PROTEST MOTOCYKLISTÓW W WARSZAWIE W SPRAWIE OPŁAT 11czerwca

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
Komar
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 288
Rejestracja: 24.08.2008, 16:31
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: warszawa

PROTEST MOTOCYKLISTÓW W WARSZAWIE W SPRAWIE OPŁAT 11czerwca

Post autor: Komar »

Witam. Zakładam temat z ogłoszeniem. Chłopaki z Krakowa (Filip Szczesny- www.grupa-poludnie.info) koordynują akcję jednak brać udział powinni wszyscy. W naszym wspólnym interesie jest aby było nas jak najwięcej na każdym tego typu proteście. Każdy motocykl i skuter się liczy.

Oficjalna strona akcji autostrada: http://www.motoautostrada.pl/

oficjalne oświadczenie organizatorów i uczestników:

Planujemy kolejną akcję dotyczącą zmniejszenia opłat na autostradach dla motocyklistów, tym razem w Warszawie w dniu 11 czerwca.

Wstępne ustalenia:
Motocykliści w Warszawie 11.06.2010.
1. Spotykamy się o godzinie 13.00 przed Ministerstwem Infrastruktury. (ul.Tytusa Chałubińskiego 4 [mapa])
2. Spotkanie w Warszawie wg dwóch wariantów:
A) Zgromadzenie Publiczne przed Ministerstwem Infrastruktury podczas którego powiemy o naszych postulatach, a na ręce ministra złożymy list otwarty/petycję.
Następnie po rozwiązaniu Zgromadzenia Publicznego ok. godz. 14.00 przejedziemy KAŻDY OSOBNO, ZGODNIE Z PRZEPISAMI RUCHU DROGOWEGO w okolice Sejmu. Przez godzinę motocykliści przejadą wg planu przez Warszawę, a w tym czasie złożymy w Parlamencie listy do wszystkich posłów i senatorów, w których poprosimy o poparcie naszych postulatów.
Ok. godz. 15/16.00 opuszczamy stolicę.
B) Gdyby władze Warszawy nie dopuściły do Zgromadzenia Publicznego (z przyczyn zupełnie nam nie znanych) wtedy wszyscy, którzy przyjadą będą podróżować wg przekazanych planów wytyczonej trasy.Przez 2 godzinki, od 13.00 KAŻDY OSOBNO, ZGODNIE Z PRZEPISAMI RUCHU DROGOWEGO będzie podróżował po Warszawie.
3. Naszym celem jest pokazanie, że motocykliści są zorganizowaną i bardzo liczną grupą; Ministerstwo uważa, że nie jesteśmy godni aby z nami rozmawiać i nie widzą potrzeby zmian. Główną motywacją ministerstwa jest fakt jakoby motocykliści byli niewielką grupą społeczną, niepotrafiącą się skonsolidować i w związku z tym nie ma potrzeby respektowania naszych praw. (to nie są wymyślone słowa – to stwierdzenia przedstawicieli różnych urzędów !)
ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA STRONY WWW.MOTOAUTOSTRADA.PL - będziemy na niej publikować wszystkie najświeższe wiadomości oraz ostateczne decyzje.
Jeśli nie odwołamy całej akcji do 04.06.2010 to bez względu na wszystko SPOTKAJMY SIĘ – to piękna okazja zwiedzenia stolicy i poznania się.

PROSIMY ! wszystkie osoby, którym nie jest obojętne traktowanie motocyklistów na autostradach w Polsce o przyjazd, a bardziej aktywnych do pomocy w zorganizowaniu tego wydarzenia.

Najlepszy i najszybszy kontakt poprzez maila ze strony motoautostrady; podaj do siebie również numer telefonu.
... wolność i przestrzeń niczym nieograniczona ...
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: PROTEST MOTOCYKLISTÓW W WARSZAWIE W SPRAWIE OPŁAT 11czerwca

Post autor: pat13 »

Pomysł godny uwagi i naszego zaangażowania tylko termin trochę koliduje z naszym zlotem. :egh: Ale tylko trochę :smile:
Awatar użytkownika
Buffalo
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 250
Rejestracja: 12.07.2008, 00:01
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: PROTEST MOTOCYKLISTÓW W WARSZAWIE W SPRAWIE OPŁAT 11czerwca

Post autor: Buffalo »

Panowie blokujcie autostrady, albo obstawcie sejm, ale utrudniać życie normalnym ludziom :thumbsdown:
FLHRC 2005
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: PROTEST MOTOCYKLISTÓW W WARSZAWIE W SPRAWIE OPŁAT 11czerwca

Post autor: miroslaw123 »

Awatar użytkownika
Marcin-BB
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 13.09.2008, 07:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Re: PROTEST MOTOCYKLISTÓW W WARSZAWIE W SPRAWIE OPŁAT 11czerwca

Post autor: Marcin-BB »

Rozumiem i popieram akcję!!! :thumbsup: Musimy jednak zauważyć, że Warszafka ma faktycznie przesrane :sad: . Jak nie pielęgniarki to hutnicy, jak nie górnicy to taksówkarze....i tak w kółko. Może jakiś grafik by tam ułożyli co by zbyt dużego zamieszania nie było jak się dwie protestacje zderzą?? :egh:
Buffalo- każda akcja utrudnia życie zwykłym ludziom- czy to w W-wie czy w Kraku, w korkach stoimy my a nie ministrowie bo oni przejeżdżają pilotowaną kolumną na sygnałach- wbrew obietnicom Tuska "Bizancjum" wcale się nie skończyło- wciąż są równi i równiejsi! :sad:
Nie można jednak nie robić nic, bo będzie jeszcze gorzej- takie akcje są niestety konieczne. Jak ktoś nie chce przez nie stać w korkach to niech weźmie wolny dzień i przyłączy się do protestujących. Akcja jest nagłaśniana na tyle wcześniej właśnie po to by nie była zaskoczeniem.
marco
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 46
Rejestracja: 02.04.2010, 09:57
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Warszawa

Re: PROTEST MOTOCYKLISTÓW W WARSZAWIE W SPRAWIE OPŁAT 11czerwca

Post autor: marco »

Ja się chętnie przyłączę, choć w okolicach Warszawy autostrad brak. Skoro zostawiamy jeden ślad, to płaćmy za jeden a nie za dwa... Jeśli chodzi o plakat, to średnio mi się podoba. Streetfighter palący gumę przed sejmem tylko umacnia stereotyp motocyklisty, nieodpowiedzialnego szaleńca z którym nie ma o czym dyskutować... zawsze myślałem, że taki nasz obraz tworzą media szukające sensacji i pismaki niemające pojęcia o czym piszą ale jak widzę motocykliści sami się na takich kreują... czy w takim razie coś nas różni od wandali palących opony przed sejmem?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości