[s]Honda XR 250 1984

Awatar użytkownika
Wilkowaty
romeciarz
romeciarz
Posty: 26
Rejestracja: 27.09.2017, 16:44
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Żarki Letnisko

[s]Honda XR 250 1984

Post autor: Wilkowaty »

Mam do sprzedania Hondę, jak w tytule.

Kupiłem motocykl, żeby poszaleć po lesie i szutrach. Mieszkam praktycznie w lesie, więc terenów do jazdy nie brakuje :grin:
Ale chyba już za stary jestem na to :haha: chociaż zeszły rok upłynął na fajnych wycieczkach w busz.

Sam motocykl w stanie wizualnym, jak na zdjęciach, kupiony od górala z Tymbarku, który hasał po górskich ścieżkach.
Stan techniczny ok, przeszedł spokojnie przegląd.
Amortyzatory bez wycieków, ładnie pracują. Aku roczne, ładowane w zimie. Opony, jak na zdjęciach. Obręcze mają zamontowane blokady, żeby w terenie opona nie przesunęła się na obręczy.

Silnik został wymieniony na nowego chińczyka, który sprawuje się w terenie bardzo dobrze. Jeszcze na gwarancji. Poprzedni właściciel twierdził, że w hondowskim padła skrzynia biegów i nie dało się tego naprawić. Pewnie mechanik był do dupy i wolał wymienić na nowy :lol:

W komplecie dodaję stary hondowski silnik (na moje oko, to w pudełkach można zauważyć, jakieś półtora silnika) oraz części, które zostały wymontowane w celu adaptacji nowego.
Motocykl nie posiada kierunkowskazów, ale rocznikowo nie musi. Kupiłem komplet crossowych oraz przełączniki na kierownicę w celu założenia dla wygody jazdy, ale jeszcze leżą. Dla zdecydowanego fascynata z forum dorzucę więc cały komplet plus lusterka składane.

Podsumowując: motocykl do jazdy. Dla estety trzeba go dopieścić.

Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/d/oferta/honda-xr-25 ... ro_listing

Gdyby znalazł się ktoś chętny, to pisać, dzwonić, na pewno się dogadamy.
Shadow VT 750, Shadow VT 1100 Sabre, Transalp 650, BMW F650 ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość