Znalezione w sieci

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
Jurand
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 157
Rejestracja: 13.03.2013, 16:16
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Spychowo/Mazury -> Rzeszów

Re: Znalezione w sieci

Post autor: Jurand »

qbi2 pisze:
Już sam głosik tej sfrustrowanej i niedo...nej cioty mnie wnerwia tak, że nie mogłem oglądnąć do końca. Dziwię się, że w ogóle mu się tłumaczyli, bo ja bym go olał i tyle, a tłumaczyć to bym się tłumaczył przełożonym a nie jakiemuś baranowi na ulicy i to jeszcze przed kamerką.

Popieram w 100% qbi2 :thumbsup:
Awatar użytkownika
tombi2
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 182
Rejestracja: 08.01.2011, 18:43
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Znalezione w sieci

Post autor: tombi2 »

Awatar użytkownika
gwardia
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2858
Rejestracja: 01.11.2010, 17:24
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Murowana Goślina

Re: Znalezione w sieci

Post autor: gwardia »

Jurand pisze:
qbi2 pisze:
Już sam głosik tej sfrustrowanej i niedo...nej cioty mnie wnerwia tak, że nie mogłem oglądnąć do końca. Dziwię się, że w ogóle mu się tłumaczyli, bo ja bym go olał i tyle, a tłumaczyć to bym się tłumaczył przełożonym a nie jakiemuś baranowi na ulicy i to jeszcze przed kamerką.

Popieram w 100% qbi2 :thumbsup:
A ja wręcz przeciwnie. Policja nie jest ponad prawem, nie mogą łamać prawa i czuć się bezkarni. Przykładów na nadużywanie władzy przez policję jest masa. Przykre jak się na to patrzy, i ja mam ich szanować? :sad:
"Jutro zawsze będzie jutro więc jutro jutra już nie będzie"
Awatar użytkownika
Jurand
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 157
Rejestracja: 13.03.2013, 16:16
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Spychowo/Mazury -> Rzeszów

Re: Znalezione w sieci

Post autor: Jurand »

To odpowiedz mi na taką ciekawostkę! Ostatnio jechałem oznakowanym pojazdem (Straż Graniczna) drogą Olsztyn - Ostróda. Kto zna ten wie jaka jest kręta i ile jest tam zakazów i ograniczeń. Jechałem kilometr w kilometr zgodnie z przepisami i znakami. Na CB, aż się gotowało, że: "jadą patafiany, jeździć nie potrafią, wyrwali się z budy i ruch blokują..." (tak, mamy i słuchamy :grin: ). Wytłumacz mi teraz gdzie sens i logika... To w końcu mundurowi mają przestrzegać przepisów, żeby ne być ponad prawem czy jednak nie...?! A może tylko wtedy, gdy obywatelowi jest, to na rękę...? A oglądając takie filmy podejrzewam, że momentalnie po przyśpieszeniu zostałbym "gwiazdą YT"...

Na temat nadużyć w służbie mam swoje zdanie - powinny być tempione z całą stanowczością... Natomiast przy wszystkim powinno zachować się zdrowy rozsądek.

Pozdrawiam...!
Awatar użytkownika
kanuj
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 281
Rejestracja: 01.10.2013, 18:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Majdan Mętowski/Makoszka

Re: Znalezione w sieci

Post autor: kanuj »

"Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty"
Awatar użytkownika
Kristobal
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1181
Rejestracja: 19.06.2011, 15:48
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: WKZ/WR
Kontakt:

Re: Znalezione w sieci

Post autor: Kristobal »

Romet ciekawe nowości wypuszcza, w tym model Classic, klasowo wygląda i tani a silnik ma coś chyba wspólnego z XR400: http://www.scigacz.pl/Romet,Classic,400 ... 27227.html
taki model powinien wypuścić Junak jak się reaktywował.
Honda XL350R'85/ Yamaha XJR1200'95/ Kawasaki KLE650'09
Awatar użytkownika
Dłubacz
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 481
Rejestracja: 08.11.2009, 18:33
Mój motocykl: XL600V
Kontakt:

Re: Znalezione w sieci

Post autor: Dłubacz »

http://allegro.pl/honda-transalp-xl-650 ... 67747.html

Przeczytajcie dokładnie opis i co najważniejsze cenę... :thumbsdown: , fachowiec k....a m..ć.
Awatar użytkownika
HerkulesWPR
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 390
Rejestracja: 25.10.2013, 20:33
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Pruszków

Re: Znalezione w sieci

Post autor: HerkulesWPR »

Dłubacz pisze:http://allegro.pl/honda-transalp-xl-650 ... 67747.html

Przeczytajcie dokładnie opis i co najważniejsze cenę... :thumbsdown: , fachowiec k....a m..ć.
Właśnie o to chodzi w takich ogłoszeniach, żebyś się złapał na haczyk i kliknął w link, a potem zadzwonisz i się dopytasz co i jak.
Jak by to było tradycyjne ogłoszenie, zginęło by wśród wielu innych.
Awatar użytkownika
ada
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 135
Rejestracja: 10.03.2014, 21:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: Znalezione w sieci

Post autor: ada »

Lubię swojego Trampka, ale to pobija wszystko! :witch:

https://www.facebook.com/joao.dalight.3 ... 294136083/
Samotność jest trudna, tak jak życie z niewłaściwą osobą. Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.
Awatar użytkownika
giermo
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 255
Rejestracja: 13.03.2010, 15:32
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Chełm

Re: Znalezione w sieci

Post autor: giermo »

Czego to ludzie nie wymyśla ... :niewiem: :grin:
Nie nie nie prędkość była ok tylko zakręt trochę za ciasny ....


Zdjęcia https://picasaweb.google.com/bbtchelm
Awatar użytkownika
tombi2
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 182
Rejestracja: 08.01.2011, 18:43
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Znalezione w sieci

Post autor: tombi2 »

LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

Re: Znalezione w sieci

Post autor: LUDOJA »

Tendencyjne GÓWNO.....
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2687
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: Znalezione w sieci

Post autor: grad74 »

Aleksander pisze:Tendencyjne GÓWNO.....
Masz oczywiście rację, to GÓWNO (co się szerzy) jest bardzo tendencyjne :thumbsdown:
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

Re: Znalezione w sieci

Post autor: LUDOJA »

Przepraszam kolego ale strzelasz sobie w kolano.....chcesz wolności? to masz:) Wolność gdzie wszyscy mają prawa? Proszę bardzo....ale ty byś chciał może wybierać ,że ty wolny tak a ciapaty nie.Caipatemu nie wolno tu tylko niech sobie będzie tam.No to konsekwentnie ty też powinieneś tylko tu,w polsce ale może tylko u siebie na osiedlu bo jakiś inny Pan rozgarnięty polak cie nie będzie chciał nad jeziorem,a może i ulice dalej.....Zanim coś napiszesz i będziesz wrzucał do jednego worka to może przyjrzyj się sobie troszkę i zastanów czy ty nie chcesz wolności,unii europejskiej.....a jak już ci się nie podoba taka wolność to ty masz problem(bo chciałeś unii i wolności) i sobie go noś na własnych plecach.Może zastanów się nad czymkolwiek zamiast pogrążać się w głupocie głoszonej......
Awatar użytkownika
giermo
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 255
Rejestracja: 13.03.2010, 15:32
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Chełm

Re: Znalezione w sieci

Post autor: giermo »

Nie nie nie prędkość była ok tylko zakręt trochę za ciasny ....


Zdjęcia https://picasaweb.google.com/bbtchelm
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2687
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: Znalezione w sieci

Post autor: grad74 »

Aleksander pisze:Przepraszam kolego ale strzelasz sobie w kolano.....chcesz wolności? to masz:) Wolność gdzie wszyscy mają prawa? Proszę bardzo....ale ty byś chciał może wybierać ,że ty wolny tak a ciapaty nie.Caipatemu nie wolno tu tylko niech sobie będzie tam.No to konsekwentnie ty też powinieneś tylko tu,w polsce ale może tylko u siebie na osiedlu bo jakiś inny Pan rozgarnięty polak cie nie będzie chciał nad jeziorem,a może i ulice dalej.....Zanim coś napiszesz i będziesz wrzucał do jednego worka to może przyjrzyj się sobie troszkę i zastanów czy ty nie chcesz wolności,unii europejskiej.....a jak już ci się nie podoba taka wolność to ty masz problem(bo chciałeś unii i wolności) i sobie go noś na własnych plecach.Może zastanów się nad czymkolwiek zamiast pogrążać się w głupocie głoszonej......
Nie o to chodzi kogo chciałem a kogo nie, a co do wolności bądź jej poczucia to chrześcijanie, buddyści czy żydzi nie bawią się w podkałdanie bomb, nie pokazują że upier... Ci łeb i nie każą nikomu chodzi w worze od czubka łba do kostek. Znasz "prawdę" tylko z tych filmów na YT czy z reala ? Posłuchaj (jeśli masz) czasem znajomych mieszkających w niemcowni norwegii czy innej anglii, jak tam wygląda to gówno , które nie jest niestety prezentowane w "multikulti" mediach. Poza tym mówiąc o jakichś dziwnych ugrupowaniach POlitycznych i ich "perwersjach" socjo i nacjo kulturowych chyba troszkę coś pomieszałeś. :ysz: Ale to nie rozmowa na TO forum. Sory wszystkich za kij w mrowisko i ja już się nie odzywam :mouthshut: .
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Znalezione w sieci

Post autor: Reindeer »

grad74 pisze:
Aleksander pisze:Przepraszam kolego ale strzelasz sobie w kolano.....chcesz wolności? to masz:) Wolność gdzie wszyscy mają prawa? Proszę bardzo....ale ty byś chciał może wybierać ,że ty wolny tak a ciapaty nie.Caipatemu nie wolno tu tylko niech sobie będzie tam.No to konsekwentnie ty też powinieneś tylko tu,w polsce ale może tylko u siebie na osiedlu bo jakiś inny Pan rozgarnięty polak cie nie będzie chciał nad jeziorem,a może i ulice dalej.....Zanim coś napiszesz i będziesz wrzucał do jednego worka to może przyjrzyj się sobie troszkę i zastanów czy ty nie chcesz wolności,unii europejskiej.....a jak już ci się nie podoba taka wolność to ty masz problem(bo chciałeś unii i wolności) i sobie go noś na własnych plecach.Może zastanów się nad czymkolwiek zamiast pogrążać się w głupocie głoszonej......
Nie o to chodzi kogo chciałem a kogo nie, a co do wolności bądź jej poczucia to chrześcijanie, buddyści czy żydzi nie bawią się w podkałdanie bomb, nie pokazują że upier... Ci łeb i nie każą nikomu chodzi w worze od czubka łba do kostek. Znasz "prawdę" tylko z tych filmów na YT czy z reala ? Posłuchaj (jeśli masz) czasem znajomych mieszkających w niemcowni norwegii czy innej anglii, jak tam wygląda to gówno , które nie jest niestety prezentowane w "multikulti" mediach. Poza tym mówiąc o jakichś dziwnych ugrupowaniach POlitycznych i ich "perwersjach" socjo i nacjo kulturowych chyba troszkę coś pomieszałeś. :ysz: Ale to nie rozmowa na TO forum. Sory wszystkich za kij w mrowisko i ja już się nie odzywam :mouthshut: .
Zacznijmy od tego, że chrześcijańska zabawa w podkładanie bomb to całkiem świeża sprawa. Wystarczy sobie poczytać o tzw. Kłopotach ("The Troubles") w Południowej Irlandii i Zjednoczonym Królestwie. Na przykład o Krwawym Piątku w 1972 r.

Obrazek

Żydzi również mają praktykę w tej materii. Na dzień dobry polecam poczytać sobie o organizacji "Irgun". Samjhauta Express w 2007 nie dotarł do celu bynajmniej nie z powodu awarii. Hinduska organizacja terrorystyczna Abhinav Bharat pozwoliła sobie wysadzić go w powietrze.

Tak więc grad74, zanim znowu zaczniesz wyrażać się o złych Islamistach i przeciwstawiać im inne, bardziej pokojowe kultury czy religie, zastanów się czy się aby nie mylisz.

P.s. Powyższe przykłady to oczywiście tylko wierzchołek tej góry lodowej. Dokładne zbadanie terroryzmu o podłożu religijnym, to temat na długie zimowe wieczory.
P.s.2 Polecam zapoznanie się z materiałami o amerykańskich dronach w Pakistanie. Bowiem są różne formy terroru i wywołanie u cywili strachu przed niebem bez chmur można śmiało uznać za jedną z nich.
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Znalezione w sieci

Post autor: Nadol »

Dajcie już spokój religiom i polityce. Każdy ma swój pogląd na świat, swój zestaw wartości oraz sumienie. Nie ma co się napinać publicznie.
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

Re: Znalezione w sieci

Post autor: LUDOJA »

No właśnie szkoda prądu na gadanie na taki temat tutaj.zrobi się awantura.Mogę tylko poprosić kolegów z forum o nie umieszczanie takich filmów na forum bo prowokują.....
Pozdrawiam serdecznie:)
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Znalezione w sieci

Post autor: falco »

Reindeer - uprzedziłeś mnie...
Pomijając obecną zarazę, która zalewa Europę, wystarczy przypomnieć kilka podstawowych lekcji z historii, że wspomnę tylko o:

Chrześcijanach, którzy od wieków kreują się na jedynych "świętych" a w imię swojego krzyża (i za przyzwoleniem Kościoła!!!) palili na stosach, prowadzili swoją "świętą" wojnę - Inkwizycję, która przez... kilkaset lat (!!!) więziła a także mordowała tysiące ludzi.

Wyprawy krzyżowe (a jakże w imię Kościoła), w których Europejczycy wyrżnęli w pień setki tysięcy ludzi bez względu na płeć czy wiek.

Konkwistadorzy, którzy niosąc a jakże krzyż zmietli (dosłownie) z powierzchni ziemi całą kulturę w południowej Ameryce, w imię "katolicyzmu" mordowali także w Afryce czy Indiach.

Francuzi i Brytole, którzy w imię swojej odmiany krzyża wyrżnęli Indian w Ameryce a w kolejnych czasach, łącznie z Niemcami, Holendrami, itd. wyrżnęli i zniewolili Afrykę w której do dziś trwają wojny u podstaw, których są właśnie czasy niewolnictwa, grabieży i mordowania przez "cywilizowanego" białego człowieka spod znaku różnych odmian krzyża...

Nawet Polska miała niechlubny epizod, bo mało kto wie, że kiedyś mieliśmy ooogromne zapędy kolonialne, mało tego istniała przepotężna instytucja (o ogromnych zasobach finansowych), która usilnie starała się o swoich niewolników i tereny w Afryce. Jednak z chciwości polegli na... blaszanych nocnikach (odsyłam do historii).

Brytole, którzy wymordowali i zniszczyli kulturę Aborygenów i w imię swojego boga zabierali dzieci Aborygenów, na siłę je "cywilizując", czym zajmowały się także... kościelne Siostry a dzieci były dosłownie torturowane psychicznie i fizycznie, bite, oderwane od rodziców a wszystko trwało przez wiele lat, nawet do... współczesnych czasów.

Krzyżacy, którzy pod płaszczykiem najświętszej... mordowali, grabili i zajmowali kolejne tereny, także nasze.

IRA.

Włoscy, hiszpańscy czy potem niemieccy faszyści, którzy na swych czerwonych sztandarach nosili także krzyż a podczas zagłady ludności całego świata nie przeszkadzało im zażarcie wierzyć w tenże krzyż.

Żydzi i Palestyńczycy, jedni bezprawnie zajmują tereny drugich, drudzy w odwecie podkładają bomby a wszystko w imię kolejnego boga.

Szwedzi ze swoim potopem i kolejna odmianą wiary.

Podobnie:
Turcy, kiedyś palili i zalewali jak stonka Europę, teraz Europa bez wazeliny wchodzi im w dupę.

Pakistan czy Indie, gdzie są kasty wśród ludności o ogromnej różnicy życiowego statusu i garstka najbogatszych ma swoich niewolników wśród biedoty, choć oczywiście nikt tego głośno nie mówi. Powstają tam fabryki wielkich koncernów, które doskonale wiedzą, że ich pracownicy, to współcześni niewolnicy. Najśmieszniejsze jest to, że USA "strażnik demokracji" i jedno z najliczniejszych siedlisk katolików z wiadomych względów również przymyka oko na proceder.

Można wymieniać i wymieniać...

Jedno jest pewne, zawsze człowiek jest i będzie największą mendą bez względu na to czy składa rączki w krzyżyk, maluje sobie kropkę, czerwoną gwiazdę, półksiężyc czy wyznaje setki innych bożków...

Wojny religijne były są i będą największą zarazą, zmienia się tylko chwilowo front i kierunek a każda ze stron morduje, gwałci i zabija dzieci w imię swojego (tfu!) boga.

Nihil novi.

A teraz do garaży! :crossy:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości