Sprzedam Honda Transalp 650 2005r. Warszawa

Rudy_Kot
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 10.08.2020, 08:51
Mój motocykl: nie mam już TA

Sprzedam Honda Transalp 650 2005r. Warszawa

Post autor: Rudy_Kot »

Witam. Sprzedam Hondę Transalp 650 z 2005r. Aktualny przebieg 66 tys.km. Jestem drugim właścicielem w kraju. Mam go trzy lata. Zawsze gotowy do jazdy. Przegląd do czerwca 2024r. W ciągłej eksploatacji. Jeden kluczyk, tak kupiłem. Z wyposażenia posiada:
Gmole Heed
Wysoką szybę Honda
Kufer centralny Givi 46 litrów, plus boczne stelaże pod takie same.
Halogeny Led z Ali, ale takie jak polecają na forum :)
Poszerzenie stopki bocznej, polska produkcja :)
Przednie przewody hamulcowe w stalowym oplocie.
Uchwyt na telefon z Ali z ładowarką którą niestety popsułem. Sam uchwyt może się przydać więc zostawiam.
Składane lusterka (jedno zamontowane, drugie nowe w pudełku), oczywiście oryginalne też posiadam.

Jeśli o czymś zapomniałem, to opowiem przy oględzinach. Olej i filtr wymieniany co roku i wymagał minimalnych dolewek około 200ml/około 10 tyś km. Opowiem o wszystkich mankamentach, nie jestem handlarzem. Do obejrzenia w Warszawie.

Cena na forum to 12 tyś zł, do rozsądnej negocjacji.

Nie potrafię dodać tutaj zdjęć. Jak się uda, to spróbuje. Osoby zainteresowane proszę o podanie maila w prywatnej wiadomości, to wyślę. Nie mam linku do ogłoszenia na olx. Wolałbym sprzedać tutaj :) Jest jeszcze wystawiony na forum trampka , FB.

https://drive.google.com/drive/folders/ ... kDLjzoaAr9

Może ten link będzie działał. Niestety trzeba pobrać zdjęcia i dopiero można zobaczyć. Jak ktoś będzie chciał, to wyślę na maila.

Oczywiście telefon: 501764623 najlepiej 8-19
[GoogleDrive]https://drive.google.com/drive/folders/ ... kDLjzoaAr9[/GoogleDrive]
prezess
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 07.01.2024, 13:37
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: Sprzedam Honda Transalp 650 2005r. Warszawa

Post autor: prezess »

Witaj kolego.Wskazał mi Ciebie inny uzytkownik forum.a zamieściłem ogłoszenie w dziale "kupię"
Szukam uczciwe moto aby ciekawie przeżyć 40 plus wszelkie ścigacze nie wchodzą w rachubę.SZukam moto które będzie pierwszym tego typu i chce żeby był na lata.
Padło na trampka .Szukam takiego abym od razu nie robił remontu ,mógł świadomie i z czasem personalizować moto i żeby cieszył.
Jesli oferta jest dalej aktualna proszę napisz cos więcej m.innymi co jest ze spraw eksploatacyjnych do zrobienia przed sezonem.
Nie szukam moto idealnego ale takiego żeby mnie koleżanka małżonka nie klnęła że worek pieniędzy wkładam
Jestem z Bielska Białej ale bedę w przyszłym tygodniu w Warszawie .
pozdrawiam
Maciej
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Sprzedam Honda Transalp 650 2005r. Warszawa

Post autor: wojtekk »

Jak mogę coś podpowiedzieć to warto dzwonić: i szybciej i czasem uciekają ogłoszenia i czasem ktoś nie odczyta wiadomości na czas z forum (a masz podany numer telefonu).

Powodzenia! Ciekaw jestem, czy trampek pozostanie w forumowej rodzinie a Ty pozostaniesz z nim na forum :)
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Rudy_Kot
romeciarz
romeciarz
Posty: 29
Rejestracja: 10.08.2020, 08:51
Mój motocykl: nie mam już TA

Re: Sprzedam Honda Transalp 650 2005r. Warszawa

Post autor: Rudy_Kot »

Temat do zamknięcia. Faktycznie czasami , coś się przeoczy. Jednak przeznaczenia nie oszukasz ;) Honda pojechała do Bielska Białej. Mam nadzieję że żona będzie zadowolona i będzie również jeździć. Powodzenia w dalej eksploatacji i przyjemności z jazdy.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość