: colles »

Rolo pisze:
Co następnę? Jaki będzie keczup do kiełbasy?
a może musztarda w pączku ?:))) :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol:
Jeśli czegoś nie wolno , a bardzo się chce , to można ..... :))))))))))
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: Wolo »

andy237 pisze:Najwyżej dam sobie spokój ze zlotami, Liczyłem na zrozumienie a tu totalna olewka jednostki :thumbsdown:
Z początku Twojego pisania myślałem, że to taki żarcik... chłopie, że tak serdecznie powiem- stuknij się w czoło i nie rób komedii.

Organizatorzy nic nie są Ci winni- nie odpowiadają warunki- nie przyjeżdżasz. Proste jak drut.

I zamiast się zacietrzewiać, zaklep sobie organizację jesiennego zlotu, zobaczysz wówczas od kuchni, ile pracy i czasu wymaga organizacja zlotu jeszcze przy akompaniamencie takich marud, jak Ty.

A i od piątku do niedzieli będziesz mógł zamęczać nas Twoją ulubioną muzyką.

Daj szansę orgom, naprawdę sądzisz, że nie wzięli pod uwagę różnorodności zlotowiczów? Uważasz, że wybiorą muzę specjalnie pod siebie nie bacząc zupełnie na to, czy przy niej można się zabawić, potańczyć itp?

Choćby i Ich Troje grało- będzie :zabawa:

Ps. Jeśli na zlot jedziesz dla muzyki, to pomyliłeś imprezy- jedź na koncert.

Wolo
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
gwardia
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2858
Rejestracja: 01.11.2010, 17:24
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: gwardia »

Andy nie pękaj, zajrzałem w twój profil i się rozczarowałem :swieczki: myślałem, że jesteś stary, a tu proszę świeżo po okresie dojrzewania. A tak na marginesie to w tym wątku nic na poważnie nie znajdziesz :niewiem: .
"Jutro zawsze będzie jutro więc jutro jutra już nie będzie"
Awatar użytkownika
colles
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1379
Rejestracja: 20.09.2011, 22:20
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: colles »

no i jest .... najnowsze info przeciekło od organizatorów
na zlocie zaśpiewa : Marzia Gaggioli :lol: :lol:
Jeśli czegoś nie wolno , a bardzo się chce , to można ..... :))))))))))
Awatar użytkownika
andy237
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1013
Rejestracja: 17.06.2010, 11:20
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Prawie Warszawa :)

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: andy237 »

Rolo pisze:
andy237 pisze:Problem w tym że chciałem tylko informacji co to za kapela, posłuchałbym jej na YouTube i byłoby git. A tu tajemnice jak z szyfrem enigmy.
Wystarczyłoby odpisać że Józek ze Zdziśkiem, Ja zobaczyłbym co potrafią i byłoby :thumbsup:
I gdyby ci się nie spodobało to byś na zlot nie pojechał? Bo byś miał zepsuty weekend? Może lepiej nie jedź, ryzyko jest zbyt duże.

Co następnę? Jaki będzie keczup do kiełbasy? Bo ja to okropnie Tortexa nie znoszę i nie chce ze zlotu popsuć, organizatorzy odpowiedzcie bo jak ma być tortex to nie chce weekendu sobie zmarnować.
Widzisz Rolo wszyscy uważają że robię problem, a ile już było odpowiedzi nic nie wnoszących a powiększających zamęt. Ironizujesz ku uciesze innych a czy przeczytałeś co kiedyś napisałem, że może wreszcie pojadę na zlot.
Zanim zaczniesz wypisywać coś o keczupie przeczytaj i przetraw informację, następnie napisz gościowi który nie był jeszcze na zlocie: chłopie jest tak i tak, a muzyką nie musisz się przejmować bo...
Zdawało mi się że temu ma służyć forum...pomocy innym :tongue:
Awatar użytkownika
andy237
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1013
Rejestracja: 17.06.2010, 11:20
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Prawie Warszawa :)

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: andy237 »

Wolo pisze:
andy237 pisze:Najwyżej dam sobie spokój ze zlotami, Liczyłem na zrozumienie a tu totalna olewka jednostki :thumbsdown:
Z początku Twojego pisania myślałem, że to taki żarcik... chłopie, że tak serdecznie powiem- stuknij się w czoło i nie rób komedii.

Organizatorzy nic nie są Ci winni- nie odpowiadają warunki- nie przyjeżdżasz. Proste jak drut.

I zamiast się zacietrzewiać, zaklep sobie organizację jesiennego zlotu, zobaczysz wówczas od kuchni, ile pracy i czasu wymaga organizacja zlotu jeszcze przy akompaniamencie takich marud, jak Ty.

A i od piątku do niedzieli będziesz mógł zamęczać nas Twoją ulubioną muzyką.

Daj szansę orgom, naprawdę sądzisz, że nie wzięli pod uwagę różnorodności zlotowiczów? Uważasz, że wybiorą muzę specjalnie pod siebie nie bacząc zupełnie na to, czy przy niej można się zabawić, potańczyć itp?

Choćby i Ich Troje grało- będzie :zabawa:

Ps. Jeśli na zlot jedziesz dla muzyki, to pomyliłeś imprezy- jedź na koncert.

Wolo
Wiesz Wolo zadałem tylko jedno pytanie, kolejne odpowiedzi powodowały inne, i ruszyła lawina.
Zresztą parę razy już to na forum widziałem :grin: To taka tradycja: Wszyscy na jednego i jeden przeciw wszystkim :grin:
Pewnie kiedyś przywyknę :tongue:
Jeden Robi wyjaśnił co i jak, i po co było tyle walić w klawiaturę :smile:
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: falco »

Jako Organizator Zlotów Garbusów... :cool: postaram się trochę rozluźnić atmosferę i powiem tak...

Muzyka na zlocie jest bardzo, ale to bardzo ważna, bo tak jak potrafi rozkręcić tak samo zabić imprezę, z tym chyba nikt nie "dyskutuje".
Jednak andy237 uwierz mi, że gdybyś wiedział wcześniej ("odsłuchując" np. w sieci) o niektórych kapelach, które u nas grały, to wziąłbyś nogi za pas a ja razem z Tobą... :dupa: (np. polski cover uwaga, uwaga, uwaga... Britney Spears). :rolf:
Tymczasem na żywo brzmiało (i wyglądało), to tak kapitalnie i śmiesznie za razem, że szaleństwom pod sceną nie było końca... :zabawa:

Mieliśmy też kapele stricte rockowo-metalowe i choć nie każdy lubi mocniejszą muzę, to publika wrzała... :thumbsup:

Z perspektywy wielokrotnego bywalca różnych zlotów, powiem Ci, jako Nowicjuszowi - jedź w ciemno a na pewno będziesz się dobrze bawił, jeśli nie... wypiję z Tobą piwo (ale Ty stawiasz "starszemu"). :ok:
Ostatnio zmieniony 06.12.2012, 22:57 przez falco, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
robii23
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 804
Rejestracja: 02.11.2010, 22:42
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: robii23 »

andy237 pisze:
Rolo pisze:
andy237 pisze:Problem w tym że chciałem tylko informacji co to za kapela, posłuchałbym jej na YouTube i byłoby git. A tu tajemnice jak z szyfrem enigmy.
Wystarczyłoby odpisać że Józek ze Zdziśkiem, Ja zobaczyłbym co potrafią i byłoby :thumbsup:
I gdyby ci się nie spodobało to byś na zlot nie pojechał? Bo byś miał zepsuty weekend? Może lepiej nie jedź, ryzyko jest zbyt duże.

Co następnę? Jaki będzie keczup do kiełbasy? Bo ja to okropnie Tortexa nie znoszę i nie chce ze zlotu popsuć, organizatorzy odpowiedzcie bo jak ma być tortex to nie chce weekendu sobie zmarnować.
Widzisz Rolo wszyscy uważają że robię problem, a ile już było odpowiedzi nic nie wnoszących a powiększających zamęt. Ironizujesz ku uciesze innych a czy przeczytałeś co kiedyś napisałem, że może wreszcie pojadę na zlot.
Zanim zaczniesz wypisywać coś o keczupie przeczytaj i przetraw informację, następnie napisz gościowi który nie był jeszcze na zlocie: chłopie jest tak i tak, a muzyką nie musisz się przejmować bo...
Zdawało mi się że temu ma służyć forum...pomocy innym :tongue:
Andy ...... ale to są "luźne gatki" - a Ty w taką poważną strunę uderzasz.
Jak didżej zagra wiosnę Vivaldiego to nie myśl że ktoś mu kosę pod żebro wsadzi :haha: tutaj to wyluzowani ludzie przebywają, a zlocie to już szczególnie :zabawa:
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Zakwaterowanie

Post autor: Chili »

andy237 pisze: Widzisz Rolo wszyscy uważają że robię problem
Bo robisz.
andy237 pisze:a ile już było odpowiedzi nic nie wnoszących a powiększających zamęt.
Idaho pisze:Gajos szykuje jakąś niespodziankę kapelową i przyznam, że my też jeszcze nie znamy szczegółów :)
andy237 pisze:przeczytaj i przetraw informację
Może spróbuj się zastosować do własnej, powyższej rady.
andy237 pisze: napisz gościowi który nie był jeszcze na zlocie: chłopie jest tak i tak, a muzyką nie musisz się przejmować bo...
Zdawało mi się że temu ma służyć forum...pomocy innym :tongue:
Proszę:
robii23 pisze:Andy nie rób problemu tam gdzie go nie ma.
Rock jest praktycznie zawsze, ale pomyśl logicznie. Zespół gra około godzinę, przez godzinę możesz se inaczej czas zagospodarować.
Jest tyle możliwości: dołącz go grupy z gitarą przy ognisku, idź na spacer, zrób przegląd trampka :cool: - wyluzuj trochę

Przeważnie na zlotach robią się 2-3 grupki muzyczne - wybierzesz coś sobie, na koniec reset :drinking: i będziesz szczęśliwy :haha:
Zawsze jest świetna zabawa i tym razem będzie nie inaczej - trochę wiary w ludzi.

Czy to będzie "Józek ze Zdziśkiem" czy "Czesiek z Ryśkiem" to i tak zagrają "Smoke on the water" itp. kawałki - ku naszej uciesze :zabawa:
mirkoslawski pisze:Andy - rozumiem(y), że masz opór/niechęć do muzyki rock/metal itp. i zapewniam Cię, że Onanizatorzy nie robią Ci na złe :thumbsup: Wydaje mi się, że jak na zlocie będzie 100 osób, musiało by stać ze 60 scen z różnymi "będami" i różnymi gatunkami muzyki - nie da się tego pogodzić. Skoro jeszcze nie byłeś na zlocie - UWIERZ NA SŁOWO (byłem na dwóch na razie i będę na trzecim :grin: ) - MUZYKA to ostatnia rzecz, jaka w takim gronie jak MY może Ci zepsuć ZLOT :grin:
wilczek pisze:Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby ktoś kto lubi, siedział przy ognisku od początku i zawodził przy jednej strunie, skoro koapela nie pasi. My dołączymy nad ranem z pieśnią "przeżuj to sam"
Idaho pisze:Tak BTW, będzie tyle atrakcji, że każdy znajdzie dla siebie coś fajnego
Ponawiam pytanie z wczorajszego pw: kto mówił, że ma zagrać jakakolwiek kapela?
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
andy237
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1013
Rejestracja: 17.06.2010, 11:20
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Prawie Warszawa :)

Re: Zlot TCP, wiosna 2013, Luźne gatki

Post autor: andy237 »

Przyznam szczerze że odrobinę się zajeżyłem :blush: , ale jestem zbyt wesołego usposobienia i na szczęście dystansu do siebie mi nie brakuje :smile:
Poza tym za bardzo mam chęć jechać żeby, z tak błahego powodu rezygnować.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości