Następca mojego TA650 2004r.

motocyklowo
Janek-2004
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 248
Rejestracja: 01.04.2018, 15:34
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Dębowiec

Re: Następca mojego TA650 2004r.

Post autor: Janek-2004 »

odpowiadając po kolei:

@Artek - mam nadzieję, żeby choć w połowie był tak dobry jak Trampi. Trampek ma 17 lat i wg budzika 67 000 km. Dziś mógłbym siąść na niego i pojechać w dowolną trasę - myślę, że kolega który go kupił będzie mi nie raz towarzyszył, pewnie zagości na forum niedługo. Chciałbym żeby po 10 latach tak samo było z tym Suzi - jak będzie zobaczymy.

@Sylwek - dlatego też założyłem gmole, płytę, ma boczne transparentne naklejki ochronne na baku + naklejkę żeby jajkami nie rysać :smile:

@Wilq - Raz na 52 lata nowy moto przysługuje jak chłopu ziemia. A propo rys, mam nadzieję że jak najdłużej uda mi się zachować stan wizualny w miarę OK, a na gmolach rysy to się nie liczą :lol:

@Grad74 - generalnie to obecnie są w ofercie 2 wersje oprócz Travelpack (okufrowany): wersja XT z kołami szprychowanymi, płytą plastyczaną i handbarami chyba, oraz golas jak mój na odlewanych. Reszta do dokupienia jak ktoś chce i co chce.

@Wojtec - co do łańcucha to też patrzyłem, bo naprzeciwko tego to trampkowy wisiał jak krowi cycek, ale Mr Suzuki podaje że ma być blisko połowa freeplay z tego co podaje Mr Honda, aczkolwiek nie mierzyłem w salonie, jedynie sprawdziłem w manualu, ale dzisiaj już mierzę - całe 80 dych klepnięte to trza już dłubać coś tam :yaho: Po salonie sprawdziłem tylko olej, płyn i czy w miarę podokręcane klamoty, które dokładane były.

@chemik - dzięki i wzajemnie
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1525
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: Następca mojego TA650 2004r.

Post autor: Sylwek »

Janek-2004 pisze: 23.06.2021, 11:10 mam nadzieję, żeby choć w połowie był tak dobry jak Trampi.
Będzie, a zwłaszcza w funkcji lata użytkowania-przebieg: coraz mniej przejeżdżamy rocznie km :smile: .
Pojazd ogólnie dopracowany, ewentualne bolączki, dla obeznanych łatwe do usunięcia, choć trudniejsze do diagnozy na pierwszy rzut oka.

Janek-2004 pisze: 23.06.2021, 11:10 Trampek ma 17 lat i wg budzika 67 000 km.
Nostalgia, gdy kupowałem swojego, również miał 17 lat i tylko 27 tysi na liczniku. Niebawem zacznę nakręcać trzecią setkę :smile: . Niewiele mnie w nim zaskoczy, po małych przygotowaniach jestem gotów na rundkę dookoła globu. Życzę Ci tej pewności, po oswojeniu się z graciarnią.

Janek-2004 pisze: 23.06.2021, 11:10 całe 80 dych klepnięte to trza już dłubać coś tam :yaho:
Spokojnie, to nie WSK :lol: . Zostaw coś serwisowi :grin: .
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Następca mojego TA650 2004r.

Post autor: wilq.bb »

Janek-2004 pisze: 23.06.2021, 11:10 ... Raz na 52 lata nowy moto przysługuje jak chłopu ziemia. A propo rys, mam nadzieję że jak najdłużej uda mi się zachować stan wizualny w miarę OK, a na gmolach rysy to się nie liczą :lol: ...
Koniecznie muszę to mojej żonce pokazać :crossy: - jeszcze trochę muszę poczekać, ale jest nadzieja :grin:
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
teo
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 370
Rejestracja: 14.06.2011, 09:36
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Siedlce

Re: Następca mojego TA650 2004r.

Post autor: teo »

Moja w zamian za termomiksa wyraziła zgodę na dwa nowe motki. I cóż nie ma trampka, jest duże wiadro i małe wiadro (dla młodego i może żonki). Na szczęści trampek w dobrych rękach nowego forumowicza. Cóż taktyka negocjacyjna :grin:
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2687
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: Następca mojego TA650 2004r.

Post autor: grad74 »

Jak tak czytam powyższe to sobie myślę w duchu: "Panie Boże , czym Cię musiałem aż tak wychwalić , że podsunąłeś pomysł mojej żonie , żeby od mnie odeszła?" :lol:
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości