Erzbergrodeo 2011

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Tomek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 07.11.2010, 11:49
Mój motocykl: XL600V

Erzbergrodeo 2011

Post autor: Tomek »

Witam!

Szukałem tego tematu, ale albo mi umknął, albo jeszcze go nie ma ;-) Czy ktoś z Was wybiera się w tym roku na Erzbergrodeo? A może ktoś był już w poprzednich latach i mógłby podzielić się wrażeniami? Szczególnie interesuje mnie kwestia zakupu biletów - czy można je kupić gdzieś w Polsce, albo w ostateczności na miejscu (logowanie na niemieckiej stronie z biletami jakoś mnie na razie nie przekonuje...). Ja na razie jestem zdecydowany na wyjazd, ale niestety raczej samochodem (wiem, wstyd, ale chcę wyciągnąć tam mojego ojca, a on do motocykli to raczej platonicznie ;-)

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku
Tomek
Awatar użytkownika
grzesiek_ts
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 242
Rejestracja: 18.12.2008, 00:51
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Erzbergrodeo 2011

Post autor: grzesiek_ts »

Pokibicować Tadkowi? Byłby ciekawy wyjazd, impreza pierwszorzędna :thumbsup:
Może w drodze powrotnej z Rumunii zajedziemy, zobaczymy.
To ok 800-900 km, wstęp 50-60 euro (tak doczytałem), jednak co do konieczności wcześniejszego kupna wejściówek nic mi nie wiadomo :niewiem:
Powodzenia! :cool:
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Awatar użytkownika
sepcio
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 112
Rejestracja: 27.07.2010, 17:27
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Erzbergrodeo 2011

Post autor: sepcio »

Ja jestem wstępnie zainteresowany ode mnie to ok 600 km.

bilet zakupiony do 11.06.11 39e na 4 dni
http://www.erzbergrodeo.at/jart/prj3/mm ... iste-3.pdf
Tomek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 07.11.2010, 11:49
Mój motocykl: XL600V

Re: Erzbergrodeo 2011

Post autor: Tomek »

Witajcie!

Tak, wiem jaka jest cena biletu na cztery dni, byłem na stronie Rodeo. Bardziej mnie interesuje, czy można bilety kupić gdzieś w Polsce. W ostateczności trzeba będzie zamówić je przez podaną przez organizatorów stronę jakiegoś pośrednika (choć tego nie lubię), albo jechać bez i spróbować kupić na miejscu.
Sepcio, Ty jakoś z mojej okolicy jesteś, może kiedyś spotkamy się gdzieś na trasie? ;-) A wracając do Rodeo - wybierasz się tam na moto? Bo na razie kroi mi się jedno miejsce wolne w samochodzie... Nie wiem tylko czy pojadę na całe cztery dni, czy tylko na weekend (ach, kochana praca ;-))

Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
sepcio
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 112
Rejestracja: 27.07.2010, 17:27
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Erzbergrodeo 2011

Post autor: sepcio »

Wstępnie myślałem jechać na moto, ale nie będę tupał nóżkami z tego powodu. Jeżeli masz miejsce w samochodzie to może być i tak:) może do czerwca jeszcze ktoś się zdecyduję i można by pojechać w 2 auta.

Skąd jesteś dokładnie?

EDIT:
Już wiem: z Suchej! Bardzo dobrze kiedyś jeździłem tam z ojcem na targ:) a ostatnio sporo na moto po zaporze w Świnnej
LAPA_PD06
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 135
Rejestracja: 18.06.2008, 22:00
Lokalizacja: Przeworsk

Re: Erzbergrodeo 2011

Post autor: LAPA_PD06 »

Byłem w tamtym roku ceny biletów za jedeń dzień 15eurasów trochę ich pogieło chyba też było coś koło 40-50 za 4 dni ale robiło się ich w konia opaski zapinało się dość lużno i można było za jedną wrowadzić kilka osób impreza zajebiaszcza miasteczko wspaniałe tylko ceny chore za psełdo pole namiotowe Buce krzyczą 10 eurasa od 1osoby warunki żadne więc lepiej jak ktoś się wybiera zapłacić w tamtym roku wiazd na górę na całą imprezę jako uczestnik kosztował 75euro wię warto policzyćw tym łażisz gdzie chcesz masz darmowy prysznic itp.ALOE IMPREZA JEST W CIPKĘ
Transalp 600/650 96R HONDA ST 1100 98R HONDA VARADERO SD02 LIMITED EDITION z prawdą jest jak z dupą ,każdy ma swoją !!!!!!!!
Tomek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 07.11.2010, 11:49
Mój motocykl: XL600V

Re: Erzbergrodeo 2011

Post autor: Tomek »

Witam!

Lapa, a bilety kupowałeś w przedsprzedaży, czy już na miejscu?
Sepcio, wstępnie jesteśmy umówieni ;-)

Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
Harnaś111
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 99
Rejestracja: 19.03.2009, 16:28
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Erzbergrodeo 2011

Post autor: Harnaś111 »

no ja z Gdańska się wybieram.
Nie wiem jeszcze czy na 4 dni czy tylko na weekend.
Zauważyliście jadąc autostradą , że wszyscy, którzy jadą wolniej od nas to cioty, a ci co jadą szybciej to skończone debile?


SUZUKI DRZ 400 S
LAPA_PD06
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 135
Rejestracja: 18.06.2008, 22:00
Lokalizacja: Przeworsk

Re: Erzbergrodeo 2011

Post autor: LAPA_PD06 »

na wejście to kupisz na miejscu jako uczestnik trzeba się wcześniej zapisać na listę startową :thumbsup:
Transalp 600/650 96R HONDA ST 1100 98R HONDA VARADERO SD02 LIMITED EDITION z prawdą jest jak z dupą ,każdy ma swoją !!!!!!!!
moto1488
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 46
Rejestracja: 02.08.2010, 15:50
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kędędzierzyn- Koźle

Re: Erzbergrodeo 2011

Post autor: moto1488 »

W tamtym roku przegapiłem temat choć bardzo chciałem jechać... W tym chcę jeszcze bardziej więc jeśli jest ekipa to się podpinam... Nie ważne czy na moto czy furą choć nie ukrywam że wolałbym to pierwsze... Istnieje możliwość załatwienia busa na 9 osób więc jeśli ekipa będzie zgrana to możemy się dogadać....
Awatar użytkownika
Jaro-Ino
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2820
Rejestracja: 22.01.2010, 00:41
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Erzbergrodeo 2011

Post autor: Jaro-Ino »

A może wystartujemy, a nie tak tylko popatrzeć. To dopiero byłoby doping dla Tadka :) Wciągalibyśmy go na górki naszymi trampkami na C02 :grin: A jaki szacun by był od innych za odwage :ok:
Tomek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: 07.11.2010, 11:49
Mój motocykl: XL600V

Re: Erzbergrodeo 2011

Post autor: Tomek »

Jaro, pomysł niegłupi, zrobilibyśmy furorę ;-) Zapytam mojego kolegę na Valkirii, może też wystartuje ;-))

Pozdrawiam
Tomek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości