Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku) Składki

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
rumun
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 195
Rejestracja: 13.06.2008, 12:53
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: warszawa

Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku) Składki

Post autor: rumun »

maju pisze:Zamiast ograniczać dostęp do forum, wolałbym dawać więcej klubowiczom, stąd co pewien czas staram się coś nowego udostępniać, ostatnio galeria. Nic tak nie denerwuje jak dziwne ograniczenia dostępu np. trzeba się zarejestrować i logować aby tylko poczytać.


Odnośnie wpłat składek:
Niniejsze osoby nie podały swojego nicka:
1. MAREK M********** , BARWICE,
2. SKLADKA KLUBOWA K R***** WP PL KRZYSIEK 1
3. SKŁADKA - JANUSZCH DUBIECKO
4. TOMASZ K***** K*********** - 30zł - to jest składka czy coś innego?
ujawniać się.

I jeszcze jedno, starajcie się unikać takich wpisów: "haracz za 2011".
Poczucie humoru nie jest złe ale to idzie oficjalnie do banku. Może w mazowieckim haracze są normalne no ale...
Cześć Maju ... temat wałkowany i dobrze bo wałkowany ma byc - koledzy pisza o ograniczeniach i to dobry kierunek , dodajesz co roku i... i jest niesamowity napływ ludzi a jakość forum i klubu słabnie .Pewne ograniczenia przesieją forum-czytaczy , wpłata na konto powinna być do marca - brak wpłaty ,,wypad'' kto jest w tym klubie i się z nim integruje tak jak było to kiedyś (czytaj poczatki) nie zapomni wpłacić . Dlaczego ? bo tu bywa czyta , dyskutuje i żyje Naszym Klubem. Ten co wypadnie będzie miał żal do siebie , jak się obrazi i focha strzeli , trudno widocznie tu nie jego miejsce .
P.S Przepraszam , ze po tak długiej nieobecności wtryniłem się w ten temat , ale właśnie dlatego dostrzegam spadek jakości wypowiedzi i tematów na Naszym forum ,
,,Stara Brać ''- przestała się wypowiadać i pisać w tematach .... Dlaczego ? cos jest nie tak . tylko gdzie leży problem ? w ilości czy jakości ?
Heniu jestem z Tobą - tylko gdzie reszta .....?
nie mam już nic
Awatar użytkownika
Baran
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 12.01.2010, 19:46
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rachunek bankowy - piszcie jeśli was coś interesuje

Post autor: Baran »

Drobna dygresja - ponieważ motyw 'Starej Braci' powraca w róznych wątkach jak bumerang - a może 'Starej Braci' po prostu znudziło się pisanie na forum, zmienili hobby, sprzęta lub towarzystwo, ożenili/odziecili się lub po prostu przestali jeździć (lub jeżdżą zamiast pisać)? To normalny cykl rzeczy na forum. Najlepiej wiesz po sobie. Nie można mieć pretensji, że po x czasu nieobecności na forum, towarzystwo na nim się zmieniło. Coś, co było kiedyś zawsze wydaje się lepsze, niż to, co jest obecnie. Przepraszam za drobny OT.
__
... >> Transalp XL650V >> Triumph Tiger 955i + bzyk-smrodziuch (Honda Pantheon 150 2T)
Startujemy z polskim forum Triumph Tiger - http://www.tigerforum.pl/
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Rachunek bankowy - piszcie jeśli was coś interesuje

Post autor: wojtekk »

To może założyć nowy wątek starej braci? Tu na podforum dla klubowiczów?

Dla mnie temat ważny - jak się przewija to znaczy, że może coś jest na rzeczy.

Nie roztrząsałbym tego czy ktoś ma rację, czy nie. Ja jestem otwarty również na krytykę. Bo może coś robię / roimy (młodzi) źle czy nie tak - warto się dowiedzieć by nie działać szkodliwie (czytaj - słyszałem o forach co się rozpadły bo nieciekawie zaczynało być: chyba varadaero). Ja nie mam żadnego doświadczeniach w forach - to jest moje pierwsze i pewnie ostatnie (poza AT, XTZ i tego typu enduro). Chciałbym poprosić o taką informację co jest źle.

Tyle ode mnie :)
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
rumun
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 195
Rejestracja: 13.06.2008, 12:53
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: warszawa

Re: Rachunek bankowy - piszcie jeśli was coś interesuje

Post autor: rumun »

a no właśnie co jest żle ? większość starych kapci co to to forum robiło to juz pierniki dzieciate i żonate a ta grupa co popełniła żeniaczke to sie nadal przewija , nie o to chodzi ... to coś innego - co Was młodych tak boli powiedzenie ,,Stara Brać'' ? to jest ta grupa 20-50 chłopa co zaczynała sie w to bawić -
nie mam już nic
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Rachunek bankowy - piszcie jeśli was coś interesuje

Post autor: wojtekk »

rumun pisze: to coś innego - co Was młodych tak boli powiedzenie ,,Stara Brać'' ? to jest ta grupa 20-50 chłopa co zaczynała sie w to bawić -
MNie nie boli. Zupełnie mam do tego stosunek obojętny - ktoś jest starszy / młodszy. To olewam :) Ale ma znaczenie jak ktoś wie więcej - wtedy z chęcią posłucham.
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
rumun
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 195
Rejestracja: 13.06.2008, 12:53
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: warszawa

Re: Rachunek bankowy - piszcie jeśli was coś interesuje

Post autor: rumun »

Widzisz .Chłopaki co wiedzieli wiele , i byli jak manual transalpa - nagle przestali pomagac i udzielać sie w tematach , a na forum bywaja .
nie mam już nic
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Rachunek bankowy - piszcie jeśli was coś interesuje

Post autor: wojtekk »

No właśnie - dlaczego? Czy przez coś co się dzieje w klubie (co i czy da sie wyeliminować)? Czy też - jak pisze Baran - koleje losu?
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
rumun
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 195
Rejestracja: 13.06.2008, 12:53
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: warszawa

Re: Rachunek bankowy - piszcie jeśli was coś interesuje

Post autor: rumun »

wojtekk pisze:No właśnie - dlaczego? Czy przez coś co się dzieje w klubie (co i czy da sie wyeliminować)? Czy też - jak pisze Baran - koleje losu?
sie spotkamy , sie wypije , sie pogada ,,,, bez butli nie rozkminimy o co tu chodzi :impreza:
nie mam już nic
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Rachunek bankowy - piszcie jeśli was coś interesuje

Post autor: wojtekk »

rumun pisze:
wojtekk pisze:No właśnie - dlaczego? Czy przez coś co się dzieje w klubie (co i czy da sie wyeliminować)? Czy też - jak pisze Baran - koleje losu?
sie spotkamy , sie wypije , sie pogada ,,,, bez butli nie rozkminimy o co tu chodzi :impreza:
Dobrze gadasz :) Widać, że wiesz :)
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Rachunek bankowy - piszcie jeśli was coś interesuje

Post autor: henry »

Myślę sobie (czasami), że wszystko tu jest za łatwe, za proste. Wchodzisz sobie, logujesz się ... i już, możesz praktycznie wszystko. Wszystko co łatwo przychodzi, nie ma wielkiej wartości. Wpłacisz składkę a po co, to nie wpływa na nic. Na zlot pojadę, polarek se kupię, naklejki zrobię, nikt mnie nie odróżni od KLUBOWICZA. Czy ktoś te rzeczy kontroluje ? Bycie KLUBOWICZEM powinno być zaszczytem, honorem, pragnieniem każdego posiadacza Trampiego.
20 zet wiele tu nie zmieni. Trzeba zmienić zasady, regulamin...trzeba to uzdrowić. Chłopaki mają dobre pomysły, musimy jedynie wprowadzić je w życie.
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Rachunek bankowy - piszcie jeśli was coś interesuje

Post autor: ostry »

Rumun , taki stary jesteś i chyba dlatego na takie żale Cię naleciało .
Nie ma żadnej "starej ekipy" , to jest forum i klub Trampka , który ciągle ewoluuje a większość użytkowników mimo wszystko jednak pozostało wiernymi TA .
Powiedz , kto z tzw przez Ciebie "starej ekipy" nadal jeździ trampkiem. Policzysz na palcach jednej ręki , może dwóch .
Jeśli coś ma przetrwać to tylko i wyłącznie dlatego ,że ludzie tego chcą i od nich to zależy -każdy ma własne priorytety. Nie zrobisz tego na siłę więc nie na miejscu jest to co piszesz (pomijam fakt ,że nie w temacie). Tym bardziej ,że dzielisz w ten sposób ludzi na lepszych i gorszych , co na pewno odbija się negatywnie na relacjach i wprowadza niezdrową atmosferę.
Wpadłeś na forum po długiej nieobecności od razu z pretensjami . Każdy przywitał Cię serdecznie, nie rozumiem dlaczego robisz bałagan.
Nie pisz proszę,że ludzie nie pomagają . Skoro większość rzeczy jest już opisanych wystarczy to przeczytać . Trampki nie psują się na tyle często by codziennie powstawały nowe wątki. A jeśli czegoś nie ma to wierz mi ,że każdy pomoc znajduje. Tym bardziej ,że mamy tu magików nie tylko od mechaniki.
Dalsza dyskusja na ten temat nie ma najmniejszego sensu i będzie tylko i wyłącznie biciem piany .
Jeśli jednak mimo wszystko ktoś nadal będzie się użalał , wywalam to do hyde parku. Nie ma podziału na starych , nowych, fajnych , niefajnych, mądrych , głupich, etc. Bądźmy sobą , życie wszystko zweryfikuje samo.
henry , może i po części masz rację z tą łatwością klubowiczowania ale nie porównuj TCP do MC . Kasa jest potrzebna przede wszystkim na utrzymanie domeny . Możliwe ,że niektórzy myślą iż za 20 zł można sobie kupić członkostwo ale czy rzeczywiście? Nie dyskutuję na ten temat , bo trochę inaczej postrzegam swobodę jaką daje mi Transalp . Jeśli ktoś ma być klubowiczem , to będzie . Nie ważne jakie kryteria przed nim postawisz . A jeśli ma nie być to i mała składka go nie przekona.Jeszcze się nie zdarzyło ,że zakup motocykla zrobił z człowieka motocyklistę . Tak samo nie oceniam ludzi po tym czy są "zieloni" czy "czarni" . Oceniam ludzi po ich czynach i zachowaniu m.in. tutaj na forum . Dla mnie to wystarczająca rekomendacja czy w moich oczach faktycznie ktoś jest klubowiczem , czy też nim nie jest. Ale być może każdy ma swoje kryteria oceny. (np dla MC ilość naszywek, w wojsku pagony , przed dyskoteką ilość spojlerów na aucie itd - czy o to Wam chodzi?)
Jeszcze raz uczulam - nie dzielcie ludzi na lepszych i gorszych. Nie róbmy się hermetyczni .Transalp nie ogranicza . A jeśli ktoś ma ochotę tworzyć kółka wzajemnej adoracji to już było na ten temat tutaj .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Driverd2
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1673
Rejestracja: 16.12.2009, 17:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: Rachunek bankowy - piszcie jeśli was coś interesuje

Post autor: Driverd2 »

henry pisze:Myślę sobie (czasami), że wszystko tu jest za łatwe, za proste. Wchodzisz sobie, logujesz się ... i już, możesz praktycznie wszystko. Wszystko co łatwo przychodzi, nie ma wielkiej wartości. Wpłacisz składkę a po co, to nie wpływa na nic. Na zlot pojadę, polarek se kupię, naklejki zrobię, nikt mnie nie odróżni od KLUBOWICZA. Czy ktoś te rzeczy kontroluje ? Bycie KLUBOWICZEM powinno być zaszczytem, honorem, pragnieniem każdego posiadacza Trampiego.
20 zet wiele tu nie zmieni. Trzeba zmienić zasady, regulamin...trzeba to uzdrowić. Chłopaki mają dobre pomysły, musimy jedynie wprowadzić je w życie.
:thumbsup:
Awatar użytkownika
rumun
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 195
Rejestracja: 13.06.2008, 12:53
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: warszawa

Re: Rachunek bankowy - piszcie jeśli was coś interesuje

Post autor: rumun »

Ostry , moze i,, stary'' juz jestem , napisałem tylko co widzę po pewnej przerwie w byciu z Wami ....w starych tematach i regulaminie było : ten kto miał ,ma Transalpa może być Klubowiczem i na tym zakończmy .Piszesz o ludziach a odnosisz sie do tego kto jeżdzi a kto juz nie na Transalpie.. :smile:
Bardzo dziękuje za miłe przywitanie i bardzo to szanuje , a cała resztę obgadamy przy :impreza: na najbliższym spotkaniu :smile:
Pozdrawiam Was jeszcze raz bardzo serdecznie .
nie mam już nic
Awatar użytkownika
vertus72
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 528
Rejestracja: 16.07.2010, 17:46
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Litzmanstad

Re: Rachunek bankowy - piszcie jeśli was coś interesuje

Post autor: vertus72 »

Ot i mądrego po szkołach dobrze posłuchać, jak mawiał Pawlak - dobrze Ostry to ujął, i na tym koniec rozowy i bicia piany............. :lol:
Prędkość nie zabija, tylko nagłe zatrzymanie.
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1374
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Rachunek bankowy - piszcie jeśli was coś interesuje

Post autor: maju »

wpłata na konto powinna być do marca - brak wpłaty ,,wypad'' kto jest w tym klubie i się z nim integruje tak jak było to kiedyś (czytaj poczatki) nie zapomni wpłacić
A dlaczego do marca? Może od razu do czerwca?
Zawsze było do końca stycznia a wywalamy pod koniec lutego. Miesiąc - to baaardzo dużo czasu. Każdy może wpłacać nawet w listopadzie poprzedniego roku. Jest mnóstwo czasu aby dopełnić formalności.

To, że sam nie wpłaciłeś do końca lutego nie znaczy, że trzeba zmieniać zasady. A pisanie, że "zadzwoniłem do Bestii i wszystko załatwiłem" (czytaj dostałem klubowicza po telefonie a nie po wpłacie) to czysta dywersja i rozwalanie systemu a na dodatek jeszcze się tym chwalisz...
Po co inni mają płacić skoro jak się okazuje wystarczy telefon?
Kasa w poniedziałek (7.03) doszła na konto, więc po co całe to zamieszanie z telefonem?
Chcesz aby "stara ekipa" miała lepiej a popatrz na siebie jaki dajesz przykład.

Nie da się dzielić osób na starych i nowych bo nie ma możliwości zrobienia jednoznacznej definicji tych słów.
Bywanie na zlotach czy innych tego typu spotkaniach to tez nie jest dobre kryterium bycia "klubowiczem"
Kasa jest potrzebna przede wszystkim na utrzymanie domeny .
A właściwie jest to metoda na weryfikowanie kto jeszcze chce być w klubie a kto już nie. Czyli prosta metoda sprawdzenia kto jeszcze tutaj bywa (może nawet ma TA) i się interesuje tutejszym życiem.
Awatar użytkownika
rumun
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 195
Rejestracja: 13.06.2008, 12:53
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: warszawa

Re: Rachunek bankowy - piszcie jeśli was coś interesuje

Post autor: rumun »

Maju co ty pierniczysz z głupoty !!! wpłata została dokonana w czasie rozmowy z Bestią - nie mów mi o zasadach bo je znam i trzymam sie nich od kilku lat , to ,ze nie byłem obecny jakis czas to inny temat , a do Bestii dzwoniłem jak do starego kumpla , nie po to by stac sie zielonym - pytałem tylko dlaczego tak jest .Napisałem to w temacie i pozdrowiłem Wszystkich forumowiczów ,a ty się sadzisz ...... wyluzuj i troche dystansu sobie zostaw .Zasad dla mnie zmieniac nie trzeba a to ,że wpłaciłem w tym terminie a nie wcześniej , to dlatego ,że nie udzielałem sie na forum i nie odwiedzałem go - potrzebowałem czasu by znormalnieć ponownie . Najlepiej zamknijmu te pogaduchy bo do niczego to nie zaprowadzi dobrego .
Pozdrawiam Cię bardzo Adminie .
nie mam już nic
Awatar użytkownika
Neno
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2484
Rejestracja: 15.03.2010, 18:37
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zambrów

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: Neno »

Hmm..... czyli jak wpłacę 15.03 to klubowiczem zostanę od 01.01.2012 /wcale/dostanę zwrot kasy - co mam sobie skreślić ? ;D
Awatar użytkownika
Vocatio
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 360
Rejestracja: 11.03.2010, 10:51
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: Vocatio »

zostaniesz w krótkim czasie po zaksięgowaniu wpłaty, ja w tamtym roku wpłaciłem składkę w okresie jesiennym i nie narzekam na czas oczekiwania ... nikt nie będzie Ci kłód pod nogi wrzucał.
Tu masz wszystk ślicznie rozpisane http://www.forum.transalpclub.pl/viewto ... 6134#p6134
_____________
XL 600VN '92r (kiedyś)
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Rachunek bankowy - piszcie jeśli was coś interesuje

Post autor: wojtekk »

henry pisze: Trzeba zmienić zasady, regulamin...trzeba to uzdrowić. Chłopaki mają dobre pomysły, musimy jedynie wprowadzić je w życie.
Absulutnie nie chcę bić piany. Ale się na tym nie znam więc pytam. Możesz napisać co masz na myśli? Jak zmienić? Co uzdrowić? Wtedy łatwiej mieć własne zdanie (np. jak z dyskujsą czy się formalizować czy nie). A tak warto poznać opinie każdej ze stron.
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
Neno
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2484
Rejestracja: 15.03.2010, 18:37
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zambrów

Re: Gorzkie żale. (wydzielone z innego wątku)

Post autor: Neno »

Vocatio pisze:zostaniesz w krótkim czasie po zaksięgowaniu wpłaty, ja w tamtym roku wpłaciłem składkę w okresie jesiennym i nie narzekam na czas oczekiwania ... nikt nie będzie Ci kłód pod nogi wrzucał.
Tu masz wszystk ślicznie rozpisane http://www.forum.transalpclub.pl/viewto ... 6134#p6134
Ja już tych linków mam na poczcie pełno :) Tylko czasu brak by to wszystko przeczytać i zrobić wszystko wg instrukcji i w końcu przelać $.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości