Okleina antypoślizgowa na zbiornik
Okleina antypoślizgowa na zbiornik
Czy macie sprawdzony sposób na okleinę antypoślizgową na zbiornik paliwa? Zdarza mi się jeździć na stojąco i nie mam pewnego trzymania kolanami.Jest wybór na portalach ale trudno (na oko)dobrać coś o sensownym kształcie,z dobrym klejem ,fakturą i materiałem.Można niby dociąć ale nie chcę mieć ostrych rantów by o nie później zaczepiać.
Re: Okleina antypoślizgowa na zbiornik
Zrobiłem szablon z ori okleiny na baku i mniej /więcej znalazłem na alli podobny wzór .
https://pl.aliexpress.com/item/10050078 ... in_prod%3A
Jak dotrze i jeśli okleję to dam znać bo wklejka zdjęć na tym forum to jakiś galimatias.Faktem jest,że śliskie okleiny zbiornika nie sprzyjają utrzymaniu pozycji podczas jazdy po piasku.Wiadomo-nie jest równo -to i zapracować jak sprężyna ,czasem trzeba.Bolą mnie wewnętrzne części kolan od stabilizacji moto na śliskim lakierze.Trampek grzęznie jak bagienny muł a mnie bolą żebra od gleb na lewej i prawej-kuźwa inwalida.
Co ciekawe -walę lusterkami pod żebra.
Macie jakieś sprawdzone -składane lusterka? bo na moje potrzeby ai wskazuje takie:
https://touratech-sklep.pl/pl/products/ ... 51155.html
https://pl.aliexpress.com/item/10050078 ... in_prod%3A
Jak dotrze i jeśli okleję to dam znać bo wklejka zdjęć na tym forum to jakiś galimatias.Faktem jest,że śliskie okleiny zbiornika nie sprzyjają utrzymaniu pozycji podczas jazdy po piasku.Wiadomo-nie jest równo -to i zapracować jak sprężyna ,czasem trzeba.Bolą mnie wewnętrzne części kolan od stabilizacji moto na śliskim lakierze.Trampek grzęznie jak bagienny muł a mnie bolą żebra od gleb na lewej i prawej-kuźwa inwalida.
Co ciekawe -walę lusterkami pod żebra.
Macie jakieś sprawdzone -składane lusterka? bo na moje potrzeby ai wskazuje takie:
https://touratech-sklep.pl/pl/products/ ... 51155.html
Re: Okleina antypoślizgowa na zbiornik
Okleina już przyklejona na zbiornik.Pasuje całkiem nieźle jak na zaadaptowaną a nie dedykowaną.Dobrze komponuje się na styku zbiornika paliwa z siedzeniem.Ma odpowiednią długość (od krańca do końca baku)jedynie szerokość mogła by być parę cm większa.Estetykę oceniam na całkiem znośną. Guma wydawała się (początkowo)zbyt twarda-jednak okazało się,że klei kolana a nie ślizga.Właśnie o taki efekt mi chodziło.Jest OK.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
