Rzeczowy sposób wypowiedzi na forum... (wątek wydzielony)

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
pałeł
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1154
Rejestracja: 21.06.2008, 22:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: racibórz
Kontakt:

Re: Rzeczowy sposób wypowiedzi na forum... (wątek wydzielony

Post autor: pałeł »

mmax pisze:Popieram Daniela w 100% Śmietnik mamy straszny, bzdur i głupich gadek o niczym mamy pełno. "Stara Gwardia" już dawno wypięła się na to co się tu dzieje. Zarzynamy to forum. Piszcie co chcecie ale idzie to w złą stronę. Widzę tylko jedyne słuszne, drastyczne rozwiązania.
1. 100 zł wpisowego (w tym np. koszulka, kubek, kalendarz, naszywka, naklejka itp. w cenie)
2. Nowe wątki zaczynają tylko klubowicze.
3. Forumowicz może pierwszego posta napisać dopiero po 2 miesiącach.
są tez rzeczy do usunięcia:
1. Posiadanie trampka przez klubowicza - bzdura uważam.
2. licznik postów - bzdura (status powinien być uzależniony stażu i intensywności wejść)
3. Hyde Park itp. - bzdura

już widzę tą burzę jaką wywołałem u niektórych. Ale większość z nas wie że trzeba tu zrobić porządek.
brawa tylko nie wiem czy mam się z tego śmiać czy raczej płakać a może to przejaw elitarności ma być,

wysyłanie nowych do powitalni to zwykły przejaw chamstwa, pisanie ze było w sposób sugerujący "nowemu" ze miał szukać, i zeby z tego powodu czuł się winny jest jaksze większym buractwem



forum juz dawno nie jest przyjazne dla użytkownika

moze przypomne komus pare zasad takich jescze nie napisanych bo wielu chyba zapomniało
1. Forum jest przyjazne dla użytkownika czyli nie bądź nieuprzejmy dla innych
2. Nie ma przymusu pisania na forum. Jeżeli coś Cię drażni nie musisz odpowiadać. Jeżeli pytanie było zadane 1000 razy a nie chce Ci się napisać odpowiedzi 1001 raz - nie pisz - "użyj funkcji Szukaj". Albo podaj konkretny link z odpowiedzią, albo weź na wstrzymanie.
3 Zasady Forum obowiązują Cię cały czas. Jeżeli uważasz, że nie możesz się na nie zgodzić - zgłoś swoje konto do usunięcia.
4 Sprawdz czy temat cie nurtujacy nie pojawil sie juz na tym forum
5. Jesli znalazles podobny temat kontynuj watek
6. Jesli nie, smialo pisz nowy temat bo forum jest user friendly i mod przeniesie lub "z edytuje".
7. Sprawy prywatne załatwiamy przez PM
gsm 512 242 193 najłatwiej jest zadzwonić
facebook prywatny
mój fejs firmowy
czołowki i latarki
Awatar użytkownika
Bolek
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1127
Rejestracja: 30.09.2008, 20:39
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Libiąż

Re: Rzeczowy sposób wypowiedzi na forum... (wątek wydzielony

Post autor: Bolek »

Miałem nic nie pisać,ale co tam,nudzi mi się bo jest zima :tongue:
Wolo jak pisałeś,że to uprzątniesz to myślałem,że po prostu wyp...sz to wszystko w cholerę a nie utworzysz kolejny wątek do wywalania żali,że dawno to było lepiej a teraz jest do dupy,normalnie co roku to samo.
pałeł pisze:forum juz dawno nie jest przyjazne dla użytkownika
Między innymi przez taki język
pałeł pisze:wysyłanie nowych do powitalni to zwykły przejaw chamstwa, pisanie ze było w sposób sugerujący "nowemu" ze miał szukać, i zeby z tego powodu czuł się winny jest jaksze większym buractwem
Jak się smucisz to jesteś smutas a jak się kłócisz to jesteś ....☺
Awatar użytkownika
pałeł
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1154
Rejestracja: 21.06.2008, 22:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: racibórz
Kontakt:

Re: Rzeczowy sposób wypowiedzi na forum... (wątek wydzielony

Post autor: pałeł »

no na pewno
gsm 512 242 193 najłatwiej jest zadzwonić
facebook prywatny
mój fejs firmowy
czołowki i latarki
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: Rzeczowy sposób wypowiedzi na forum... (wątek wydzielony

Post autor: Wolo »

Nosiłem się z zamiarem usunięcia, ale padło kilka ciekawych spostrzeżeń no i... jest zima ;)
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Cynciu
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1285
Rejestracja: 07.03.2010, 20:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Rzeczowy sposób wypowiedzi na forum... (wątek wydzielony

Post autor: Cynciu »

pałeł pisze:
mmax pisze:Popieram Daniela w 100% Śmietnik mamy straszny, bzdur i głupich gadek o niczym mamy pełno. "Stara Gwardia" już dawno wypięła się na to co się tu dzieje. Zarzynamy to forum. Piszcie co chcecie ale idzie to w złą stronę. Widzę tylko jedyne słuszne, drastyczne rozwiązania.
1. 100 zł wpisowego (w tym np. koszulka, kubek, kalendarz, naszywka, naklejka itp. w cenie)
2. Nowe wątki zaczynają tylko klubowicze.
3. Forumowicz może pierwszego posta napisać dopiero po 2 miesiącach.
są tez rzeczy do usunięcia:
1. Posiadanie trampka przez klubowicza - bzdura uważam.
2. licznik postów - bzdura (status powinien być uzależniony stażu i intensywności wejść)
3. Hyde Park itp. - bzdura

już widzę tą burzę jaką wywołałem u niektórych. Ale większość z nas wie że trzeba tu zrobić porządek.
brawa tylko nie wiem czy mam się z tego śmiać czy raczej płakać a może to przejaw elitarności ma być,

wysyłanie nowych do powitalni to zwykły przejaw chamstwa, pisanie ze było w sposób sugerujący "nowemu" ze miał szukać, i zeby z tego powodu czuł się winny jest jaksze większym buractwem



forum juz dawno nie jest przyjazne dla użytkownika

moze przypomne komus pare zasad takich jescze nie napisanych bo wielu chyba zapomniało
1. Forum jest przyjazne dla użytkownika czyli nie bądź nieuprzejmy dla innych
2. Nie ma przymusu pisania na forum. Jeżeli coś Cię drażni nie musisz odpowiadać. Jeżeli pytanie było zadane 1000 razy a nie chce Ci się napisać odpowiedzi 1001 raz - nie pisz - "użyj funkcji Szukaj". Albo podaj konkretny link z odpowiedzią, albo weź na wstrzymanie.
3 Zasady Forum obowiązują Cię cały czas. Jeżeli uważasz, że nie możesz się na nie zgodzić - zgłoś swoje konto do usunięcia.
4 Sprawdz czy temat cie nurtujacy nie pojawil sie juz na tym forum
5. Jesli znalazles podobny temat kontynuj watek
6. Jesli nie, smialo pisz nowy temat bo forum jest user friendly i mod przeniesie lub "z edytuje".
7. Sprawy prywatne załatwiamy przez PM
Prawda raczej jest gdzieś po środku.
Problem w tym, że każdy ma gdzie indziej ten środek.

Faktem jest, że zaczynający swoją karierę na forum nie mają doświadczenia i robią błędy (nie przywitają się, nie potrafią koszystać z szukajki...)
Sam miałem stresa na początku i nadmierne ściganie za błędy nie jest ok. Każdy kiedyś zaczynał.
Zwracanie uwagi nie jest chamstwem jeżeli jest zrobione w miarę delikatnie.
Ścigane winno być chamstwo i ogólny brak kultury, i tylko tyle
Chcemy mieć przyjazne i kulturalne forum czy martwe, dla kilkunastu wybrańców. :niewiem:
Wlóczęga: człowiek, który nazwałby się turystą, gdyby miał pieniądze..
[ Julian Tuwim ]
Awatar użytkownika
Thorin
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 677
Rejestracja: 31.10.2008, 11:16
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Przeworsk

Re: Rzeczowy sposób wypowiedzi na forum... (wątek wydzielony

Post autor: Thorin »

Wolo pisze:Nosiłem się z zamiarem usunięcia, ale padło kilka ciekawych spostrzeżeń no i... jest zima ;)
Panowie, co zima to wypływa ten sam temat, w rożnych wątkach i pod różnymi tytułami. Dajcie na luz i aby do wiosny!
Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości