POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Temat dla nowych użytkowników forum
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników >>TUTAJ kliknij<<

Post autor: miroslaw123 »

pozdrowienia dla nowych i starych :impreza:
czarek
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 04.11.2009, 19:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników >>TUTAJ kliknij<<

Post autor: czarek »

Dzień dobry, dobry wieczór, cześć...
No cóż wypada napisać kilka słów o sobie a więc;
Ostatni motocykl yamaha fazer fajne moto ale czegoś mi brakowało pozatym kupowałem go w dziwny sposób to znaczy wszedłem do salonu suzuki i sprzedawca zapytał mnie czego szukam :) po krótkim namyśle powiedziałem, że motocykla dla siebie on popatrzył i zapytał jakiego ? a ja bez wachania odpowiedziałem czarnego oczywiście :) na to on odparł a na czym pan obecnie śmiga? a ja że na niczym :) a on na to skąd pomysł na kupno motocykla ? a ja na to że chyba pójdę poszukać czegoś innego i wylądowałem w salonie yamahy gdzie pan nie był tak wnikliwy co do moch pobudek które mną kierują i pokazał mi fazera którego kupiłem :)
No cóż jak już wspomniałem moto fajne ale no właśnie ale i to ale sprawiło, że zaoczołem szukać...szukać czegoś co pozwoli w ulicznych korkaach przemknąć przez miasto, zjechać z afatu na szuterek a w weekend skoczyć gdzieś dalej.
Najpierw padło na bmw f800gs które pomimo spełnienia wszystkich założeń, podczas testowania nie powaliło mnie na kolana a dzwięk wydobywający się z tłumika rozweselał do bólu a jego skasowanie kończące się wymiana tłumika za 2 000 zł przy cenie moto 47 000 wydawało sie przesadą
Kolejny wytypowany motor to honda transalp, sliczne brzmienie wprawiło mnie w świetny nastrój podczas odpalania testowego egzemparza i chociaż październikowa pogoda nie była zachęcająca to testy wypadły poprostu super, pokonałem tą ama trasę co bemką i test wypadł na kożyść transalpa
Pozostało jeszcze jedno moto wybrane do testów czyli suzuki v-strom dl no cóż, test wypadł pozytywnie i miałem przez chwile wątpliwości ale jednak decyzja padła na honde a dla czego ??? a dla tego że ten motocykl ma charakter
Zdecydowałem się na nowy motocykl i oczywiście nie mieli już czarnego więc będę czekał do przyszłego roku żeby spełnić swoję mażenie... chociaż oglądam na alllegro używane i niekiedy uśmiecham sie do ekranu bo motorki wyglądają kusząco
Zarażony urokiem transalpa postanowiłem zawitać tu i poznać swoją przyszłą maszynę nieco bliżej, poznać o niej opinie i ludzi z pasją
Awatar użytkownika
piotreklodz
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1001
Rejestracja: 04.11.2009, 21:00
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kurowice

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników >>TUTAJ kliknij<<

Post autor: piotreklodz »

Witam wszystkich.
Nie dawno szukajac informacji o transalpie znalazlem ta stronke i to forum.
Jakis czas temu zrobilem prawko i zaczalem poszukiwania mojej wymarzonej maszyny :smile:
Wybor padl na transalpa, ewentualnie africe.
Mam nadzieje ze znajde tu wiele cennych rad i informacji na temat tej maszyny.
Moze ktos ma albo zna jakis dobry sprawdzony motocykl do sprzedania, ale o tym pewnie w innym temacie.
Pozdrawiam wszystkich.
ps. Czy jest tu ktos z Łodzi lub okolic, kto moglby doradzic mi cos w temacie zakupu motorku ?
Tylko Honda -> XL600V + XR 400R = :-)
Awatar użytkownika
KWACHU
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 168
Rejestracja: 08.11.2009, 16:08

POWITAĆ MOTOCYKLOWĄ BRAĆ !!!

Post autor: KWACHU »

Witam serdecznie szanowne forum!!
Jestem Paweł ksywa Kwachu.... aktualnie jeżdżę TA 650 z 2002..

Przeszedłem chyba wszystkie szczeble "motocyklizmu" zaczynając od komara na pedały ze zbiornikiem w miejscu bagażnika poprzez jawki, wsk, wfm, jawa, mz es, mz ts, mz etz, TA 600, cbf 600, AT 750 i na końcu TA 650.... ukochałem hondę bo .... ma to coś. Ale farmazony piszę//....heheh ciekawe ilu z Was już ziewa...? Chętnie dołączę do grona, podzielę się "życiowym doświadczeniem", spotkam się na trasie ...pomogę... spalę gumę itp itd. Jak by co to walcie jak w dym. A moto?
Wrzucę kiedyś fotkę z opisem... :egh:
Awatar użytkownika
matti21sk
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 242
Rejestracja: 02.12.2008, 09:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników forum

Post autor: matti21sk »

marches pisze:Witam wszystkich.Mam na imię Marek i od sezonu 2007 jestem szczęśliwym posiadaczem transalpa z 2006r. Na razie intensywnie czytam wszystkie ciekawostki informacje i rady innych "starszych" użytkowników trampków.Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie.
Witam

Marches - to chyba z Tobą mijalem się na stacji benzynowej pod Olsztynem z tegorocznego Piklniku Country?
Awatar użytkownika
Dłubacz
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 481
Rejestracja: 08.11.2009, 18:33
Mój motocykl: XL600V
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników >>TUTAJ kliknij<<

Post autor: Dłubacz »

Witam Wszystkich,
Od kilku miesięcy jestem posiadaczem drugiego motocykla (zgadnijcie jakiego :grin: ). Mam nadzieję, że swoją obecnością urozmaicę i tak barwną już społeczność.

Życzę Wszystkim radości z jazdy, ciekawych tras i bezpiecznych powrotów do domu!
lary1978
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 08.11.2009, 10:09

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników >>TUTAJ kliknij<<

Post autor: lary1978 »

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Jestem z Olkusza woj.Małopolskie .
Od nie dawna jestem posiadaczem motocykla Honda Transalp.Przyznam się że przez przypadek stałem się posiadaczem tego modelu,ale zrobił na mnie b.dobre wrażenie.....
Jeżdżę motocyklem już kilka dobrych lat.
Model Trampkato XL600V z 87 roku....
Pozdrawiam ... Larry1978................................
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników >>TUTAJ kliknij<<

Post autor: ostry »

Czołem koledzy! Miło, miło że Trampkowiczów przybywa, to słuszna maszyna przecież! :thumbsup:
Najlepszego!
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
marches
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 27.12.2008, 16:00
Lokalizacja: Barcin

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników forum

Post autor: marches »

matti21sk pisze:
marches pisze:Witam wszystkich.Mam na imię Marek i od sezonu 2007 jestem szczęśliwym posiadaczem transalpa z 2006r. Na razie intensywnie czytam wszystkie ciekawostki informacje i rady innych "starszych" użytkowników trampków.Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie.
Witam

Marches - to chyba z Tobą mijalem się na stacji benzynowej pod Olsztynem z tegorocznego Piklniku Country?
Jak nie jak tak. Pamiętam doskonale. Wracałeś chyba w grupie chłopaków z MOTOBYDZI. Trudno nie zauważyć tak pięknego TRAMPKA :thumbsup:
przemas900
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 07.11.2009, 12:10

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników >>TUTAJ kliknij<<

Post autor: przemas900 »

Witam wszystkich mam na imię Przemek od niedawna zostałem szczęśliwym posiadaczem hondy transalp 650 z 2000 roku :grin:.Mieszkam w Witkowie woj wielkopolskie pozdrawiam wszystkich
Rodzyn
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 09.11.2009, 18:05
Lokalizacja: Łódź

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników >>TUTAJ kliknij<<

Post autor: Rodzyn »

Witam wszystkich.
Forum przegladam od dluzszego czasu - teraz przyszedl czas na zarejestrowanie i ujawnienie sie.
Checia posiadania Trampka zarazil mnie miedzy innymi moj kolega (rowniez forumowicz) - Sekator z Parzeczewa.
Co prawda jeszcze nie jestem poiadaczem Transalpa, ale poszukuje takowego od dluzszego czasu - obecnie moge powiedziec, ze jestem w zaawansowanej fazie poszukiwan.
Pozdrawiam
Rodzyn.
marekbydgoszcz79
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 09.11.2009, 20:47
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników >>TUTAJ kliknij<<

Post autor: marekbydgoszcz79 »

WITAM

marek z bydgoszczy

jestem szczesliwym posiadaczem XL650V z 2000 roku z belgii
wiadomo musze troche pobawic sie przez zime
narazie kupilem nowy mitasy e07 gmole i jeszcze bede kupowal szybe turystyczna
jak macie polska instrukcje i chcecie sie zemna podzielic bede rad
zapraszam do odwiedzenia mojej strony
www.marek.box.net.pl
Bigone
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 09.11.2009, 21:20

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników >>TUTAJ kliknij<<

Post autor: Bigone »

Witam,

Jestem świeżym kierownikiem i dopiero szukam swych pierwszych 2oo - witam serdecznie starych wyjadaczy :thumbsup: i liczę na wyrozumiałość jakbym co palnął... :roll:

Andrzej
maciejkr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 24.09.2009, 08:50
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Marki

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników >>TUTAJ kliknij<<

Post autor: maciejkr »

Witam wszystki starych i młodych forumowiczów :thumbsup: Od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem najlepszego wynalazku jakim jest niewątpliwie Trampek :ok: Liczę na wsparcie starszych i bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek. Pozdrawiam serdecznie i myślę, że w sezonie 2010 poznamy się osobiście :impreza:
Awatar użytkownika
bajrasz
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 462
Rejestracja: 15.06.2008, 14:23
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników >>TUTAJ kliknij<<

Post autor: bajrasz »

Tu nikt nikogo nie lubi i wsparcia nie udziela...taka dżungla trochę, więc walczcie o przetrwanie, bo wiecie...starzy wyjadacze...cokolwiek to znaczy :tongue:
pozdrawiam
Bajrasz


http://www.4adv.pl
...Wrocław od zawsze poddaje się ostatni-/Kazik-Mars atakuje/
czadar
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 02.05.2009, 23:27

Witam wszystkich trampkarzy .

Post autor: czadar »

Witam wszystkich trampkarzy .
jestem z Lublina forum przeglądam już dłuższy czas , no i przyszedł czas na powitanie.Pozdrawiam wszystkich.
kuma
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 12.11.2009, 19:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Jaworzno

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników >>TUTAJ kliknij<<

Post autor: kuma »

Witam wszystkich tutaj, nie mam jeszcze moto ale z Waszą pomocą może coś się wykluje wcześniej niż później, pozdro dla wszystkich :ec:
winc74
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 14.11.2009, 09:30
Lokalizacja: Paczków

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników >>TUTAJ kliknij<<

Post autor: winc74 »

Muszę się przyznać iż od jakiegoś czasu podpatrywałem was i należało by się przywitać.
Więc kłaniam się nisko.
Co prawda nie TA a AT lecz nie wydaje mi się to przeszkodą.
Do zobaczenia na trasie.
piokot1979
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 17.11.2009, 19:32
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Koszalin

nowy

Post autor: piokot1979 »

Siema
Jestem świeżak. Piotr mi na imię i mam zamiar kupić trampka 650 w styczniu. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dan
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 43
Rejestracja: 17.11.2009, 21:56
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: okolice Gdańska

cześć

Post autor: Dan »

Witam serdecznie. Jestem nowy. Mam nadzieję, że będę mógł czasami skorzystać z Waszej wiedzy i umiejętności podczas "zabawy" z motocyklem. Tak na trasie, jak i w garażu. Mieszkam w okolicy Gdańska. Przygodę z motorem rozpocząłem od niedawna.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość