[S] Nissan Note r2006, 1.6 benzyna

Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2901
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

[S] Nissan Note r2006, 1.6 benzyna

Post autor: zimny »

Do sprzedania mam auto które słuzyło jako drugie w domu, do wożenia syna do przedszkola i głównie po okolicy, na zakupy itp. Ale i czasem w trasy jakieś nim zdarzało mi się wybrać.

Nissan NOTE, rok 2006, przebieg na liczniku na dziś 205 tys, zdaje się być autentyczny. U nas od 2 lat, wczesniej u kobiety w Lublinie jakies 4 lata chyba a wcześniej w Niemcowni bodajże. Kupowałem dla siebie i wybrałem je z kulku obejrzanych.

Zalety:

- dużo w aucie zrobiłem, wszelkie naprawy + wymiany jakie na mnie przypadły (np. dołożona osłona pod silnik, jakiś pasek osprzętu, sprężyny tył, półoś napędowa, elementy zawieszenia, akumulator nowy, ostatnio tłumik końcowy), serwisy olejowe co kilka tysięcy, filtry etc. Wszystko za mojej kadencji skrupulatnie dokumentowałem - książeczka i faktury, rachunki.
- auto zadbane technicznie po mojemu, wszystko na bieżąco i bez oszczędzania,
- najbogatsza wersja wyposażenia - 4x elektryczne szyby, klimatronik, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu sprzęgnięty z dołożonymi LEDami dziennymi (samo się przełącza, wogóle nie trzeba pamiętać),
- opony letnie w stanie na rok-dwa jazdy jeszcze na pewno,
- mocny jak na wielkość auta silnik o doskonałej renomie - 1.6 110km kontrukcji Nissana z łańcuchem rozrządu, jak przydusić to jeździ jak mały gokart umiarkowane spalanie - od 5.5-5.8 w trasie do 7.3-7.4 w mieście mi wychpodziło.
- dołożone czujniki parkowania tył,
- jazda jest OK, w aucie wszystko sprawne, nie jest to auto do dokładania na dzień dobry tylko do jazdy,
- przegląd techniczny do czerwca 2024, OC do 26.08.2024 (świeżo opłacone, w całości zapłacone),
- w aucie nie palone oczywiście, wnętrze w ładnym jak na 17 lat stanie.

Wady:

- kiedyś (jeszcze przed lub przy sprowadzeniu do PL w 2016r) było uderzone w tył, wszystko jest dawno temu naprawione i OK, ale moim zdaniem lakierowanie nie było najwyższych lotów, prawe przednie drzwi były przerysowane i także były malowane. Taki kupiłem i mi to nie robiło problemu, zwracałem uwagę na inne rzeczy,
- na nadkolach tylnych pojawia się ruda, należałoby to oczyścić, zabezpieczyć. Pojawiają się też ślady w bagażniku i w komorze silnika - nie trzeba tego robić ale moim zdaniem można, wypadałoby jak auto ma posłużyć,
- raz na kilka tysięcy dolewałem 2-4 setki oleju (Valvo 5W40), to tak z osobistego poczucia wspominam,
- reflektory wypadałoby przepolerować, świecą dobrze bo mają ogromne odbłyśniki ale wygląd mają mało apetyczny.

Jak sobie jeszcze coś przypomnę - dam znać. Zdjęcia dorzucę wieczorem - w sumie to nic szczególnego, nissan jak nissan

Cenowo - 12 700 do bardzo rozsądnej negocjacji. U handlarzy zbliżone Note z 1.6 (nie mylić z 1.4!) kosztują 13-16 tys więc myślę że cena sensowna.
Auto jest na mnie, sprzedaż prywatna na umowę.

Pozdrawiam
zimny
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2901
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: [S] Nissan Note r2006, 1.6 benzyna

Post autor: zimny »

Dorzucam znalezione zdjęcia - jakoś z maja, czerwca ale stan się nie zmienił:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zdjęcia robiłem telefonem który chyba podbijał kolory i na środku jakoś jakby przejaskrawione (?) - w rzeczywistości jest taki jednolity :smile:

Jak potrzeba to gdy umyję auto - zrobię aktualne choć różnic nie będzie. Jeżdżę nim czasami do pracy a pogoda ostatnimi dniami się spsuła i taki czysty nie jest.

Pozdrawiam
zimny
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: [S] Nissan Note r2006, 1.6 benzyna

Post autor: tomekpe »

Proszę się rozejść, auto sprzedane.

:cool:
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2901
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: [S] Nissan Note r2006, 1.6 benzyna

Post autor: zimny »

Autko zostaje niniejszym w Trampkowej rodzinie :smile: Do zamknięcia a my z Tomkiem sobie to finalizujemy.
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: [S] Nissan Note r2006, 1.6 benzyna

Post autor: wojtekk »

Piękna historia rodzinna :)
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości