znacie te kamerki?

poza dwoma kółkami
sky
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 734
Rejestracja: 14.06.2008, 08:39
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka

znacie te kamerki?

Post autor: sky »

Jest sobie bardzo fajna estońska stronka.
http://www.eenet.ee/EENet/EENet_en

Można sobie podglądać życie zwierzaków online

Przykładowa kamera:
mms://tv.eenet.ee/siga

Bardzo lubię sobie popatrzeć na te wszystkie dziki i inne :thumbsup:
Marcin 'sky' Przybylski
--
Czterdzieści lat na karku, często zachowuję się jak nastolatek, jeżdżę motocyklem... Czy to w końcu kryzys wieku średniego?
Awatar użytkownika
kko
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 640
Rejestracja: 03.05.2010, 10:46
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kłodzko

Re: znacie te kamerki?

Post autor: kko »

Niezłe :smile:
Przyjedź kiedyś w okolice Kłodzka. W Wambierzycach jest taki skansen - mają tam sporo staroci i zwierzęta (strusie, dziki i inne jakieś tam nutrie).
W Czechach zaraz za granicą (za Bromovem) jest fajna knajpka na szczycie góry - też mają dziki (podejrzewam, że jak jest większa impra to jakiś trafia na stół), co roku jednego małego wychowuje właściciel i świniak biega za nim po barze - widok niezły. Jakby tego było mało dzik zwykle nazywa się Pepiczek :lol:
"Nie trzeba być cynikiem, wystarczy, że rozumie się ludzi" - T.P.

XL 1000V SD02
sky
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 734
Rejestracja: 14.06.2008, 08:39
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka

Re: znacie te kamerki?

Post autor: sky »

Z dzikami to ja w bliższą znajomość nie mam zamiaru wchodzić.
Miałem okazję być na wybiegu z "udomowioną" lochą dzika. Widok Józka (rodzina) spier...lającego przez płot bezcenny :lol:
A tylko przytulić się chciała :haha:
No i w zeszłe lato, jak łaziłem sobie po lesie w okolicach Partęczyn, zachrumkały na mnie krzaki.
Nawet nie sprawdzałem co to jest, tylko w tył zwrot i dzida przed siebie :lol:
Akurat w tamtym lesie nie mogło być prosiaczka ino dzik :smile:

Zwierzaki fajne są :thumbsup: Lubię prawie wszystkie, ale niektóre wolę oglądać z bezpiecznej odległości :lol:
Marcin 'sky' Przybylski
--
Czterdzieści lat na karku, często zachowuję się jak nastolatek, jeżdżę motocyklem... Czy to w końcu kryzys wieku średniego?
Awatar użytkownika
przeszczep
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1616
Rejestracja: 23.04.2010, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: znacie te kamerki?

Post autor: przeszczep »

Sky, nie masz co się bać. Mogę cię kiedyś zabrać do lasu Rembertowskiego, to sobie nawet z bliska popatrzysz na dzikie dziki ;)
Nie ma co wyolbrzymiać paranoi strachu przed zwierzakami - tak naprawdę one bardziej boją się ciebie niż ty ich :)
sky
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 734
Rejestracja: 14.06.2008, 08:39
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka

Re: znacie te kamerki?

Post autor: sky »

przeszczep pisze:Sky, nie masz co się bać.
nienienie... Ja się nie boję. Od gówniarza wychowywałem się z psami, królikami, kotami i uj wie z czym jeszcze.
Przez cirka 8 lat mieszkałem z dwoma tchórzofretkami, teraz mam dwie świnki morskie.
Byłem też kiedyś wolontariuszem w schronisku "Na Paluchu", wyprowadzałem na spacery psy, których inni się bali :roll:
Po prostu czasem lepiej "się zmyć" i nie prowokować sytuacji.
Krzaki chrumkają i nie wiesz czy to nie jest locha z małymi == lepiej się oddalić :smile:
Marcin 'sky' Przybylski
--
Czterdzieści lat na karku, często zachowuję się jak nastolatek, jeżdżę motocyklem... Czy to w końcu kryzys wieku średniego?
Cynciu
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1285
Rejestracja: 07.03.2010, 20:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: znacie te kamerki?

Post autor: Cynciu »

sky pisze:
przeszczep pisze:Sky, nie masz co się bać.
nienienie... Ja się nie boję. Od gówniarza wychowywałem się z psami, królikami, kotami i uj wie z czym jeszcze.
Przez cirka 8 lat mieszkałem z dwoma tchórzofretkami, teraz mam dwie świnki morskie. ...
Ja mam żonę, dwie córki i psa płci przeciwnej, i też się nie boję :cool:
Wlóczęga: człowiek, który nazwałby się turystą, gdyby miał pieniądze..
[ Julian Tuwim ]
Awatar użytkownika
jacenty
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 15.06.2008, 11:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kłonna k/Odrzywół

Re: znacie te kamerki?

Post autor: jacenty »

sky pisze:
przeszczep pisze:Sky, nie masz co się bać.
nienienie... Ja się nie boję. Od gówniarza wychowywałem się z psami, królikami, kotami i uj wie z czym jeszcze.
Przez cirka 8 lat mieszkałem z dwoma tchórzofretkami, teraz mam dwie świnki morskie.
Byłem też kiedyś wolontariuszem w schronisku "Na Paluchu", wyprowadzałem na spacery psy, których inni się bali :roll:
Po prostu czasem lepiej "się zmyć" i nie prowokować sytuacji.
Krzaki chrumkają i nie wiesz czy to nie jest locha z małymi == lepiej się oddalić :smile:
Z reguły wszystkie dzikie zwierzaki uciekają na widok człowieka ale jak najdziesz i zaskoczysz loche z małymi to napewno Cię zaatakuje. Sprawdzone w praktyce (jestem myśliwym) :wink:
Mój TRAMPECZEK to cukiereczek :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości