Trzeci Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
Daniel 87
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 874
Rejestracja: 19.06.2008, 13:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Trzeci Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy

Post autor: Daniel 87 »

Witam wszystkich gorąco!

Klub Motocyklistów PŁ zamierza w dniu 15 maja zorganizować Trzeci Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy, który będzie się odbywał w Łodzi.

Formuła konkursu podobna jak w zeszłym roku czyli sprawdzamy swoje umiejętności jazdy, orientowanie w terenie, wiedzę z zakresu motoryzacji, oraz sprawności manualno-fizycze

W programie dwie konkurencje sprawnościowe, trasa na orientację oraz sporo niespodzianek. Mamy nadzieję że sponsorzy będą tak hojni (albo i bardziej) jak w zeszłym roku - przypomnę że firmy przekazały na nagrody mnóstwo ciuchów, kasków, buzerów i innych przydatnych motocykliście ciuchów,Sputnik team przekazał kurteczkę Buse, Metro kurteczkę własnej produkcji, Off Road Garage rękawice oraz serwis motocykla, a Grandys Duo - kosmetyki motocyklowe, to oczywiście nie wszyscy sponsorzy ale wiele by wymieniać. Miejmy nadzieję że będzie jeszcze lepiej w tym roku.

Jeżeli macie jakieś propozycje, pomysły odnośnie programu, konkurencji każda rada będzie przemyślana.


inne ważne informacje
mogą startować wszyscy którzy mają tylko prawo jazdy kat. A przynajmniej ( IMG:style_emoticons/default/mrugacz.gif ). ale umiejętności techniczne to tylko część sukcesu.


Dostałem od jednego z forumowiczów kilka konkretnych pytań odnośnie konkursu i myślę że mogę również z wami się podzielić odpowiedziami na nie



Cytat
-kiedy i jak należy wysłać zgłoszenie?


odnośnie zgłoszeń to będzie tak jak w poprzednim roku około miesiąca przed Konkursem utworzony na naszej stronie formularz zgłoszeniowy jak również w dniu konkursu przewidujemy rejestrację - o wszystkim będą informację na stronie

Cytat
-co w wypadku gdy zgłosi się naprawdę duża liczba chętnych (już widzę że temat ma wzięcie)


ilość chętnych - naprawdę musiało by dużo ludu się zgłosić byśmy zamknęli rejestrację już przed rozpoczęciem Konkursu - ale myślę ze jesteśmy w stanie ok 100 osób ogarnąć(IMG:style_emoticons/default/smile.gif) jeżeli będzie jeszcze więcej to będzie decydować kolejność zgłoszeń on-line.

Cytat
-czy są jakieś podziały na klasy?


tak będzie podział na klasy, zapewne na chopper, weteran, enduro oraz sport - odnośnie przydziału do poszczególnej klasy decydować będzie organizator na miejscu po oględzinach sprzętu oprócz poszczególnych klas będzie obowiązywać klasyfikacja generalna Konkursu... i tu zmiana jedna mianowicie zwycięzca klasyfikacji generalnej będzie uprawniony do odbioru nagrody tylko głównej mimo że wygrał by powiedzmy do tego jeszcze swoją klasę np. sport (chyba że wolał by nagrodę ze swojej klasy - wtedy zrzeka się z nagrody głównej na korzyść drugiej osoby w klasyfikacji generalnej...ale to w regulaminie będzie jasno i wyraźnie napisane)

?


Cytat
oprócz toru wyznaczonego oponami (jak na filmiku z poprzedniego konkursu) jakie jeszcze zadania czekają na uczestników?


będą dwa tory sprawnościowe, i szeroko pojęta trasa na orientację w której będzie czekać na uczestników wiele zadań związanych z motoryzacją ale to niespodzianka. Oprócz w/w zadań przewidujemy na sam koniec parę luźnych nie wchodzących w zakres klasyfikacji generalnej zabaw tzw. zlotowych z drobnymi upominkami jako nagrody

Cytat
-czy są jakieś dodatkowe wymagania odnośnie sprzętu/ubioru?


Tak są, mianowicie uczestnik musi posiadać kask + minimalną odzież ochronną, czyli nie przyjeżdżamy w dresach, krótkich spodenkach, klapkach i tym podobnych ubiorach. Do tego trzeba mieć sprawny motocykl z ważnym przeglądem oraz OC - sprawny to chyba wszyscy wiedzą jaki

Cytat
-jaka cena wpisowego? (coś mi się gdzieś obiło że nie ma wpisowego ale jeśli byłoby chociażby symboliczne to można skołować jakieś fajne nagrody, no chyba że macie fajnych sponsorów.


Więc tak: rok temu wpisowego nie było. impreza była całkowicie darmowa, w tym roku również będziemy się starali aby można było się fajnie pobawić za free ale zobaczymy jak na to będą patrzyć nasi szanowni sponsorzy. jeżeli będą mniej hojni to może być wpisowe parę zł ale nie będą to jakieś wielkie sumy.


A oto potwierdzenie ze rajdzik naprawdę zajebisty http://www.youtube.com/watch?v=z0O_P2V0SUg

Wkrótce ruszy stronka na której będzie można zgłosić chęć uczestnictwa w konkursie.

Zapraszam również osoby nie chcące brać udziału, Impreza ma charakter również integracyjny :) po zakończeniu konkurencji zapraszam na Koncerty w klubie "Hiluś"

Dodaję link do strony na której znajduje się również mail, pod którym pozna się zapisać na rajd

http://www.motocykle.p.lodz.pl/
Dla przyjaciół Buli

Sklep Motocyklowy "Twój Motocykl"- Zapraszam
Konstantynów Łódzki

886 474 474 od 10-18 tej.


obecnie BMW R100 Cafe Racer zbudowany na bazie R100RS 1980r
Junak M10 1961r
MZ ES250/2 1969
Jawa 353 1961r
paterson
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 69
Rejestracja: 06.02.2009, 13:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Trzeci Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy

Post autor: paterson »

Daniel, z propozycji to dajcie jeszcze gumowe ściany żeby nie było takich przygód jak w tamtym roku :mouthshut: :grin:
ps. planuję się pojawić.
pozdr
Awatar użytkownika
Daniel 87
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 874
Rejestracja: 19.06.2008, 13:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Trzeci Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy

Post autor: Daniel 87 »

niestety zawsze cos sie zdazy a to wywrotka itp, nic sie nie poradzi na lodzką glupotę.
Dla przyjaciół Buli

Sklep Motocyklowy "Twój Motocykl"- Zapraszam
Konstantynów Łódzki

886 474 474 od 10-18 tej.


obecnie BMW R100 Cafe Racer zbudowany na bazie R100RS 1980r
Junak M10 1961r
MZ ES250/2 1969
Jawa 353 1961r
Awatar użytkownika
Gall
romeciarz
romeciarz
Posty: 31
Rejestracja: 25.04.2010, 22:10
Lokalizacja: Łódź/czasem Kutno i okolice

Re: Trzeci Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy

Post autor: Gall »

Wybiera się ktoś z tu obecnych?
Silnik dwa koła i mina wesoła
Awatar użytkownika
Daniel 87
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 874
Rejestracja: 19.06.2008, 13:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Trzeci Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy

Post autor: Daniel 87 »

nie pytac sie czy ktos sie wybiera tylko wpadac :) napewno sie oplaci,a za rok przyjedziecie ze znajomymi :)
Dla przyjaciół Buli

Sklep Motocyklowy "Twój Motocykl"- Zapraszam
Konstantynów Łódzki

886 474 474 od 10-18 tej.


obecnie BMW R100 Cafe Racer zbudowany na bazie R100RS 1980r
Junak M10 1961r
MZ ES250/2 1969
Jawa 353 1961r
Awatar użytkownika
mad.dog
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 25.01.2009, 12:53
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trzeci Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy

Post autor: mad.dog »

ja się wybieram! :grin:
one life. live it.

Tiger T709 '01
Awatar użytkownika
Gall
romeciarz
romeciarz
Posty: 31
Rejestracja: 25.04.2010, 22:10
Lokalizacja: Łódź/czasem Kutno i okolice

Re: Trzeci Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy

Post autor: Gall »

Daniel 87 pisze:nie pytac sie czy ktos sie wybiera tylko wpadac :) napewno sie oplaci,a za rok przyjedziecie ze znajomymi :)
Buli pytam się, żeby:
1) Podbić temat - zwiększyć zainteresowanie
2) Dowiedzieć się jakie jest zainteresowanie konkursem
Silnik dwa koła i mina wesoła
Awatar użytkownika
Daniel 87
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 874
Rejestracja: 19.06.2008, 13:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Trzeci Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy

Post autor: Daniel 87 »

dobrze tak więc podbijamy, skladka na pogodę , zbieram do piątku , nr konta podam w czwartek :P
Dla przyjaciół Buli

Sklep Motocyklowy "Twój Motocykl"- Zapraszam
Konstantynów Łódzki

886 474 474 od 10-18 tej.


obecnie BMW R100 Cafe Racer zbudowany na bazie R100RS 1980r
Junak M10 1961r
MZ ES250/2 1969
Jawa 353 1961r
Awatar użytkownika
Nowy
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 415
Rejestracja: 07.05.2009, 07:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Łódź/Supraśl
Kontakt:

Re: Trzeci Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy

Post autor: Nowy »

no impreza się odbyła. Dobra organizacja i wyśmienita atmosfera. Dla mnie dodatkowo super fajna bo jakimś przypadkowym zrządzeniem losu jury przyznało mi w sumie 3 nagrody:).

W jaki sposób zamawialiście pogodę i dlaczego na jeden dzień tylko?
Awatar użytkownika
Daniel 87
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 874
Rejestracja: 19.06.2008, 13:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Trzeci Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy

Post autor: Daniel 87 »

widocznie byles na tyle dobry ze tyle zgarnąles:) liczyl punkty kompiuter :)

co do pogody, polibuda ma wtyki wszędzie. Niestety funduszy na tyle malo ze kasy wystarczylo tylko na pochmurny dzien bez deszczu. Na kolejne dni chcialem zrobic zrzute wsród uczestników :)
Dla przyjaciół Buli

Sklep Motocyklowy "Twój Motocykl"- Zapraszam
Konstantynów Łódzki

886 474 474 od 10-18 tej.


obecnie BMW R100 Cafe Racer zbudowany na bazie R100RS 1980r
Junak M10 1961r
MZ ES250/2 1969
Jawa 353 1961r
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości