ZLOT "STARY TRAMP" (3-5 września 2021)

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1525
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: ZLOT "STARY TRAMP" (3-5 września 2021)

Post autor: Sylwek »

PawelD pisze: 21.09.2021, 21:28 Druga sprawa to krótka, ciekawa, dowcipna prelekcja na temat wyjazdu. Nie wiem jak wy ale ja przepadam za relacjami na zlotach. Oglądanie tego samego np na youtube to już całkiem nie to samo. Dokładnie w takiej formie jak tu mieliśmy - trochę zdjęć (byle nie do znudzenia), kilka nie za długich ujęć, garść historii opowiedzianych w tle, do tego piwo i wieczór robi się wręcz idealny. Wiele mi do szczęścia nie trzeba ;)

A propos jedzenia, tak już trochę wiosennie myśląc: ciekawe jak wygląda sprawa namówienia jakiegoś food tracka np z burgerami na przyjazd na tego typu spotkanie…? Zjadłbym dobrego burgera przy kolejnej opowieści na kolejnym spotkaniu… :)
Dobrze gadasz człeku, kolejnym razem, masz ode mnie w pysk :drinking: :grin: .
Awatar użytkownika
pawlus
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 195
Rejestracja: 18.09.2015, 09:23
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Mikołów ( SMI )

Re: ZLOT "STARY TRAMP" (3-5 września 2021)

Post autor: pawlus »

..a ode mnie z drugiej strony. Żeby równo puchło.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
serwer5
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 221
Rejestracja: 24.09.2014, 18:01
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Radomsko/Łódź
Kontakt:

Re: ZLOT "STARY TRAMP" (3-5 września 2021)

Post autor: serwer5 »

Tak sobie czytam i cieszę się, że taki zlot, który zakładałem, że będzie dosyć kameralny, ma taki odbiór i tyle się jeszcze pisze o nim, po jego zakończeniu. Na dobrą sprawę to nigdy nie mieliśmy okazji poznać się wcześniej na żywo na żadnym zlocie czy spotkaniu, ale mam nadzieję, że będzie nam dane to zrobić na wiosnę ponownie :smile:
Romet Ogar 200 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> MZ ETZ 250 --> Simson S51 --> Honda Transalp XL600V -->Honda Transalp XL600V

www.starytramp.pl
cat-yellow
romeciarz
romeciarz
Posty: 23
Rejestracja: 25.09.2018, 19:20
Mój motocykl: XL650V

Re: ZLOT "STARY TRAMP" (3-5 września 2021)

Post autor: cat-yellow »

serwer5 pisze:Tak sobie czytam i cieszę się, że taki zlot, który zakładałem, że będzie dosyć kameralny, ma taki odbiór i tyle się jeszcze pisze o nim, po jego zakończeniu. Na dobrą sprawę to nigdy nie mieliśmy okazji poznać się wcześniej na żywo na żadnym zlocie czy spotkaniu, ale mam nadzieję, że będzie nam dane to zrobić na wiosnę ponownie Obrazek
No my mamy nadzieję ;)

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Huzar
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 302
Rejestracja: 12.12.2020, 22:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja:

Re: ZLOT "STARY TRAMP" (3-5 września 2021)

Post autor: Huzar »

Kolega się "buja" po bałutach i znaku nie da.
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: ZLOT

Post autor: henry »

cat-yellow pisze: 24.09.2021, 22:45
serwer5 pisze:Tak sobie czytam i cieszę się, że taki zlot, który zakładałem, że będzie dosyć kameralny, ma taki odbiór i tyle się jeszcze pisze o nim, po jego zakończeniu. Na dobrą sprawę to nigdy nie mieliśmy okazji poznać się wcześniej na żywo na żadnym zlocie czy spotkaniu, ale mam nadzieję, że będzie nam dane to zrobić na wiosnę ponownie Obrazek
No my mamy nadzieję ;)

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
I już rezerwujemy całą wiosnę, żeby nie przegapić :ok:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości