INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Krótsze lub dłuższe wyjazdy.
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: henry »

Mario, szczerze Ci współczuję. I to jest właśnie ten niepokój,który czuję zanim wszyscy bezpiecznie dotrą do domów.Wydaje się, że pewnych zdarzeń nie możemy uniknąć, że są one naszym przeznaczeniem, niezależne od naszej woli. Mimo wszystko, najważniejsze jest to,że jesteś cały i za jakiś czas znowu będziesz mógł dosiąść swojego Trampiego.
Trzymaj się. Hej
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Mentos
romeciarz
romeciarz
Posty: 24
Rejestracja: 16.06.2008, 10:21
Lokalizacja: OTWOCK

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: Mentos »

:thanks: Wielkie podziękowanie dla Organizatorów byliście fantastyczni ,perfekcyjnie .Henry Basia Ola Jacenty przemiło się bawiłem szkoda że połowicznie ale i tak zajefiście było.Kajaki normalnie pierwsza klasa nikt nieprzbije łodzi podwodnej Fryzjera ale supeer.Kiepska wiadomosc była taka że złapałem kapcia i wracałem w pace ładunkowej busa ale to jeszcze jedna atrakcja.
zchlałem sie pepsi tak dbały o mnie dziewczyny :resp: .Wstępnie planowano spotkanie trampkarzy a to była zciema - Biesiada Zespołu Pieśni I Tańca folklor z całej polski .Proszę o wpisanie Inowłódza jako jenego z wielu cudów świata.Pozdrowionko dla wszyskich i do następnego spotkania.
Awatar użytkownika
dandan
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 398
Rejestracja: 13.06.2008, 07:47
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Siedlce

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: dandan »

:dupa:

Oficjalne podziękowanie dla Organizatorów i zlotowiczów za miło spędzony czas :thumbsup:
Mario mam nadzieję, że szybko poskładasz sprzęta.

W Kletnie narodziła się nowa tradycja zlotowa i w Inowłodzu niestety została podtrzymana, od tej pory chyba na każdy zlot trzeba zapraszać szklarza :banghead:

http://picasaweb.google.com/dstrzalinski/InowDz2008

PS. Henry dzięki za mientem :punk:
Transafricalp beta
T7
Awatar użytkownika
MISIEK
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 554
Rejestracja: 15.06.2008, 22:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: MISIEK »

Na ten niesamowity weekend załapałem się niemal przypadkiem bo jeszcze w czwartek myślałem że wyląduje na zlocie ogólnym w Gradówku. Zaważyło Mroqowe „bez sensu” :omg: wygłoszone przy stoliku podczas coczwartkowych spotkań w „Oleńce”.
Zaczęło się zgodnie z tradycją – spotkanie w garażu, po czym… ekipa się rozlatuje bo Bajrasz poleciał na pomarańczowym, Mroqu na czerwonym, a ja …postanowiłem nie lecieć do nieba. :lanie: Rzucając kurwami pod kaskiem zostałem na światłach, po czym przebijam się przez Wrocław dochodząc metodą prób i błędów do wniosku że stacja JET na którą chłopaki poleciały tankować jest na wylocie na Warszawę. Znaleźliśmy się wreszcie, po czym lecimy do Wieruszowa (jeśli dobrze pamiętam) gdzie czekają Artik i Jola. Tempo mamy przyzwoite w odróżnieniu od spalania. :crossy: :banghead: Są! Czekają na poboczu! Powitanie i galopujemy dalej wreszcie popas w przydrożnej karczmie. Napełniwszy wnętrzności pokarmem (niektórzy lecą prosto po pracy) zdajemy się na przewodnictwo Mroqa… droga jest pokręcona jak domek ślimaka, ale za to niemal bezludna. Za Ceramiką Paradyż mamy skręcić w prawo ale Pan Zbyszek był przeoczył zjazd. Postanawiamy lecieć drogą wypatrzoną na mapie jako cienka niteczka. Asfalt ustępuje szutrowi, szuter ziemi, ziemia piaskowi, a Artik z Jolą po nierównej walce ulegają grawitacji na 50 metrów przed wytęskniona drogą. :bija: Mamy wyrzuty sumienia, bo my mieliśmy fajny offroadzik a oni musieli walczyć z załadowaną maszyną… przez resztę imprezy Artik powłóczy nogą. Wyrwawszy się na drogę docieramy do Spały i zaraz potem do Inowłodzia. Witają nas Henry i Jacenty – jeszcze nieświadomi co ściągnęli sobie na głowy. Jeszcze tylko wyskok po zakupy, przybywa Jacentowa Niewiasta i zaczynamy nocne Polaków rozmowy…
:drinking: Następnego dnia sącząc poranne piwo udajemy się na przechadzkę po Inowłodziu gdzie Mroqu zawiera znajomość z menelami pod sklepem urządzonym w byłej synagodze. W międzyczasie zjeżdża się transalpowa ekipa. Chłopaki przynoszą Henremu do domu znak drogowy… odnoszę go jednak na miejsce licząc że nie zepsujemy Henremu opinii swym zachowaniem.
Gdy ci którzy mieli dotrzeć - docierają, lwia część ekipy wyrusza na spływ kajakowy, a my z Jolą, Artekiem i Bajraszem rozpalamy nad Pilicą maleńkie ognisko i siedząc przy nim udajemy kloszardów i pozdrawiamy przepływających kajakowiczów. :punk:
Co działo się na spływie niech opowiedzą ci co uczestniczyli…
Nasz piknik zakończył się drzemką i wymarszem na imprę przy ognisku. Było wiele radości, dwa akordeony, tamburyn, wilgotny Bełkot i ofiarny Rumun i impreza przy której bitwa pod Stalingradem to pikuś. Reszta niech będzie milczeniem… :hammer:

Podsumowując, dzięki Henremu i jego Najbliższym spędziłem wspaniały weekend w otoczeniu bliskich mi ludzi. :thanks:

Żal mi tylko że nie dla wszystkich wyprawa zakończyła się szczęśliwie ale przynajmniej Mario wyszedł z opresji cało.
Nie mam już Transalpa, Supertenery ani nawet Afryki...
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: henry »

Panowie, przestańcie już z tym smarowaniem tyłków. :smile: No....chyba,że chodzi wam po głowie powtórka z rozrywki :help: Wiem przecież, że nie wszystko było jak trzeba. A to nierówne podwórko :wink: a to za blisko rzeki :haha: mało stabilne kajaki :grin: no i drogi wyboiste :roll: Nic nie objecuję, ale następnym razem będzie lepiej :ok:
A tymczasem, może ktoś pójdzie za ciosem i powiedzmy za miesiąc zorganizuje coś podobnego :mouthshut: ? Hej
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
forhend
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 292
Rejestracja: 13.06.2008, 20:28
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: forhend »

Jasne:) Henry nastepnym razem ma byc tak:
-Stateczek wycieczkowy(koniecznie parowy z lat 18..)rodem z ksiązki "Przygody Tomka Sawyera"bardzo wygodne skórzane kanapy,klimatyzacja no i oczywiscie sliczne młode kelnereczki noszące zimne piwko lub drineczki z lodem w topless :grin: i przymilajace sie do wspaniałych motocyklistów :tongue: .Jedna z tych kelnereczek moze byc Halina ,która obdarzała nas swoimi WIELKIMI wdziekami nomen omen również na dwóch kółkach:)na koncu spływu:)MIsiek ,żałuj ,ze nie widziałes tej wspaniałej rusałki:)uff,jeszczce jakies 60 zdjec......długo to trwa ale poczekam,obejrzycie sobie jak sie uda.pozdrawienia od mojego wspaniałego plecaczka Madzi cmok cmok cmok . :tongue:
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: henry »

Z tym stateczkiem to chyba nie dam rady......... :niewiem: jest za płytko... :lol:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Zenek
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 128
Rejestracja: 18.06.2008, 20:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: Zenek »

Mario bardzo współczuję, wracaliśmy razem prawie całą drogę - a tu taka niemiła końcówka Cię spotkała. Szczęście,że Tobie nic się nie stało . pozdro
forhend
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 292
Rejestracja: 13.06.2008, 20:28
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: forhend »

prosze,jesli ktos ma ochote zerknąc to zapraszam:

http://picasaweb.google.pl/forhend1/NowyFolder
Fryzjer
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 789
Rejestracja: 16.06.2008, 23:43
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: Fryzjer »

ale zamiast może tego stateczka to czerwony kajak wynajmiemy? :lol:
Ja zostanę kapitanem i będzie gitarRra :haha:
Capo RR "Wyzwanie jest dla tych, którzy wyruszają w drogę. Marzenia są dla tych, którzy zostają z tyłu" T.Sabine
Awatar użytkownika
jacenty
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 15.06.2008, 11:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kłonna k/Odrzywół

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: jacenty »

zajefajne foty. :smoke:
fryzjer nie szalej :lanie: ostatnio w kajaku byles plecaczkiem i slicznie wygladales jak miss mokrego podkoszulka :haha: :tongue: ale nastepnym razem razem bedziesz kapitanem, a ja plecaczkiem jak pozwolisz :impreza:
Mój TRAMPECZEK to cukiereczek :)
Awatar użytkownika
jacenty
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 15.06.2008, 11:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kłonna k/Odrzywół

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: jacenty »

Oto zdjecia z Mini Zlotu wykonane przez henrego
http://picasaweb.google.pl/jacenty1978/ ... 2829062008
Mój TRAMPECZEK to cukiereczek :)
Awatar użytkownika
Mario
romeciarz
romeciarz
Posty: 24
Rejestracja: 12.06.2008, 22:44
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: Mario »

Super fotki, profesjonalna dokumentacja :resp:
TA 2006, Beta Alp 4.0, YBR 125
maryś
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 446
Rejestracja: 15.06.2008, 18:13
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Brodźce

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: maryś »

jacenty pisze:Oto zdjecia z Mini Zlotu wykonane przez henrego
http://picasaweb.google.pl/jacenty1978/ ... 2829062008
Super zdjęcia aż się łezka w oku kręci na wspomnienia o tym co tam się działo.
Oby tak częściej Panie i Panowie
:dupa: :dupa: :dupa:
Jadę jadę na motorze, wiater mi owiewa twarz...

TA 600 '96 / 990 ADV 2010
Fryzjer
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 789
Rejestracja: 16.06.2008, 23:43
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: Fryzjer »

oglądając dokumentację zdjęciową wykonaną przez Henrego aż łezka się kręci w oczach :swieczki: :swieczki: ..ale wspomnienia... :ok: :impreza: :crossy: (brakuje mi emota tonącego kajaka) :haha:

P.S. Jacenty co do kapitana Fryzjera to już się bój :pob: heh :resp:
Capo RR "Wyzwanie jest dla tych, którzy wyruszają w drogę. Marzenia są dla tych, którzy zostają z tyłu" T.Sabine
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: henry »

A propos zlotu. Są u mnie do odbioru : Materac pompowany w kolorze granatowym i dwie skarpety w kolorze czarnym z maleńką dziurką na palcu wskazującym na małe zużycie lewej stopy :haha: Nikt nie zauważył braku w/w :grin: Hej
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
rumun
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 195
Rejestracja: 13.06.2008, 12:53
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: warszawa

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: rumun »

maryś pisze:
jacenty pisze:Oto zdjecia z Mini Zlotu wykonane przez henrego
http://picasaweb.google.pl/jacenty1978/ ... 2829062008
Super zdjęcia aż się łezka w oku kręci na wspomnienia o tym co tam się działo.
Oby tak częściej Panie i Panowie
:dupa: :dupa: :dupa:
z tego co widziałem to bys wiele nie popłakał :lol: bo spałes jakiś czas przy rzece :impreza: a reszty pewnie nie pamiętasz :impreza: :thumbsup:
ale było zajebiście tego dnia bo juz w niedziele :banghead: :banghead: :thumbsdown: :cool:
nie mam już nic
maryś
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 446
Rejestracja: 15.06.2008, 18:13
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Brodźce

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: maryś »

rumun pisze:
maryś pisze:
jacenty pisze:Oto zdjecia z Mini Zlotu wykonane przez henrego
http://picasaweb.google.pl/jacenty1978/ ... 2829062008
Super zdjęcia aż się łezka w oku kręci na wspomnienia o tym co tam się działo.
Oby tak częściej Panie i Panowie
:dupa: :dupa: :dupa:
z tego co widziałem to bys wiele nie popłakał :lol: bo spałes jakiś czas przy rzece :impreza: a reszty pewnie nie pamiętasz :impreza: :thumbsup:
ale było zajebiście tego dnia bo juz w niedziele :banghead: :banghead: :thumbsdown: :cool:

ale za to jaka miękka trafka :grin:
Jadę jadę na motorze, wiater mi owiewa twarz...

TA 600 '96 / 990 ADV 2010
Zenek
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 128
Rejestracja: 18.06.2008, 20:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: Zenek »

fajnie,że chociaż na zdjęciach można zatrzymać czas :grin:
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: INOWŁÓDZ-Działo się:)))

Post autor: henry »

Zenek, jak by co, to zrobimy powtórkę :ok: Oczywiście bez szyb i kąpieli :thumbsdown:
Masz już nową szybkę?
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości