Myjka akumulatorowa.

Akcesoria do motocykla, gmole, kufry, sakwy, grzane manetki, słowem dodatkowe wyposażenie.
Paweł 71
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 173
Rejestracja: 26.06.2021, 00:58
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Sosnowiec

Myjka akumulatorowa.

Post autor: Paweł 71 »

Jak w temacie-zakupiłem myjkę akumulatorową w Lidlu do mycia motocykla.W opiniach ,które można znaleźć w necie ,ma recenzję badziewia do podlewania grządek i rowerów.I tu mogę dołożyć 5 groszy od siebie:do mycia moto sprawdza się rewelacyjnie.W porównaniu do siermiężnej pracy wodą,szczotką,gąbką i szmatą i czm się da wypada super.Potrzeba jedynie zaopatrzyć się w zbiornik na wodę.Ja wykorzystałem plastikową bańkę - kanister 20l.W bańce należy nieco rozwiercić wlot (otwornicą do drewna)bo smok ssący nie wchodzi.Urządzenie ma w zestawie pojemnik na płyn -szampon samochodowy,którym można utytłać moto przed spłukaniem.Jeżdżę po błotach,piachu i brejach ,którymi zasypywane jest wyrobisko piasku Maczki -Bór.Jest to składowisko odpadów po przemysłowych i kopalnianych.Słowem jest z czego myć,zwłaszcza po deszczu.
Nie mam w garażu bieżącej wody ani prądu ,więc to rozwiązanie w kilka-kilkanaście minut załatwia sprawę mycia-nawet w trudno dostępnych miejscach.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość