[p]Honda Transalp 650, rok 2000, cena 11 500 zł. Kamień, Łódzkie

Kupić? Nie kupić? Porady odnośnie kupna, opinie o konkretnych egzemplarzach
P.t.
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 28.02.2022, 13:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

[p]Honda Transalp 650, rok 2000, cena 11 500 zł. Kamień, Łódzkie

Post autor: P.t. »

Cześć wszystkim,

Wpadł mi w oko dany egzemplarz hondy transalp 650:

https://www.olx.pl/d/oferta/honda-trans ... b0eca9e391

czy ktoś zna ten motor lub go oglądał ?
Jeżeli tak to proszę o jakieś informację o motorze.
Jeżeli nie czy jest ktoś z okolic Łodzi, kto mógłby podjechać zobaczyć czy dany egzemplarz jest wart uwagi? (stan wałka zdawczego oraz zębatki, napędu, tarcz hamulcowych, pracy silnika, stanu zewnętrznego, zrobienie kilku zdjęć) Oczywiście dogadamy się za przysługę. Do motoru mam ponad pół Polski i chciałbym wiedzieć, czy w ogóle warto się wybierać :)

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam!
Dlugi1
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 415
Rejestracja: 14.06.2017, 09:52
Mój motocykl: XL650V

Re: Honda Transalp 650, rok 2000, cena 11 500 zł. Kamień, Łódzkie

Post autor: Dlugi1 »

Tak dla zastanowienia - 25kkm i regeneracja amorka?
P.t.
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 28.02.2022, 13:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Honda Transalp 650, rok 2000, cena 11 500 zł. Kamień, Łódzkie

Post autor: P.t. »

Dlugi1 pisze: 01.03.2022, 07:54 Tak dla zastanowienia - 25kkm i regeneracja amorka?
Oczywiście jest to zastanawiające, aczkolwiek po rozmowie telefonicznej wynika, że przyczyną był sparciały uszczelniacz, poza tym osoba zapewnia o bardzo dobrym stanie motocykla, że nie ma nic do ukrycia. Mechanik zajmujący się regeneracją amortyzatora przekazał dla posiadacza ww. transalpa, że wszystko wygląda jak nowe. Prosiłem o zdjęcia zębatki oraz wałka zdawczego, ale właściciel nie chce podejmować się "rozkręcania" ponieważ, aż tak dobrze nie zna się na motocyklach, aczkolwiek mechanik przeglądał mu ten motor i mówił, że wałek zdawczy nie nosi żadnych oznak zużycia.

Oczywiście rozumiem, że słowa jedno a rzeczywistość drugie. Niestety bez oględzin motocykla się nie dowiesz. Temu kieruje moje pytanie czy jest ktoś z okolic, kto byłby skłonny sprawdzić ten motocykl.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3966
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: [p]Honda Transalp 650, rok 2000, cena 11 500 zł. Kamień, Łódzkie

Post autor: ostry »

Nie twierdzę że ponad 20-letni motocykl, a ma tak niski przebieg, bo to się zdarza. Natomiast niepokojące jest to nierówne ułożenie cyfr wskazujące że ktoś mógł tam kiedyś coś kombinować. Z takich pierdół nieistotnych to brakuje zaślepki na osi wahacza z lewej str. Z reguły same nie wypadają. I albo mi się wydaje albo czacha na jednym ze zdjęc jakoś tak dziwnie przylega do reflektora. Bez oględzin się nie obejdzie. Motocykl na fotkach prezentuje się atrakcyjnie. Ale taka fascynacja to kiepski doradca.
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
P.t.
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 28.02.2022, 13:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: [p]Honda Transalp 650, rok 2000, cena 11 500 zł. Kamień, Łódzkie

Post autor: P.t. »

Powiedziałbym, że fascynacja to żaden doradca, chłodna głowa, temu jestem na forum i pytam o zdanie. Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości