Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku) Składki

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
kko
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 640
Rejestracja: 03.05.2010, 10:46
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: kko »

Widać jak to w rodzinie - różnie bywa...

Zamienię teściową na psa - może być wściekły :tongue:

Z jednej strony wiedza kosztuje - i to powinno być dostępne po wpłacie składki (ogłoszenia sprzedaży też)
Z drugiej - darmowe forum przyciąga więcej ludzi - również przypadkowych, którzy tylko chcą zobaczyć jedną rzecz lub napisać ogłoszenie (jeśli chodzi o kupno to ok)

Trzeba wybrać co lepsze (lub jakoś to wyważyć) - dajmy na to: więcej barier (choć 20zł to nie taki majątek) na pewno zmieni podejście ludzi do forum, być może też odsieje ziarno od plew (nie mam na myśli dzielenia ludzi na lepszych i gorszych, tylko użytkowników, którzy są tylko na chwilę, a później zostają martwym wpisem).
Co za tym idzie, Ci płacący powinni mieć jakiś wpływ na wykorzystanie choć części składki (np poprzez głosowanie) na co ją przeznaczyć (bo cała nie idzie na utrzymanie serwerów na pewno- chyba, że tak mało osób wpłaci...)
Z drugiej strony... ehh nie chce mi się już myśleć - późno jest.
"Nie trzeba być cynikiem, wystarczy, że rozumie się ludzi" - T.P.

XL 1000V SD02
Awatar użytkownika
Jaro-Ino
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2820
Rejestracja: 22.01.2010, 00:41
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: Jaro-Ino »

Cynciu, traktuje to osobiście, bo do moich słów się odnoszą co niektórzy, a ja sam jestem osobą niepłacącą składki. Najwidoczniej do tej pory tylko zaszkodziłem temu forum i powinienem jak najszybciej stąd znikać. Bo przecież kolor ma znaczenie....
Awatar użytkownika
kko
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 640
Rejestracja: 03.05.2010, 10:46
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: kko »

Jaro-Ino pisze:Cynciu, traktuje to osobiście, bo do moich słów się odnoszą co niektórzy, a ja sam jestem osobą niepłacącą składki. Najwidoczniej do tej pory tylko zaszkodziłem temu forum i powinienem jak najszybciej stąd znikać. Bo przecież kolor ma znaczenie....
Focha strzelasz zwyczajnie. Rozumiem o co Ci chodzi, ale nie przesadzaj - jakoś nikt nie mówi Ci żebyś się stąd zabrał/nie pisał albo był gorszy. Liczą się ludzie, a czy starzy czy młodzi - co za różnica ? Bycie jakimś tam starym (czy zielonym) nie gwarantuje, że ktoś jest lepszy - z wiekiem nie nabywa się statusu świętej krowy.
"Nie trzeba być cynikiem, wystarczy, że rozumie się ludzi" - T.P.

XL 1000V SD02
Awatar użytkownika
Andrzej77
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 487
Rejestracja: 29.03.2009, 23:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kobylanka

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: Andrzej77 »

Panowie!
START>wyłącz komputer>wyłącz........... i do wyra
Do jutra głowy ostygną.
Dobranoc!
Ufaj Allahowi, ale wielbłąda zawsze przywiązuj do płotu
Awatar użytkownika
Driverd2
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1673
Rejestracja: 16.12.2009, 17:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: Driverd2 »

Wielu wpada na forum, i ani be ani me tylko od razu sprzedam itp i to jeszcze czasami nie tam gdzie trzeba i nie tak jak trzeba, kompletnie nic nie czytają tylko wpadają jak do siebie, nie jestem długo na forum bo dopiero ponad rok, nie tworzyłem tego forum, i nie chodzi o to żeby zabronić komukolwiek z zewnątrz wejścia czy zalogowania, czy zabronić pisania czarnym bo to bez sensu i nie o to chodzi. ale w pewnym stopniu można ograniczyć pisanie czy przeglądanie NOWYM (nie w sensie czarnym) żeby uniknąć właśnie takich tematów, jesteś nowy to ok, masz dostęp do pewnej części forum, poczytaj zasady itd potem pisz tam gdzie ci z początku wolno i w odpowiedni sposób a nie: zarejestrowany - ogłoszenie - i tyle my go widzieli, jak chce tak sprzedać to jest allegro. Po zarejestrowaniu powinna być dostępna większa część forum choć by z tego względu że część z osób po zarejestrowaniu szuka tutaj sprzęta ale część traktuje to jako allegro itp. Więc pewne ograniczenia by się przydały ale nie chodzi tutaj o kolor nicka. To co zrobią admini to ich sprawa. Nie biję piany, nikim nie gardzę, kolor nie ma znaczenia, ludzie są ludźmi i zawsze każdy będzie miał swoje zdanie, tak że panowie nie ma się co kłócić bo to bez sensu. A to forum jest chyba najlepsze na jakie trafiłem, i poznałem dzięki niemu sporo fajnych ludzi z czego się niezmiernie cieszę. Jaro-ino nie jesteś nowy na forum :) a ograniczenia powinny być dla nowych (świeżaków co się dopiero rejestrują). Nie każdy musi składkę płacić bo nie jest ona obowiązkowa i część ludzi z tego prawa korzysta bo nie trzeba, nie chciałem się odzywać w tym temacie ale jednak...
Ostatnio zmieniony 12.03.2011, 00:23 przez Driverd2, łącznie zmieniany 1 raz.
Cynciu
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1285
Rejestracja: 07.03.2010, 20:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: Cynciu »

Jaro, teraz mnie jest głupio, że jestem zielony.
Wątek pierwotny nieco ewoluował, poszedł lekko w bok, stąd nieco radykalne propozycje. Inaczej dyskuyuje się face to face :impreza: a inaczej anonimowo na forum.
Że przypomnę. Z uwagi, że zimą jest naturalnie mniej tematów "wartościowych" , w sposób naturalny zaczęła się sieczka (może i ja się do niej przyczyniłem - zimowa nuda).
Kilku kolegów wpadło na pomysł aby to nieco ograniczyć, więc zaczyna się od "nowych" i "czarnych". Dalej temat sobie ewoluuje i tym sposobem dochodzimy do kasy.
Jest również rzeczą dla mnie naturalną, że ci co płacą chcą w zamian mieć coś extra, coś więcej niż Ci co nie płacą. Na pewno ważne jest to, aby przy okazji nie zabić tak fajnego forum.
Dyskusja, choć czasem ocierająca się o skrajności jest tylko wymianą poglądów i tyle.
Przecież i tak wszystko jest w gestii adminów.
ps.
Ja tam napije się z każdym :lol: :drinking:
Wlóczęga: człowiek, który nazwałby się turystą, gdyby miał pieniądze..
[ Julian Tuwim ]
Cynciu
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1285
Rejestracja: 07.03.2010, 20:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: Cynciu »

Driverd2 pisze:....... ale w pewnym stopniu można ograniczyć pisanie czy przeglądanie NOWYM (nie w sensie czarnym) żeby uniknąć właśnie takich tematów, jesteś nowy to ok, masz dostęp do pewnej części forum, poczytaj zasady itd potem pisz tam gdzie ci z początku wolno i w odpowiedni sposób a nie: zarejestrowany - ogłoszenie - i tyle my go widzieli, jak chce tak sprzedać to jest allegro.
Nie jest to takie proste niestety.
jak pisałem wcześniej:
Zapisałem się jeszcze nie mając trampka. Dzięki temu że jako czarny mogłem pisać, koledzy forumowi pomogli mi w zakupie.
Tu forum dla nowego sprawdziło się w 100%, potem zacząłem się wciągać w życie forumowe i zdobywać przyjaciół trampkowych.
Posty o których pisałeś muszą być po prostu kasowane przez adminow i tyle. To dla nich więcej pracy ale chyba żadną sztancą tego się załatwić nie da.
Wlóczęga: człowiek, który nazwałby się turystą, gdyby miał pieniądze..
[ Julian Tuwim ]
exuser

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: exuser »

Jaro- przeginasz. Nie masz ochoty to nie czytaj i nie pisz. I nie musztruj wszystkich na swój h..j.
Masz prawo mieć inne zdanie o składkach, ale nie masz prawa obrażać i jechać po innych.
Nikt nie będzie cie błagał o udział w Klubie i forum.
A poczucie lojalności i sprawiedliwości klubowej to inny temat, Tobie wyraźnie obcy.
Argument ,że wnosisz coś do Klubu ( twierdzisz że wiedzę) jest żadnym.Na forum jest wiele wartościowych Osób ( wszyscy na swój sposób) więc wg twojej filozofii nikt ma nie płacić albo krasnoludki. Nie wnikam ile kosztuje utrzymanie serwera itp działania związane z działaniem Klubu, forum. Sprawozdania finansowe są i wiemy, że z nadwyżek kupujemy jako Klub np wieńce pogrzebowe i dokładamy do ważnych spraw.
Nie chcesz nie płać ale nie gardłuj, że masz z tego powodu mieć to samo, co płacący, bo to po ludzku niesprawiedliwe.
Skoro składką wg Ciebie malujemy sobie jaja, to znaczy,że Ty nie masz co malować, czy masz już tak pomalowane ,że musisz dać wyraz swojej odrębności ( to takie polaczkowe przecież)?
Nie odpowiadaj. Nie podoba mi się Twój sposób traktowania Klubu i arogancja w postach. To samo tyczy palela.
Z wieloma Kolegami dyskutujemy, mamy odrębne poglądy, ale szanujemy siebie wzajemnie, bo łączy nas moto. Dlatego nie mamy problemu przy spotkaniach i wspólnym biesiadowaniu. A Ty już wykluczyłeś Jacentego ( pisząc że się z nim nie napijesz). Skoro już dokonałeś podziału to ok. Ja z Tobą nie mam ochoty ani pić ani gadać. :fuck: Miło się robi - sam chciałeś.
Awatar użytkownika
vertus72
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 528
Rejestracja: 16.07.2010, 17:46
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Litzmanstad

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: vertus72 »

ci co płacą chcą w zamian mieć coś extra
Extra..........extradycja, to taka tradycja z początków lotnicwa, a tak napoważnie, pytam wszystkich chcących ograniczać dostęp wszystkim, jak to mówią świeżakom, czy będąc na innych stronach np. ADV, Africa Twin itd. czy ktoś Wam stawia jakieś ograniczenia???????
Prędkość nie zabija, tylko nagłe zatrzymanie.
Awatar użytkownika
Driverd2
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1673
Rejestracja: 16.12.2009, 17:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: Driverd2 »

vertus72 pisze:
ci co płacą chcą w zamian mieć coś extra
Extra..........extradycja, to taka tradycja z początków lotnicwa, a tak napoważnie, pytam wszystkich chcących ograniczać dostęp wszystkim, jak to mówią świeżakom, czy będąc na innych stronach np. ADV, Africa Twin itd. czy ktoś Wam stawia jakieś ograniczenia???????
Może i nie, ale popatrz co się dzieje, pierwszy post "sprzedam" czy coś takiego, zero czytania zasad czy choćby przejrzenia forum czy w dobrym miejscu pisze itd, ja dla przykładu poczytałem potem zarejestrowałem się a po nowym roku zapłaciłem składkę bo uznałem to za słuszne. Jak gdzieś są ograniczenia to ok ja nic do tego nie mam, takie mają widzimisię i już i z tym się trzeba zgodzić, są ludzie którzy robią na dzień dobry dobre wrażenie bo przeczytali zasady itd i wiedzą gdzie co napisać i gdzie się przywitać, więc jak by taki świeżak miał pewne ograniczenia co do możliwości pisania to by się to trochę zmieniło, nie chodzi tu o czarnych czy zielonych tylko o staż na forum. A za składkę są jakieś tam gratisy i jakaś tam część forum związana z finansami. Ale tu się nie ma o co kłócić ani też nie ma powodów by się wywyższać bo jestem zielony i zapłaciłem, są ludzie którzy są w porządku ale nie płacą składki i nie jest to powodem żeby ich szykanować czy palić na stosie. Forum sobie poradzi, bo na utrzymanie serwera się kasa znajdzie z tych co płacą bo napewno płaci tyle osób że wymagana kwota się uzbiera.
Awatar użytkownika
jacenty
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 15.06.2008, 11:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kłonna k/Odrzywół

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: jacenty »

WOLF pisze:Jaro- przeginasz. Nie masz ochoty to nie czytaj i nie pisz. I nie musztruj wszystkich na swój h..j.
Masz prawo mieć inne zdanie o składkach, ale nie masz prawa obrażać i jechać po innych.
Nikt nie będzie cie błagał o udział w Klubie i forum.
A poczucie lojalności i sprawiedliwości klubowej to inny temat, Tobie wyraźnie obcy.
Argument ,że wnosisz coś do Klubu ( twierdzisz że wiedzę) jest żadnym.Na forum jest wiele wartościowych Osób ( wszyscy na swój sposób) więc wg twojej filozofii nikt ma nie płacić albo krasnoludki. Nie wnikam ile kosztuje utrzymanie serwera itp działania związane z działaniem Klubu, forum. Sprawozdania finansowe są i wiemy, że z nadwyżek kupujemy jako Klub np wieńce pogrzebowe i dokładamy do ważnych spraw.
Nie chcesz nie płać ale nie gardłuj, że masz z tego powodu mieć to samo, co płacący, bo to po ludzku niesprawiedliwe.
Skoro składką wg Ciebie malujemy sobie jaja, to znaczy,że Ty nie masz co malować, czy masz już tak pomalowane ,że musisz dać wyraz swojej odrębności ( to takie polaczkowe przecież)?
Nie odpowiadaj. Nie podoba mi się Twój sposób traktowania Klubu i arogancja w postach. To samo tyczy palela.
Z wieloma Kolegami dyskutujemy, mamy odrębne poglądy, ale szanujemy siebie wzajemnie, bo łączy nas moto. Dlatego nie mamy problemu przy spotkaniach i wspólnym biesiadowaniu. A Ty już wykluczyłeś Jacentego ( pisząc że się z nim nie napijesz). Skoro już dokonałeś podziału to ok. Ja z Tobą nie mam ochoty ani pić ani gadać. :fuck: Miło się robi - sam chciałeś.
:thumbsup: :impreza: :thumbsup:
Jaro powiem Ci, że moja żona nawet się tak nie fochuje jak Ty :tongue: Faktyczne za bardzo emocjonalnie do tego podchodzisz i niewiedzieć czemu nawet jak ktoś dokładnie wytłumaczy o co mu chodzi to i tak leci to koło Ciebie i nadal upierasz się, że ktoś dzieli, łączy czy maluje :niewiem: Nikt tu Cię nie obraża więc spuść cisznienie, a wymiana poglądów czy w jakiś sposób krytykowanie ich jest naturalną rzeczą bo to właśnie jest dialog. Nie tylko na zlocie się nie napijemy ale chyba nigdzie i nie dlatego, że nie chce ale dlatego, że za alkoholem jakoś wgóle mało przepadam.Od czasu do czasu zdarza mi się jednak napić ale tylko z kolegami, których znam osobiście i darze ich większym uczuciem :whip: :haha: pzdr :dupa:
Mój TRAMPECZEK to cukiereczek :)
Awatar użytkownika
Vocatio
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 360
Rejestracja: 11.03.2010, 10:51
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: Vocatio »

A ja wnioskuję, o zamknięcie wątku bo czyni więcej złego niż dobrego
Panie i Panowie zieloni - co da zamykanie praktycznych wątków (np. ogłoszenia czy warsztat) dla inno-kolorowych (toć to rasizm) Da Wam to, że niejeden czarny, który nie zapłacił składki nie pomoże Wam (bo nie będzie miał jak, a "stary" zielony nie odpowie bo mu się nie będzie chciało), nie sprzeda Wam (bo nie będzie miał jak) i nie kupi od Was choćby bardzo chciał Wam dać zarobić (bo nie będzie miał jak). Czyli w ten sposób sami sobie podcinamy skrzydła i ograniczymy możliwości forum.
Korzyści i tak mamy (specjalne ceny na gadżety klubowe, dostęp do części informacji, który jest ograniczony dla osób nie będących klubowiczami).
Macie problem z ogarnięciem tych tysięcy tematów pojawiających się dziennie na forum, nie trzeba wszystkich czytać, temat nie interesuje naciskamy link oznacz jako przeczytane i już nie będzie nam świecić po oczach.
Jak sprzedawcy będą chcieli to zróżnicują ceny dla klubowiczów i nie klubowiczów, ale też muszą dbać o swój interes, nie będą dawać darmo, a zawsze dochodzą jeszcze koszty wysyłki.

Nie interesuje mnie dlaczego część osób nie chce płacić składek, mają swój powód. Jeśli czytają, proszę bardzo. Jeśli piszą z sensem, chwała im za to. Jeśli piszą bez sensu ... nie zauważyłem wątku moderatorów "Jak nam ciężko utrzymać porządek"

Składkami nie ustrzeżemy się przed brakiem kultury. To, że sporadycznie pojawiają się osoby, które wchodzą nam na salony w ubłoconych kaloszach, nie może być traktowane jako reguła dotycząca wszystkich osób, które logują się na forum. Zdajmy sobie sprawę, że nie dla wszystkich dostęp do internetu, netykieta są chlebem powszednim, są fora gdzie coś takiego jak powitalnia nie funkcjonuje. Róbmy to co do tej pory, grzecznie kierujemy człowieka do powitalni i tyle - kultura obowiązuje w każdą stronę. A tych co włażą w kaloszach, wystarczy zignorować - nie ma lepszego sposobu, a już na pewno nie pyskówki.
wskakiwaczy ogłoszeniowych można powstrzymać np tym, że od zarejestrowania musi upłynąć np tydzień i np 7 wejść (ale to już admini muszą sprawdzić czy są w stanie to zautomatyzować) zanim będzie można coś napisać (np. poza powitalnią) , w tym czasie człowiek może trochę poczytać i zapoznać się z zasadami na forum.

Po przeczytaniu ostatnio pojawiających się wątków dotyczących podziałów, a i formalizacji, chylę czoła przed Adminami/modami i osobami trzymającymi obecną formę forum. Wasze krótkie odpowiedzi przedstawiają szczegółowo Was zamysł i zgadzam się nim, jest to opcja optymalna.

Zieloni, wiemy po co i na co te pieniądze - nasze sumienie, każe nam płacić - no to płacimy - choć nie będę ukrywał, że pierwszą składkę wpłaciłem pod wpływem kalkulatora ;-) i nie czekałem z nią do nowego roku jak co niektórzy :tongue:
Wiemy też to, że na chwilę obecną forum nie jest w żaden sposób zagrożone, admini nie muszą walczyć o utrzymanie serwera/domeny, więc zostawmy w spokoju sumienia innych i nie stawiajmy barier. Nie dajmy się omamić mamonie. Kurcze, tęsknię do czasów, kiedy liczyła się pomoc, a nie kasa. Cieszę się, że jednak nadal mam w swoim otoczeniu ludzi, dla których liczy się człowiek ... a w ciągu ostatnich kilku tygodni kilkakrotnie z tym się spotkałem.
Chcielibyście wsiąść na moto i objechać świat dookoła martwiąc się co najwyżej o paliwo? To zastanówcie się którędy trzeba jechać, tam gdzie rządzi MIEĆ, czy tam gdzie ważne jest by "BYĆ"

Czarni - jak śledzicie wątek to wiecie dlaczego wskazane byłoby wpłacenie składki w symbolicznej kwocie 20PLN

pozdrawiam
_____________
XL 600VN '92r (kiedyś)
maryś
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 446
Rejestracja: 15.06.2008, 18:13
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Brodźce

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: maryś »

to ja powiem tak
- dla nie zarejestrowanych widoczne tylko działy Wyprawy,Zloty,Spotkania, Wspomnienia, Akcesoria, Ogłoszenia, Hyde Park
- dla forumowczów (jeszcze nie zielonych) widoczne j.w + Powitalnia, Ankiety, Inne Tematy,
- dla zielonych - wiadomo wszystko :grin:
mysle ze takie dzialania zwieksza sume skladek a co za tym idzie bedziemy mogli nimi szerzej gospodarować.

aaaa i jeszcze jedno jak sie cos komuś na naszym forum nie podoba - to drzwi sa na końcu korytarza, a przedszkole na końcu ulicy :tongue: :fuck:
po przeczytaniu paru ostatnich wypowiedzi i wątków widze ze skoro natura nie zrobiła naturalnej selekcji to musimy zrobić to sami.
p.s zawsze można zrobić tematy zamknięte, czyli widocze tylko dla określonej grupy zielonych :ok:

shoutbox tak jak jest.
Jadę jadę na motorze, wiater mi owiewa twarz...

TA 600 '96 / 990 ADV 2010
Awatar użytkownika
Jaro-Ino
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2820
Rejestracja: 22.01.2010, 00:41
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: Jaro-Ino »

WOLF pisze:Jaro- przeginasz. Nie masz ochoty to nie czytaj i nie pisz. I nie musztruj wszystkich na swój h..j.
Masz prawo mieć inne zdanie o składkach, ale nie masz prawa obrażać i jechać po innych.
Nikt nie będzie cie błagał o udział w Klubie i forum.
A poczucie lojalności i sprawiedliwości klubowej to inny temat, Tobie wyraźnie obcy.
Argument ,że wnosisz coś do Klubu ( twierdzisz że wiedzę) jest żadnym.Na forum jest wiele wartościowych Osób ( wszyscy na swój sposób) więc wg twojej filozofii nikt ma nie płacić albo krasnoludki. Nie wnikam ile kosztuje utrzymanie serwera itp działania związane z działaniem Klubu, forum. Sprawozdania finansowe są i wiemy, że z nadwyżek kupujemy jako Klub np wieńce pogrzebowe i dokładamy do ważnych spraw.
Nie chcesz nie płać ale nie gardłuj, że masz z tego powodu mieć to samo, co płacący, bo to po ludzku niesprawiedliwe.
Skoro składką wg Ciebie malujemy sobie jaja, to znaczy,że Ty nie masz co malować, czy masz już tak pomalowane ,że musisz dać wyraz swojej odrębności ( to takie polaczkowe przecież)?
Nie odpowiadaj. Nie podoba mi się Twój sposób traktowania Klubu i arogancja w postach. To samo tyczy palela.
Z wieloma Kolegami dyskutujemy, mamy odrębne poglądy, ale szanujemy siebie wzajemnie, bo łączy nas moto. Dlatego nie mamy problemu przy spotkaniach i wspólnym biesiadowaniu. A Ty już wykluczyłeś Jacentego ( pisząc że się z nim nie napijesz). Skoro już dokonałeś podziału to ok. Ja z Tobą nie mam ochoty ani pić ani gadać. :fuck: Miło się robi - sam chciałeś.
Po pierwsze nie palel tylko pałeł;
po drugie wuglarną nazwę penisa pisze się przez ch;
a po trzecie to klubowicze z wielkiej rodziny transalpa, a nie admini trąbią, żeby płacić składki lub ograniczyć dostęp do pewnych części forum. A jeśli piszesz o polaczkowym zachowaniu, to to właśnie klubowicze, którzy zapłacili usilnie chcą mieć więcej od innych. To takie polaczkowe prawda? I nie zarzucaj mi, że to ja dokonuje podziałów. A w kwestii tych 20zł nie chodzi o to ile to dokładnie znaczy dla mnie. Ale o to jak bardzo się stawiacie przeciwko tym, którzy nie zapłacili i ile dla Was znaczy ta suma. Podziały i ograniczenia, bo przecież dałem 20zł to wymagam. Więc nie pisz mi tu o polskich zachowaniach....
Awatar użytkownika
pałeł
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1154
Rejestracja: 21.06.2008, 22:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: racibórz
Kontakt:

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: pałeł »

WOLFz szacunku wypada pisać nika tak jak jest zapisany przez autora
a po drugie nie mieszaj mnie w wasz jakże elitarny klub bo mi się nie podoba jak klubowicze traktują Świerza krew
Vocatio pisze:
Nie interesuje mnie dlaczego część osób nie chce płacić składek, mają swój powód. Jeśli czytają, proszę bardzo. Jeśli piszą z sensem, chwała im za to. Jeśli piszą bez sensu ... nie zauważyłem wątku moderatorów "Jak nam ciężko utrzymać porządek".....

....Wiemy też to, że na chwilę obecną forum nie jest w żaden sposób zagrożone, admini nie muszą walczyć o utrzymanie serwera/domeny, więc zostawmy w spokoju sumienia innych i nie stawiajmy barier. Nie dajmy się omamić mamonie. Kurcze, tęsknię do czasów, kiedy liczyła się pomoc, a nie kasa. Cieszę się, że jednak nadal mam w swoim otoczeniu ludzi, dla których liczy się człowiek ....
klubowiczowi dziękuje za głos rozsądku :)
gsm 512 242 193 najłatwiej jest zadzwonić
facebook prywatny
mój fejs firmowy
czołowki i latarki
exuser

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: exuser »

pałeł, sorka, za zniekształcenie nicka, poszło przypadkiem, bo zakodowałem, że w nickach unikamy znaków polskich. O to prosili założyciele, ze względów działania forum. Za to przepraszam. Z większością Twoich opinii się nie zgadzam, szanuję za wiedzę i loty.
Jaro- Ino nie wiem jak pisze się ch**, podobnie jak inne wulgarne słowa, bo ich nie używam w słowie pisanym. Błędy ort zdarzają mi się stosunkowo rzadko, więc przeżyję.
Wszędzie na świecie, w cywilizacji aby coś mieć musisz coś dać. Nawet u ludów pierwotnych. to tylko polaczkom ( niektórym) wydaje się że zakazy są po to aby je łamać,umowy łamać i oczekiwać wszystkiego za darmo. Abyś mógł tu gardłować inni zapłacili. Szanuj to. Bo ludzi nie szanujesz. Nie oczekuj więc szacunku do siebie.
Z mojej strony koniec polemiki z tobą, nie będę reagował na twoje wypociny .
Awatar użytkownika
jacenty
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 15.06.2008, 11:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kłonna k/Odrzywół

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: jacenty »

... a ja proponuje zakończyć polemike bo ilu ludzi tyle poglądów. Do niczego nas to nie doprowadzi. Adnimi i tak zrobią jak będą chcieli. Ponieważ już zaczął się piękny weekend proponuje wsiąść na swoje rumaki i rozładować swe negatywne emocje :thumbsup: pozdro dla czarnych, białych, zielonych, żółtych, szarych i innych murzynów :dupa: :dupa: :dupa:
P.S.
Tak czy siak wina i tak jest po stronie Rumuna :lanie: :lanie: :lanie: :tongue: :tongue: :tongue: :boks: :bija: :pob: :pob: :haha: :haha: :haha:
Mój TRAMPECZEK to cukiereczek :)
Awatar użytkownika
rumun
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 195
Rejestracja: 13.06.2008, 12:53
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: warszawa

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: rumun »

WOLF pisze:Jaro- przeginasz. Nie masz ochoty to nie czytaj i nie pisz. I nie musztruj wszystkich na swój h..j.
Masz prawo mieć inne zdanie o składkach, ale nie masz prawa obrażać i jechać po innych.
Nikt nie będzie cie błagał o udział w Klubie i forum.
A poczucie lojalności i sprawiedliwości klubowej to inny temat, Tobie wyraźnie obcy.
Argument ,że wnosisz coś do Klubu ( twierdzisz że wiedzę) jest żadnym.Na forum jest wiele wartościowych Osób ( wszyscy na swój sposób) więc wg twojej filozofii nikt ma nie płacić albo krasnoludki. Nie wnikam ile kosztuje utrzymanie serwera itp działania związane z działaniem Klubu, forum. Sprawozdania finansowe są i wiemy, że z nadwyżek kupujemy jako Klub np wieńce pogrzebowe i dokładamy do ważnych spraw.
Nie chcesz nie płać ale nie gardłuj, że masz z tego powodu mieć to samo, co płacący, bo to po ludzku niesprawiedliwe.
Skoro składką wg Ciebie malujemy sobie jaja, to znaczy,że Ty nie masz co malować, czy masz już tak pomalowane ,że musisz dać wyraz swojej odrębności ( to takie polaczkowe przecież)?
Nie odpowiadaj. Nie podoba mi się Twój sposób traktowania Klubu i arogancja w postach. To samo tyczy palela.
Z wieloma Kolegami dyskutujemy, mamy odrębne poglądy, ale szanujemy siebie wzajemnie, bo łączy nas moto. Dlatego nie mamy problemu przy spotkaniach i wspólnym biesiadowaniu. A Ty już wykluczyłeś Jacentego ( pisząc że się z nim nie napijesz). Skoro już dokonałeś podziału to ok. Ja z Tobą nie mam ochoty ani pić ani gadać. :fuck: Miło się robi - sam chciałeś.

I właśnie o to nie chodzi w tym klubie :mouthshut: .Wolf pełen szacun za to co napisałeś ! Jacuś a ja sie z Tobą napije i z każdym kto będzie chciał sie napić ze mną :impreza:
P.S szerdeczne pozdrowienia , dla nowych również :dupa: :dupa: :dupa:
Ostatnio zmieniony 12.03.2011, 16:53 przez rumun, łącznie zmieniany 1 raz.
nie mam już nic
Awatar użytkownika
rumun
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 195
Rejestracja: 13.06.2008, 12:53
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: warszawa

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: rumun »

[quote="jacenty"]... a ja proponuje zakończyć polemike bo ilu ludzi tyle poglądów. Do niczego nas to nie doprowadzi. Adnimi i tak zrobią jak będą chcieli. Ponieważ już zaczął się piękny weekend proponuje wsiąść na swoje rumaki i rozładować swe negatywne emocje :thumbsup: pozdro dla czarnych, białych, zielonych, żółtych, szarych i innych murzynów :dupa: :dupa: :dupa:
P.S.
Tak czy siak wina i tak jest po stronie Rumuna ......Ty ciulu jeden .....a ja ci kota dałem :grin: Rumun tylko napisał - a prostactwo samo wylazło , nie trzeba był długo czekać ,,standard '' jak zawsze jak się ten temat poruszy .
Pozdrowienia dla Wszystkich :dupa: :dupa: :dupa: serdeczne oczywiście .
nie mam już nic
Awatar użytkownika
jacenty
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 15.06.2008, 11:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kłonna k/Odrzywół

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: jacenty »

rumun pisze:
jacenty pisze: ......Ty ciulu jeden .....a ja ci kota dałem :grin: Rumun tylko napisał - a prostactwo samo wylazło , nie trzeba był długo czekać ,,standard '' jak zawsze jak się ten temat poruszy .
Pozdrowienia dla Wszystkich :dupa: :dupa: :dupa: serdeczne oczywiście .
Przez Twojego kota rozwód będzie bo wygryzł mnie z sypialni i śpi z moją żona :swieczki: :lol:
Rumun, tęskniłem za Tobą :wub: :blush: . Kiedy się spotykamy na wściekłe psy ? :drinking:
Mój TRAMPECZEK to cukiereczek :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości