Amortyzator xl600 - regeneracja, zamiennik.

Montaż, demontaż i modyfikacje zawieszenia przedniego i tylnego, łańcucha, zębatek, centralki i bocznej stopki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje napędów, podnóżki, półki.
lenser1
romeciarz
romeciarz
Posty: 20
Rejestracja: 23.09.2020, 06:46
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Amortyzator xl600 - regeneracja, zamiennik.

Post autor: lenser1 »

Cześć , wylał się w trampku xl 600 92r. centralny amortyzator. Dziś byłem w firmie zajmującej się regeneracja motocyklowych amortyzatorów i się okazuje ze nie można go zregenerować bo jest nierozbieralny.
Czy istnieje jakiś tańszy zamiennik niż amortyzator YSS za 1600 zł?
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Amortyzator xl600 - regeneracja, zamiennik.

Post autor: wilq.bb »

Hmm dziwne trochę - weż skontaktuj się z Pekasem z Moto-Zajezdni z Krka, specjalista od takich cudów.
Namiary znajdziesz tu
https://www.motozajezdnia.pl/
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
lenser1
romeciarz
romeciarz
Posty: 20
Rejestracja: 23.09.2020, 06:46
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Amortyzator xl600 - regeneracja, zamiennik.

Post autor: lenser1 »

wilq.bb pisze: 04.08.2021, 12:30 Hmm dziwne trochę - weż skontaktuj się z Pekasem z Moto-Zajezdni z Krka, specjalista od takich cudów.
Namiary znajdziesz tu
https://www.motozajezdnia.pl/
Dzwoniłem koszt regeneracji 500 zł, rok gwarancji na szczelność. Czyli w nowym sezonie mogę ruszyć na wyprawę i strzeli amorek.
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Amortyzator xl600 - regeneracja, zamiennik.

Post autor: wilq.bb »

Pitolicie Hipolicie, że tak subtelnie ujmę - nie znam przypadku, żeby tak od razu po roku amor się wyrzygał.... w Hance u brata amor po serwisie u PKS-a ma 3 sezony i chodzi jak ta lala. U innych też jeżdżą nie tylko w TA i AT. - ale zawsze możesz wywalić 1600 papiera na nowy, który ile ma gwarancji??
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości