Lakiernik do plastików - Warszawa

Montaż i demontaż elementów jak: panele boczne, czacha, owiewki, szyby, kanapy, deflektory, lusterka, osłony goleni, błotniki, naklejki, zegary i linki.
Awatar użytkownika
Pan_Mongolka
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 64
Rejestracja: 13.06.2019, 10:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Braunschweig

Lakiernik do plastików - Warszawa

Post autor: Pan_Mongolka »

Cześć, szukam dobrego lakiernika w warszawie który ogarnie mi malowanie plastików z Trampka.
Jak macie jakiegoś sprawdzonego co dobrze swoją robotę robi to dajcie znać. :-) Zależy mi na jakości a cena w drugiej kolejności.
Janek-2004
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 248
Rejestracja: 01.04.2018, 15:34
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Dębowiec

Re: Lakiernik do plastików - Warszawa

Post autor: Janek-2004 »

Pan_Mongolka pisze:Cześć, szukam dobrego lakiernika w warszawie który ogarnie mi malowanie plastików z Trampka.
Jak macie jakiegoś sprawdzonego co dobrze swoją robotę robi to dajcie znać. :-) Zależy mi na jakości a cena w drugiej kolejności.
Próbuj samemu - w trampku obleci. Jakość pewnie nie taka jak oczekujemy od fachowca lakiernika, ale satysfakcja i wzrost poziomu samozajebistości - bezcenne.
Ja skleiłem swoją osłonę boczną (włącznie ze zbrojeniem z cienkich metalowych podkładek od wewnątrz), potem cienka wartwa szpachli, podkład, nawierzchniówka, lakier i vualla.
Jak się lekko przykurzy, gmole zamaskują linię odcinki, to nawet spoko wyglada jak dla mnie. Cytując klasyka: "jak tatuś zrobi dziubek, to nie ma .uja we wsi". :smile:
Rafał_93
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 41
Rejestracja: 19.05.2019, 08:57
Mój motocykl: XL600V

Re: Lakiernik do plastików - Warszawa

Post autor: Rafał_93 »

Zgadzam się z poprzednikiem, ale nie zapominajmy że trzeba mieć jeszcze gdzie to zrobić. Znam takich co pod chmurką lakierują :omg:
Awatar użytkownika
Pan_Mongolka
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 64
Rejestracja: 13.06.2019, 10:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Braunschweig

Re: Lakiernik do plastików - Warszawa

Post autor: Pan_Mongolka »

Janek-2004 pisze:
Pan_Mongolka pisze:Cześć, szukam dobrego lakiernika w warszawie który ogarnie mi malowanie plastików z Trampka.
Jak macie jakiegoś sprawdzonego co dobrze swoją robotę robi to dajcie znać. :-) Zależy mi na jakości a cena w drugiej kolejności.
Próbuj samemu - w trampku obleci. Jakość pewnie nie taka jak oczekujemy od fachowca lakiernika, ale satysfakcja i wzrost poziomu samozajebistości - bezcenne.
Ja skleiłem swoją osłonę boczną (włącznie ze zbrojeniem z cienkich metalowych podkładek od wewnątrz), potem cienka wartwa szpachli, podkład, nawierzchniówka, lakier i vualla.
Jak się lekko przykurzy, gmole zamaskują linię odcinki, to nawet spoko wyglada jak dla mnie. Cytując klasyka: "jak tatuś zrobi dziubek, to nie ma .uja we wsi". :smile:
Ja sam niestety nie dobiorę sobie odpowiedniego koloru lakieru... :sad: Poza tym tego akurat nie mam gdzie zrobić.
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Lakiernik do plastików - Warszawa

Post autor: Qter »

Czołem,

Całego trampka chcesz malować czy tylko elementy jakieś?
Problemem jest to, że to są małe elementy które długo się przygotowuje i nie ma za co złapać więc liczą jak za zboże....

PZDR

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Lakiernik do plastików - Warszawa

Post autor: Adampio »

Odgrzebię temat bo też bym sobie odmalował co najmnie czachę i wszystkie cztery boczne plastiki od 600tki. Malowal z 5 lat temu lakiernik z Garwolina, ale robia sie coraz bardziej purchle. Najbardzie mi zalezy na jednolitosci koloru, bo dorabiałem sobie na prawy tylny boczek akryl z puszki ale kolor sie nie trafił, a pomalowac z puszki wszystkiego w kuchni na podlodze sie nie podejmuję
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Lakiernik do plastików - Warszawa

Post autor: wilq.bb »

Bez żartu, jak chcesz wyśle Ci paczkomatem aerograf z kompresorem i sobie machniesz kolorek, po robocie odsyłasz.
I tak leży mi w garażu i się kurzy - jak cos pisz na PW albo dzwoń to się dogadamy.
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Lakiernik do plastików - Warszawa

Post autor: Adampio »

To jest pomysl, dam znac zaniedlugo. Z Czechowic-Dziedzic do Ciebie daleko?
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Lakiernik do plastików - Warszawa

Post autor: wilq.bb »

Czechowice to 15 km ode mnie. Żona tam codziennie do pracy dojeżdża. A co do pomysłu - nie pospieszam, ale jeden taki z północy może chcieć przejąć "zestaw lakierniczy w wersji mini" - ale myślę, że w razie czego dogadamy się jakoś.
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Lakiernik do plastików - Warszawa

Post autor: Adampio »

Napisawszy PW
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1525
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: Lakiernik do plastików - Warszawa

Post autor: Sylwek »

Adampio, ja już wszystko wiem :smile: . O reszcie przez tel.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości