[S] Rower elektryczny full Specialized Turbo Tero 4 X, rama L, 580km przebiegu

Awatar użytkownika
Hawk1985
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 777
Rejestracja: 21.09.2015, 10:31
Lokalizacja: Jaworzno

[S] Rower elektryczny full Specialized Turbo Tero 4 X, rama L, 580km przebiegu

Post autor: Hawk1985 »

Jak w temacie, sprzedam rower Specialized Turbo Tero X 4.0, kolor szary, rama L
https://www.specialized.com/pl/pl/turbo ... 861-200361

Rower ma 580km przebiegu, 11 cykli ładowań.
Zmieniłem w nim siodełko, kierownicę, gripy kierownicy i dodałem podwyższenie kierownicy. Oczywiście jest to wszystko odwracalne - Dokładam oryginalne części.

Niestety nie mogę uzyskać na tym rowerze takiej pozycji jakbym chciał, a tu kończą się większe możliwości bez przeróbek.
Potrzebuję trekkinga na którym uzyskam pozycję podczas jazdy jak na rowerze miejskim

Cena 8900
Do obejrzenia w Jaworznie (woj Śląskie)

Póki co takie zdjęcia, muszę go wymyć bo preferuję jazdę po lesie i jest cały zakurzony

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wytapatalkowano

Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2546
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Lokalizacja: ZMY

Re: [S] Rower elektryczny full Specialized Turbo Tero 4 X, rama L, 580km przebiegu

Post autor: Artek »

Podrzuciłem ogłoszenie na forum afryki, bo wydaje mi się, że ktoś szukał takiego. A cena dobra.
T max 500+e-rewer
Awatar użytkownika
Hawk1985
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 777
Rejestracja: 21.09.2015, 10:31
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [S] Rower elektryczny full Specialized Turbo Tero 4 X, rama L, 580km przebiegu

Post autor: Hawk1985 »

Artek pisze:Podrzuciłem ogłoszenie na forum afryki, bo wydaje mi się, że ktoś szukał takiego. A cena dobra.
Dziękuję Ci dobry człowieku, niechaj twój moplik nigdy Cię nie zawiedzie :D

Wytapatalkowano

Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650
Awatar użytkownika
Hawk1985
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 777
Rejestracja: 21.09.2015, 10:31
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [S] Rower elektryczny full Specialized Turbo Tero 4 X, rama L, 580km przebiegu

Post autor: Hawk1985 »

W końcu umyłem, zrobiłem zdjęcia i wrzuciłem na OLX

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-elekt ... 7v8jb.html

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650
Awatar użytkownika
Hawk1985
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 777
Rejestracja: 21.09.2015, 10:31
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [S] Rower elektryczny full Specialized Turbo Tero 4 X, rama L, 580km przebiegu

Post autor: Hawk1985 »

Sprzedany, do kasacji

Wytapatalkowano

Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości