Skradziono motocykl

mishieck
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 532
Rejestracja: 06.06.2011, 10:26
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: O! Pole

Re: Skradziony motocykl

Post autor: mishieck »

Niekatualne dane w artykule - zniknęło ok. 50 motocykli...

Ca prawda policja złapała jakiegoś leszczyka, ale nie wiadomo czy to coś pomoże: http://www.jelonka.com/news,single,init,article,42068
John_z_Polska
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 35
Rejestracja: 22.07.2010, 12:01
Lokalizacja: Lublin

Uwaga skradziono moto !!!

Post autor: John_z_Polska »

UWAGA==>Najprawdopodobniej w nocy z wtorku na środę skradziono z garażu w Lublinie (okolice polibudy) mój motocykl: czerwona Honda Transalp Gdyby ktokolwiek cokolwiek słyszał proszę o szybki kontakt. 601 925 905. Dane i cechy charakterystyczne moto: Rok 97, Kolor czerwony oryginał poza błotnikiem, gmole czarne z lekkimi przytarciami, akcesoryjna obniżana kanapa corbin, stopka centralna z ułamaną nóżką, grzane manetki daytona, błotnik przedni w kolorze a'la bordo metallic trochę popękany, 2-3 letnie opony michelin anakee 2 prawie bez śladów zużycia z racji minimalnego przebiegu, nowy deflektor od Darkojaka, szyba wysoka givi, 3 kufry około 40 litrów kappa-jeden boczny uszkodzone-wyłamane mocowanie, kufer centralne uszkodzona (naderwana) gąbka, oparcia pasażera, naklejka PL na jednym z kufrów, mocowanie kufrów miałem zdjęte i zostało w garażu, Nowe akku yuasa, nowy regler, przekażnik rozrusznika. Brak gaźników (zostały mi do założenia), brak obudowy zegarów (również zostały w garażu) Pisze o wszystkim gdyby coś gdzieś u kogoś widział do rozbiórki itd... Poza tym wzięli też rower-górski Author Traction, kolor czarny z elementami czerwonego, na srebrnym osprzęcie shimano deore. Był to złożony przeze mnie składak więc rózni się trochę od standardowego (osprzęt) Gdyby ktokolwiek widział coś przy okazji bardzo proszę o kontakt. 601925905 Łukasz. Sorry jeśli nie w tym miejscu ale troche mi leb paruje nadal. Fotki moto są tu:http://imgur.com/3uXKWv5,wPPZQOq,rap8dU ... s2,I5LC817
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Skradziono motocykl

Post autor: ostry »

3uXKWv5.jpg
Jeśli ktoś jest zarejestrowany na innych forach, to proszę o kopiowanie i wrzucanie tej informacji gdzie się da. Może uda się coś namierzyć. kanapa charakterystyczna .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
ant6
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 849
Rejestracja: 17.03.2013, 20:10
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Wrocław

[SKRADZIONO] rower we Wrocławiu

Post autor: ant6 »

Dzień dobry,

25 lutego 2014 nad ranem skradziono rower mojej córki z bloku przy ul. Trawowej 14 we Wrocławiu
Kellys biały z różowymi kwiatkami model MAGGIE
seria: 20900946 + koszyk i bagażnik


osoby, które widziały rower o tych cechach lub podobny (może przemalowany, bez dodatków), na bazarze, w sklepie, na aukcjach proszę o kontakt
taki ot:
kellys.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
If nobody hates you, you're doing something wrong
jojo
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 57
Rejestracja: 09.03.2013, 20:30
Mój motocykl: XL650V

Re: [SKRADZIONO] rower we Wrocławiu

Post autor: jojo »

Wiem ,że w Kłodzku ( około 100 km od Wocławia ) jest co sobotę taki a'la pchli targ gdzie targują wszystkim. Zawsze tam widziałem mnóstwo używanych rowerów. Jakby ktoś z okolic Kłodzka tam bywał to mógby rzucić okiem
Awatar użytkownika
Pilgrim
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 137
Rejestracja: 10.07.2013, 12:01
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa

Re: [SKRADZIONO] rower we Wrocławiu

Post autor: Pilgrim »

ant6 pisze:Dzień dobry,
25 lutego 2014 nad ranem skradziono rower mojej córki z bloku przy ul. Trawowej 14 we Wrocławiu
Kellys biały z różowymi kwiatkami model MAGGIE
seria: 20900946 + koszyk i bagażnik
Pamiętajcie o znaczeniu sprzętu i robieniu zdjęć. Każdego. To podstawa każdej identyfikacji.

pzdr.
Honda, głupcze!
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: [SKRADZIONO] rower we Wrocławiu

Post autor: falco »

ant6 pisze:25 lutego 2014 nad ranem skradziono rower mojej córki z bloku przy ul. Trawowej 14 we Wrocławiu
Może spytaj gliniarzy:
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
gfranek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 29.09.2013, 23:10
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

skradziony Honda XL 600 Transalp czerwony

Post autor: gfranek »

Dziś w nocy w Częstochowie buchnęli mi z garażu motocykl, rower i do niego przyczepkę oraz osprzęt do nich jak by ktoś coś zauważył, to z góry dziękuję za pomoc
Obrazek
III komisariat Policji w Częstochowie prowadzi dochodzenie
34 372-15-86
Awatar użytkownika
piotreksdz
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 105
Rejestracja: 26.01.2014, 15:49
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Charłupia Mała

Re: skradziony Honda XL 600 Transalp czerwony

Post autor: piotreksdz »

Współczuję Koledze, przykra sprawa. Miejmy nadzieję, że się znajdzie gdzieś bo widać, że oczko w głowie było (wyposażenie). Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
MARCINm10
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 474
Rejestracja: 11.09.2012, 20:49
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wielowieś

Re: skradziony Honda XL 600 Transalp czerwony

Post autor: MARCINm10 »

Przykra sprawa ci co ukradli to chyba sumienia nie mają człowiek o to dba serwisuje a ktoś przyjdzie i porwie
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2513
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: skradziony Honda XL 600 Transalp czerwony

Post autor: Artek »

Opisz proszę jakieś znaki szczególne, może masz więcej dokładniejszych fotek. Pozostaje na fejsa wrzucić i na inne motocyklowe fora.
Dominator.
Awatar użytkownika
gfranek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 29.09.2013, 23:10
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Re: skradziony Honda XL 600 Transalp czerwony

Post autor: gfranek »

Mam nadzieję, że się znajdzie, no bo słońce grzeje coraz cieplej a tu taka lipa :-(
Awatar użytkownika
gfranek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 29.09.2013, 23:10
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Re: Skradziono motocykl

Post autor: gfranek »

Podaje jeszcze kilka fotek
na których widać, że są naklejki na motocyklu
napis DAKAR
zbiornik jest lekko porysowany po dwóch stronach
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
gfranek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 29.09.2013, 23:10
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Re: Skradziono motocykl

Post autor: gfranek »

Siedzenie z lewej strony z tyłu od góry(tam gdzie siedzi pasażer) jest uszkodzone
oraz przedni błotnik od jazdy na nierównościach jest obity z góry pod lampą
Awatar użytkownika
radzik
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 428
Rejestracja: 06.06.2012, 10:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław, DW

Re: Skradziono motocykl

Post autor: radzik »

Aż mnie zmroziło :omg:
Współczuję ogromnie... :egh:

Powinni takim ludziom uwalać obydwie łapy i tatuować na czole "jestem złodziejem" :mad:
Awatar użytkownika
gfranek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 29.09.2013, 23:10
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Re: Skradziono motocykl

Post autor: gfranek »

Więcej szczegółów od poprzedniego właściciela

Gmole henriego, stelaże MAT, na stelażach Ucha stalowe do narzędziówki, brak oryginalnej.
Koła pomalowane na srebrno razem z piastami i szprychami - może się rzucić w oczy jak będzie szedł na części
Kierunki przeniesione na blaszkach robionych dla mnie przez Darkojaka - prawdopodobnie nikt nie ma takich samych.
Olejarka, sterowania na stałe przytwierdzone do dekielka bezpieczników, zbiornik pod lewym, tylnym boczkiem, dysza dorobiona z przewodu hamulcowego (miedź.)
Skomplikowana instalacja elektryczna do sterowania halogenami i grzanymi manetkami, woltomierz, z termometrem (na stałe wklejonym w kratkę po prawej stronie, poniżej lampy przedniej- będzie trzeba rozwalić, żeby to zdjąć - kolejna cecha szczególna. Grube kable pociągnięte od aku pod bakiem, z przodu cztery przekaźniki. "Customowe" rozcinane gumowe gniazda na bezpieczniki dod. instalacji (żeby poprowadzić gruby kabel bezpośrednio do bezpiecznika).
Pod siedzeniem stelaż z bardzo grubych trytek.
Prawy tylny stelaż miał poszerzany otwór dolny - nie jest okrągły, tylko delikatne jajko, żeby dało się spasować - może komuś rzucą się w oczy stelaże same.
Kolejna cecha szczególna - silnik, a dokładniej gaźniki - linka otwierające - mocowanie przy gaźniku na kole jest po zewnętrznej stronie delikatnie ukruszone przez nieumiejętnie zakładanie nowej linki.
Charakterystycznie pospawane bolce mocujące boczne plastiki - w szczególności lewy tylny plastik, gdzie końcówka dorobiona poksipolem na "wgrzanym" gwoździu.
Światło stop dodatkowe na płycie kufra (zostaną dziury).
Mocno pocięta instalacja do tylnych kierunkowskazów, pozycji i stopu - kilkukrotne zmiany zostawiły dużo miejsc gdzie kable są poskręcane, bądź polutowane, owinięte taśmą, lub puszczone w rurce.
W tylnym kole 5 gum zabieraka jest "w komplecie" parami, jedna jest rozerwana i jest w dwóch osobnych kawałkach.
Pomalowane na srebrno razem ze starą zębatką śruby mocujące charakterystycznie rzucają się w oczy na tle nowej czarnej.
Przednia szyba nie mocowana na oryginalne "ściskające się gumki", tylko na śruby + podkładki z gumą.
Pomiędzy czachą a szybą przyklejone brązowe uszczelki okienne.
Szyba MGG wysoka + deflektor Darkojak regulowany.
Dolne mocowania czachy są przewiercone w dwóch miejscach (poprzedni właściciel łapał w tym miejscu trytkami, ja dołożyłem tulejki rozporowe). Zdaje się, że są też dla bezpieczeństwa ściśnięte trytką i opierdzielone poxipolem.
Nowe gumy amortyzatora, czarne, łapane na trytki (nie na metalowe obejmy jak oryginalne) z logiem na dole po bokach.
Osłony chłodnicy "poszerzone" kawałkiem gumy/plastiku przyłapanego zszywkami.
Dwie zapalniczki w wypełnieniu zegarów po bokach - charakterystycznie wpasowane.
W kilku miejscach pod siedzeniem przetarcia na stelażu "maźnięte" czarnym hammeraitem, żeby nie łapały rudego.
W nóżce bocznej dorzucony jest kawałek blaszki pomiędzy "widełki", żeby skasować luz.
Kufer z charakterystycznymi "uchwytami" na zamknięciu do mocowania dodatkowego bagażu.
Awatar użytkownika
gfranek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 29.09.2013, 23:10
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Re: Skradziono motocykl

Post autor: gfranek »

Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2513
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Skradziono motocykl

Post autor: Artek »

Wygląda jak motocykl radzika.
Dominator.
Awatar użytkownika
radzik
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 428
Rejestracja: 06.06.2012, 10:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław, DW

Re: Skradziono motocykl

Post autor: radzik »

A dokładniej mój były Trampuś. We wrześniu tamtego roku znalazł nowy domek w Częstochowie, z którego niestety jak widać został porwany :egh:

Znam w tym moto praktycznie każdą śrubkę, jakby rzuciło wam się coś podejrzanego w oczy, np. gdyby szedł na części to rzucajcie info, spróbuję ogarnąć i wyłapać jakieś znajome mi cechy...
ginter06
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2013, 19:56
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Honda XL 600 Transalp SKRADZIONO

Post autor: ginter06 »

Najmilszych ludzi spotkasz na Hondzie :)
Honda szybsza niż wygląda!!!


Honda Transalp 600, Honda Varadero 1000.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości