Poszukiwany transport moto do Hiszpanii - czerwiec/lipiec/sierpień 2024

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2901
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Poszukiwany transport moto do Hiszpanii - czerwiec/lipiec/sierpień 2024

Post autor: zimny »

Cześć,

mój bardzo dobry kolega wybiera się do Hiszpanii i pozukuje opcji transportowych dla motocykla / siebie. Chciałby oszczędzić czasu na dojeździe aby więcej go móc poświęcić na ekploracje na miejscu.

Jakby coś, ktoś - poproszę o kontakt na priv, skontaktuję z zainteresowanym.

Poniżej wiadomość od kolegi z detalami:


"Hej,

Szukam możliwości transportu motocykla do północnowschodniej Hiszpanii. Może być Barcelona, może być Gerona. Moze być i też południowa Francja od Tuluzy w dół. I oczywiście transport powrotny do Polski.

Czas: pierwsza połowa czerwca, lipca lub sierpnia. Ważne: na miejscu co najmniej 12 dni

Jest kilka firm, które mają w swojej ofercie destynację Pireneje ale oni wożą tylko na tydzień a dla mnie to trochę za mało. Potrzebuję na miejscu przynajmniej 12-14 dni pomiędzy odbiorem motocykla a jego zdaniem na powrót.

Mam namiary do gościa, który wozi i jest elastyczny co do terminów ale on musi mieć całą grupę, przynajmniej 6 czy 7 motocykli.

Stąd pytanie czy może ktoś zna kogoś albo jakiś ludzi, którzy mają już zaklepany transport w wyżej podanych terminach a mają jeszcze wolne miejsce na lawecie. Albo własnie zbierają chętnych w tym terminie i można by się dokoptować.

Ewentualnie może ktoś planuje jechać w te rejony w tych terminach busem albo osobówką z lawetą i ma wolne jedno miejsce a chciałby koszty obniżyć.

Również jeżeli ktoś planuje południową Hiszpanię a ma miejsce na lawecie czy w busie i byłby skłonny mi zrzucić/załadować moto na stacji benzynowej przy autostradzie koło Gerony to też proszę dajcie znać. Wszelkie sensowne sugestie mile widziane. "



Pozdrawiam
zimny
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
Marcin-BB
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 13.09.2008, 07:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Re: Poszukiwany transport moto do Hiszpanii - czerwiec/lipiec/sierpień 2024

Post autor: Marcin-BB »

A nie prościej wynająć na miejscu?? Wiem- swój motocykl jest najlepszy bo jest swój, ale wożenie sprzęta przez pół Europy kosztuje i w przypadku tanich czy niesolidnych przewoźników może się skończyć naprawdę fatalnie. Wiozłeś DL-a z Bielska to wiesz, ile z tym zachodu i jakie koszty- prawda?
Zdaje się, że nawet na FAT ktoś się reklamował, że wypożycza Afryki w tamtych stronach. Poszukać, przemyśleć i policzyć. Cena wynajmu będzie na pewno wyższa od samego transportu, ale policz jeszcze serwis motocykla, zużycie opon itp. Raz jeden zawiozłem swojego trampka do Malagi i wiem, że to bez sensu. Sprawdzona wypożyczalnia z nowymi sprzętami, i spokojna głowa. :thumbsup:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości