dziwny odgłos ponrozgrzNiu 600v

Motocykl nie pracuje prawidłowo i nie masz zielonego pojęcia, jaki układ może być niesprawny? Napisz tutaj. ( po zdiagnozowaniu usterki temat zostanie bądź usunięty, bądź przeniesiony do właściwego działu).
seicodriver
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 04.03.2023, 13:03
Mój motocykl: XL600V

dziwny odgłos ponrozgrzNiu 600v

Post autor: seicodriver »

Witam szanowne grono ostatnio zauwazylem że po ostrzejszej jeździe na wolnych o rotach słychać taki dziwny dziwiek jam wyłączę i włączę silnik to już go nie ma dopiero jak znów pojeżdżę ostrzej przekraczając czasem 8000obr to się pojawia ma ktoś jakieś pomysły? Slychac ten dziwny gwizd czy swiszczenie na zalaczonym filmku.. prosze o pomoc...https://youtu.be/P300iABTvIE
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2513
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: dziwny odgłos ponrozgrzNiu 600v

Post autor: Artek »

Cześć! :smile:
Najpierw zwykle piszemy kilka słów o sobie w tym temacie: http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=69&t=22

Z dźwięku niewiele wynika ALE jak jeździsz do 8 tyś. trampkiem, to trochę nie ma co się dziwić :lol: To słychać, bo nawet ładnie wolnych obrotów nie trzyma. To nie czterocylindrowa cebra, żeby go tak katować :tongue:
Długo go masz? Pytam, bo zauważyłem czarny rozrusznik, który jak mi się wydaje był montowany w starszych wersjach. Ile ma kilometrów na liczniku? Jaki olej lejesz i kiedy był zmieniany? Kiedy do zaworów zaglądałeś? Do świec? Napinacze rozrządu w jakim stanie?
Dominator.
seicodriver
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 04.03.2023, 13:03
Mój motocykl: XL600V

Re: dziwny odgłos ponrozgrzNiu 600v

Post autor: seicodriver »

Artek pisze: 07.03.2023, 09:40 Cześć! :smile:
Najpierw zwykle piszemy kilka słów o sobie w tym temacie: http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=69&t=22

Z dźwięku niewiele wynika ALE jak jeździsz do 8 tyś. trampkiem, to trochę nie ma co się dziwić :lol: To słychać, bo nawet ładnie wolnych obrotów nie trzyma. To nie czterocylindrowa cebra, żeby go tak katować :tongue:
Długo go masz? Pytam, bo zauważyłem czarny rozrusznik, który jak mi się wydaje był montowany w starszych wersjach. Ile ma kilometrów na liczniku? Jaki olej lejesz i kiedy był zmieniany? Kiedy do zaworów zaglądałeś? Do świec? Napinacze rozrządu w jakim stanie?
Olej jest świeżo wymieniony jest zrobione synchro gaznikow I regulacja zaworów... nie jeżdżę non stop żeby go kręcić na tyle obr nie przesadzaj pozatym że 8 tys o jakąś katorga niewiadomo jaka... mam go od pół roku przebieg autentyczny 50kkm rocznik 96...
seicodriver
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 04.03.2023, 13:03
Mój motocykl: XL600V

Re: dziwny odgłos ponrozgrzNiu 600v

Post autor: seicodriver »

Artek pisze: 07.03.2023, 09:40 Cześć! :smile:
Najpierw zwykle piszemy kilka słów o sobie w tym temacie: http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=69&t=22

Z dźwięku niewiele wynika ALE jak jeździsz do 8 tyś. trampkiem, to trochę nie ma co się dziwić :lol: To słychać, bo nawet ładnie wolnych obrotów nie trzyma. To nie czterocylindrowa cebra, żeby go tak katować :tongue:
Długo go masz? Pytam, bo zauważyłem czarny rozrusznik, który jak mi się wydaje był montowany w starszych wersjach. Ile ma kilometrów na liczniku? Jaki olej lejesz i kiedy był zmieniany? Kiedy do zaworów zaglądałeś? Do świec? Napinacze rozrządu w jakim stanie?

Co do obrotów to trzyma je bardzo ładnie ...
Niewiem gdzie Ty tam słyszysz ze nie trzyma mogę Ci nagrać obrotomierz...
Takie tematy się już tu przewijały i nie sądzę żeby wszyscy jezdzili po 8tys obr i katowali i przez to ten dźwięk.... nikt w tematach podobnych nie udzielił konkretnej odpowiedzi poprostu ludzie jezdza z tym i się nie przejmują a ja jestem wyczulony i mnie to trochę denerwuje stąd moje pytanie...ale widzę nie masz nic do powiedzenia ciekawego...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość