SZCZECIN: prośba o obejrzenie furmanki, ford fusion

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
jeszua
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 255
Rejestracja: 11.12.2009, 11:22
Lokalizacja: ck krakoff
Kontakt:

SZCZECIN: prośba o obejrzenie furmanki, ford fusion

Post autor: jeszua »

bry,

szukam od jakiegoś czasu furmanki, pojawiło się ciekawe ogłoszenie w szczecinie - gdyby ktoś znający się na rzeczy z forumowiczów zechciał pomóc, byłbym wdzięczny. sprawa dotyczy forda fusiona, ogłoszenie http://otomoto.pl/ford-fusion-wersj-cie ... 51993.html

sprawa w zasadzie dość pilna... pokrywam koszty, odwdzięczam się w płynie, albo odrobię w polu

z góry serdecznie dziękuję,
jeszua
kanapa, kibelek i paskud
relacje publikuję na motogen.pl
Awatar użytkownika
torak
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1417
Rejestracja: 12.06.2008, 22:48
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Szczecin

Re: SZCZECIN: prośba o obejrzenie furmanki, ford fusion

Post autor: torak »

Średnio się znam na fordach, ale mogę obejrzeć czy stan realny odzwierciedla ten ze zdjęć. Najwcześniej sob/nd. Jakbyś chciał coś konkretnego to pisz listę.
pomarańczowe zaloty czas zacząć
http://www.artmebel.szczecin.pl
Awatar użytkownika
Marcin-BB
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 13.09.2008, 07:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Re: SZCZECIN: prośba o obejrzenie furmanki, ford fusion

Post autor: Marcin-BB »

Jeszua a musi być ford???
16300 +22% vat to daje blisko 20 tyś. zł - sporo za forda z tym przebiegiem. Nawet jeśli wszystko w ogłoszeniu się zgadza. Znam trochę ten model bo znajomy miał to w firmie. W sumie jeździ się tym dobrze, ale żadna rewelacja. Za tą kasę jest mnóstwo samochodów o dużo lepszych parametrach.
Jak potrzebujesz szybko dobrego auta to mogę pomóc:
http://allegro.pl/honda-civic-bdb-stan- ... 25877.html

Trochę starszy, ale mniejszy przebieg z książką no i Japończyk- ostatni samuraj można by rzec! :smile:
W sobotę będę tym samochodem w Krakowie- jak Cię zainteresuje to daj mi znać na pw- umówimy się na oględziny!
Awatar użytkownika
jeszua
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 255
Rejestracja: 11.12.2009, 11:22
Lokalizacja: ck krakoff
Kontakt:

Re: SZCZECIN: prośba o obejrzenie furmanki, ford fusion

Post autor: jeszua »

temat nieaktualny, kutas z frędzlami umówił się ze mną, po czym auto sprzedał...

BTW nie musi być fusion, ale to największe auto jakie mi wejdzie do garażu z moturami. a szukam z fakturą i najlepiej vat1, żeby odliczyć podatki - w końcu po to mam firmę
jsz
kanapa, kibelek i paskud
relacje publikuję na motogen.pl
Awatar użytkownika
Marcin-BB
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 13.09.2008, 07:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Re: SZCZECIN: prośba o obejrzenie furmanki, ford fusion

Post autor: Marcin-BB »

Nie denerwuj się tak chłopie- taki lajf! :egh:
Sam też bym pewnie tak zrobił jakby przyszedł klient z kasą w ręku -długo bym się nie zastanawiał. Dziś jest bardzo ciężko sprzedać auto- nawet jeśli jest bez zarzutu. Stąd takie zachowania sprzedających. Z Kr do Szczecina kawał drogi- a on żadnej gwarancji nie miał, że przyjedziesz....No chyba, że mu przelałeś jakąś zaliczkę- to zmienia sytuację- wtedy faktycznie to kutafon z frędzlami. Raz miałem taki przypadek, że zadzwoniłem, umówiłem się ze sprzedającym, zwerbowałem kumpla z samochodem i pojechaliśmy blisko 100 km obejrzeć opelka- po czym będąc prawie na miejscu dowiedzieliśmy się, że auto sprzedało się przed chwilą, a Pan właśnie miał do nas dzwonić, ale tak był uradowany z transakcji, że sobie zapomniał - o ten to był faktycznie kutafon- i nawet się o tym od nas dowiedział.

Wracając do meritum- moja honda ma jakieś 3,95 m długości. Jest zarejestrowana na firmę żony(działalność jednoosobowa)- ale niestety nie jesteśmy vatowcami więc z fakturą Vat1 będzie problem. Mogę pogadać z księgową co się da z tym zrobić.
Tak jak pisałem jutro mam dyżur w JRG 6 na Aleksandry. Jeśli jesteś zainteresowany to napisz lub zadzwoń- poturlam się tym autem do pracy??
Tel.: 607-745-227
Awatar użytkownika
jeszua
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 255
Rejestracja: 11.12.2009, 11:22
Lokalizacja: ck krakoff
Kontakt:

Re: SZCZECIN: prośba o obejrzenie furmanki, ford fusion

Post autor: jeszua »

wkurzam się na gościa, bo ode mnie zaliczki nie chciał, chociaż proponowałem, i jeszcze o 11 wczoraj zapewniał że auto czeka na wizytę i oględziny, po czym o 15 zadzwonił że sprzedał właśnie za zaliczką... to, że cena była dobra i auto też, to insza inszość :/

co do civica odpisałem na maila: szukam auta z pełnym odpisem vat, i najlepiej 2-os. (vat1)
jsz
kanapa, kibelek i paskud
relacje publikuję na motogen.pl
Awatar użytkownika
Marcin-BB
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 13.09.2008, 07:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Re: SZCZECIN: prośba o obejrzenie furmanki, ford fusion

Post autor: Marcin-BB »

OK! Jak będę miał na oku coś co spełnia Twoje wymagania to się odezwę! :smile: A póki co życzę powodzenia! I mniej nerwów- szkoda ich na takich cwaniaków!
Awatar użytkownika
jeszua
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 255
Rejestracja: 11.12.2009, 11:22
Lokalizacja: ck krakoff
Kontakt:

Re: SZCZECIN: prośba o obejrzenie furmanki, ford fusion

Post autor: jeszua »

klient zrezygnował, a ja po perypetiach z pkp wróciłem wczoraj z ciężarówką do domu. fajna jest, jak na furmankę ;)
dziękuję wszystkim zaangażowanym
jsz
kanapa, kibelek i paskud
relacje publikuję na motogen.pl
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: SZCZECIN: prośba o obejrzenie furmanki, ford fusion

Post autor: miroslaw123 »

Jak już masz jedyny słuszny samochód tzn. FORD to w Krakowie polecam Ci sklep:
abcford
ceny mają naprawdę dobre, dodatkowo "jeśli znajdziesz oryginalny produkt tańszy niż w naszym sklepie internetowym lub go u nas nie ma wystawionego, skontaktuj się z nami a otrzymasz lepszą ofertę." Lepszej nie dają ale sprzedają w takiej cenie jak znajdziesz!
Ps. maja też serwis...
Awatar użytkownika
BigBoyKR
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 312
Rejestracja: 29.04.2010, 11:28
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: SZCZECIN: prośba o obejrzenie furmanki, ford fusion

Post autor: BigBoyKR »

miroslaw123 pisze:Jak już masz jedyny słuszny samochód tzn. FORD to w Krakowie polecam Ci sklep:
abcford
ceny mają naprawdę dobre, dodatkowo "jeśli znajdziesz oryginalny produkt tańszy niż w naszym sklepie internetowym lub go u nas nie ma wystawionego, skontaktuj się z nami a otrzymasz lepszą ofertę." Lepszej nie dają ale sprzedają w takiej cenie jak znajdziesz!
Ps. maja też serwis...
Kurczę... patrz, też mam forda a części do mojego nie mają :( czyli dalej do tankietki (to Jesza określenie) trzeba kupowac allegro/USA Olkusz. A już miałem nadzieję, że coś fajnego poleciłeś.
http://bigboykr.blogspot.com/ się uzupełnia powoli...
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: SZCZECIN: prośba o obejrzenie furmanki, ford fusion

Post autor: miroslaw123 »

Mnie zadowalają... ale ja mam pospolitą europejską fokę :lol: Jest też dział "Fiesta 2000/2008/Fusion" więc jeszua coś powinien zanieść :wink:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości