Wypady, spotkania

Awatar użytkownika
bialy
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 224
Rejestracja: 19.05.2018, 21:49
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: bialy »

Ja jestem chętny na przejażdżkę :) Także się stawię o 10:00.

Ale mam propozycję.
Może zamiast lecieć główną na Dobre Miasto i Ornetę, pojechać bocznymi drogami także w tamtą stronę? Powrót tak jak proponujesz, również bocznymi :impreza:

Wtedy start mógłby być z Orlenu ale na ul. Bałtyckiej.


Np. Jonkowo- Świątki - Lubomino - Krosno -

Obrazek

lub

Jonkowo - Świątki - Miłakowo - Orneta - Krosno

Obrazek
Awatar użytkownika
magneto
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 838
Rejestracja: 28.07.2013, 21:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: magneto »

No dla mnie może być. Fajniej niż tak po dwucyfrówce.
Orlen Bałtycka 10:00
Postaram się być.

P.S. Obleciałem dziś ten odcinek Jeziorany-Lidzbark W. Tragedii nie ma, zostało tylko jakieś 4 km starej "nawierzchni" :smile:

P.S2. Jak ktoś chciałby polecieć na to "Górowo", to wracając przez Lidzbark, na odcinku do Dobrego M. jest parę "wahadełek"
Psy szczekają, a motocykl jedzie dalej...
RUSSIAN GO HOME !
Awatar użytkownika
bialy
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 224
Rejestracja: 19.05.2018, 21:49
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: bialy »

Tak na przyszłość:
Miałem okazję się przejechać tym odcinkiem Jesionowo - Dobre miasto.
Ładny asfalcik, fajne zakręty. Bardzo przyjemna traska :ok:
Pozostała część gdzieś bokami do Olsztyna nie powalała jakością ale na trampka w sam raz :thumbsup:
Awatar użytkownika
bialy
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 224
Rejestracja: 19.05.2018, 21:49
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Wypady, spotkania

Post autor: bialy »

No i pojechaliśmy, zrobiliśmy 200 km i w zasadzie nie wjechaliśmy na główne drogi :cool:


Zahaczyliśmy o motomajówkę, zwiedziliśmy Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego oraz podziemną halę :impreza:

Także i się wyjeździliśmy i osobiście zaliczyłem też dzienny limit kroków :haha:

Następny wyjazd też będzie ze zwiedzaniem :thumbsup:




Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
jankes
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 140
Rejestracja: 27.06.2018, 19:36
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bartoszyce

Re: Wypady, spotkania

Post autor: jankes »

Siemanko. Końcówka lipca planuje zrobić jakiś weekendowy wypad na Mazury . Większość dróg to szutry. Ktoś był by chętny ?? Nocleg namiot, hamak ewentualnie w domku moich znajomych i rodziny po prowadzi po szlaku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pasja trwa przez całe życie. Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony. To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.
krzysiek1
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 293
Rejestracja: 26.04.2009, 23:25
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: krzysiek1 »

A tak konkretnie , jakaś trasa ???
Awatar użytkownika
substi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 211
Rejestracja: 07.01.2012, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: substi »

Panowie, proponuje wycieczkę weekendową, może z piątkiem lub poniedziałkiem wolnym, na Litwe do elektrowni atomowej, Kowna i Szawle, do przejechania ok 1300 km, w jakiś weekend lipca lub sierpnia, bez ostatniego weekendu lipca i pierwszego weekendu sierpnia, bo mam urlop. Nocleg w namiocie lub jakieś tanie hotele, dostosuje się. Szczegółowe informacje i dokładna data na priv do ustalenia.
Transalp XL 600 V
Awatar użytkownika
substi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 211
Rejestracja: 07.01.2012, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: substi »

Panowie, Może jutro jakieś latanko, np. tet tak delikatnie i na spokojnie od Pasłęka do Lidzbarka ? lub jakaś trasa asfaltowa, mam parę ciekawych tras przygotowanych ze zwiedzaniem, do 250 km.
Transalp XL 600 V
Awatar użytkownika
andriu23
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 197
Rejestracja: 17.05.2012, 14:28
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: andriu23 »

Wojtek widać nie masz z kim jeździć. U mnie w tym roku to katastrofa z jazdą, zrobiłem tylko małą rundkę w maju przy okazji przeglądu. Roboty tyle a jak trochę wolnego to nie myślę nawet o jeżdżenie.
Awatar użytkownika
jankes
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 140
Rejestracja: 27.06.2018, 19:36
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bartoszyce

Re: Wypady, spotkania

Post autor: jankes »

krzysiek1 pisze:A tak konkretnie , jakaś trasa ???
Siemka planowałem 22-24 lipca, tylko teraz nie wiem czy nie bede na wyjeździe służbowym. Trasa to jedna z tych załączonych na zdjęciu . Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pasja trwa przez całe życie. Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony. To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.
Awatar użytkownika
jankes
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 140
Rejestracja: 27.06.2018, 19:36
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bartoszyce

Re: Wypady, spotkania

Post autor: jankes »

substi pisze:Panowie, proponuje wycieczkę weekendową, może z piątkiem lub poniedziałkiem wolnym, na Litwe do elektrowni atomowej, Kowna i Szawle, do przejechania ok 1300 km, w jakiś weekend lipca lub sierpnia, bez ostatniego weekendu lipca i pierwszego weekendu sierpnia, bo mam urlop. Nocleg w namiocie lub jakieś tanie hotele, dostosuje się. Szczegółowe informacje i dokładna data na priv do ustalenia.
Specyfika mojej pracy nie pozwala mi wyjechać z partyzanta za granice. Muszę o tym poinformować z wyprzedzeniem mojego pracodawcę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pasja trwa przez całe życie. Pochłania Twój najcenniejszy czas ale to nie czas stracony. To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.
Awatar użytkownika
substi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 211
Rejestracja: 07.01.2012, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: substi »

andriu23 pisze: 09.07.2022, 10:03 Wojtek widać nie masz z kim jeździć. U mnie w tym roku to katastrofa z jazdą, zrobiłem tylko małą rundkę w maju przy okazji przeglądu. Roboty tyle a jak trochę wolnego to nie myślę nawet o jeżdżenie.
Cześć, no właśnie widzę, że jest problem i nie ma z kim jeździć, choć ja też wymiękłem w sobotę, bo mnie żona przycisneła i w końcu nigdzie nie pojechałem :sad: .
Transalp XL 600 V
Awatar użytkownika
andriu23
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 197
Rejestracja: 17.05.2012, 14:28
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: andriu23 »

substi pisze: 11.07.2022, 07:40
andriu23 pisze: 09.07.2022, 10:03 Wojtek widać nie masz z kim jeździć. U mnie w tym roku to katastrofa z jazdą, zrobiłem tylko małą rundkę w maju przy okazji przeglądu. Roboty tyle a jak trochę wolnego to nie myślę nawet o jeżdżenie.
Cześć, no właśnie widzę, że jest problem i nie ma z kim jeździć, choć ja też wymiękłem w sobotę, bo mnie żona przycisneła i w końcu nigdzie nie pojechałem :sad: .
Ja w sierpniu planuję chociaż ze dwa tygodnie wolnego, zobaczymy co z tym wyjdzie, to może uda się polatać trochę. Teraz pogoda też nie za bardzo zachęca, że chłodniej to dobrze ale ten deszcz po co.
Awatar użytkownika
substi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 211
Rejestracja: 07.01.2012, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: substi »

Panowie to może ta niedziela, ktoś coś ? :grin:

Może tym razem się uda, jak nie to będę chyba zamieszczał ogłoszenia w prasie matrymonialnej :lol: , może szybciej kogoś znajdę do polatania :crossy: .

A propo pogody, to faktycznie jest kiepska, czerwiec był o wiele lepszy, byłem za Wrocławiem na IZI meeteing, później w Estonii i tylko raz przeciw deszczówkę wyciągnąłem na 10 minut, a przejechałem ok 4 tys. km. Jedno jest faktem, że pogoda na motor rzadko bywa odpowiednia, albo jest za gorąco, albo za zimno, albo pada, ale to już inny temat :lol: .
Transalp XL 600 V
Awatar użytkownika
andriu23
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 197
Rejestracja: 17.05.2012, 14:28
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: andriu23 »

Zdaje się że dam radę się wyrwać. Trwają pertraktacje z rodziną
Awatar użytkownika
substi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 211
Rejestracja: 07.01.2012, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: substi »

:sad:
andriu23 pisze: 15.07.2022, 18:09 Zdaje się że dam radę się wyrwać. Trwają pertraktacje z rodziną
Super, jak wynegocjujesz niedziele, to napisz gdzie i o ktorej sie spotykamy, ja się dostosuje. Mam fajną trasę obmyśloną ze zwiedzaniem i takimi tambfajnymi punktami. Pojedziemy na poludniowy zachód 🤪
Transalp XL 600 V
Awatar użytkownika
andriu23
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 197
Rejestracja: 17.05.2012, 14:28
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: andriu23 »

substi pisze: 16.07.2022, 00:58 :sad:
andriu23 pisze: 15.07.2022, 18:09 Zdaje się że dam radę się wyrwać. Trwają pertraktacje z rodziną
Super, jak wynegocjujesz niedziele, to napisz gdzie i o ktorej sie spotykamy, ja się dostosuje. Mam fajną trasę obmyśloną ze zwiedzaniem i takimi tambfajnymi punktami. Pojedziemy na poludniowy zachód 🤪
Możemy jechać. Miejsce spotkania, to zależy którędy chcesz z Olsztyna wyjechać, czy na Ostródę (to może być koło lotniska), czy na Nidzicę to poczekam koło domu. Godzina to myślę około 9:00-10:00 chyba że plan bardzo ambitny to można wcześniej
Awatar użytkownika
substi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 211
Rejestracja: 07.01.2012, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: substi »

Trasa bedzie ok 300 km i bedzie z 8 - 9 postojow, nawigacja pokazuje 5 h jazdy, mysle ze gdzies ma 10 sie spotkajmy, to ja rano ma fulmark jeszcze zdaze polecieć, a do 18 - 19 śmiało trase zrobimy, najwyzej skrocimy. Bedziemy leciec na Nidzice, to napisz mi gdzie podjechać.
Transalp XL 600 V
Awatar użytkownika
andriu23
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 197
Rejestracja: 17.05.2012, 14:28
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: andriu23 »

substi pisze: 16.07.2022, 08:43 Trasa bedzie ok 300 km i bedzie z 8 - 9 postojow, nawigacja pokazuje 5 h jazdy, mysle ze gdzies ma 10 sie spotkajmy, to ja rano ma fulmark jeszcze zdaze polecieć, a do 18 - 19 śmiało trase zrobimy, najwyzej skrocimy. Bedziemy leciec na Nidzice, to napisz mi gdzie podjechać.
Może być decathlon, najłatwiej trafić
Awatar użytkownika
substi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 211
Rejestracja: 07.01.2012, 14:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wypady, spotkania

Post autor: substi »

Ok, to 10 pod Decathlonem jutro, do zobaczenia
Transalp XL 600 V
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości