[p]Yamaha WR250R, 2009r , 10800km,16900zł, Poznań , Daniel

Kupić? Nie kupić? Porady odnośnie kupna, opinie o konkretnych egzemplarzach
jtd
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 115
Rejestracja: 10.09.2013, 21:51
Mój motocykl: XL700V

[p]Yamaha WR250R, 2009r , 10800km,16900zł, Poznań , Daniel

Post autor: jtd »

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-wr250r ... a;promoted
Opis z ogłoszenia
Sprzedam Yamahę WR250R

Rocznik 2009
Przebieg 10188 km

Bardzo mocno doinwesowany:

- pełen układ wydechowy FMF Q4 z Power Bomb
- FMF Power Programmer umożliwiające zarządzanie mapą zapłonu (ok 900 zł)
- Solidne handbary z aluminiową szyną Acerbis (oryginały, nie "Acerbisy" z Aliexpress)
- Płyta pod silnik- Moose Racing (osłona z tworzywa, znacznie lepsza od aluminium, sprowadzana z USA, koszt ok 600 zł)
- Bagażnik Pro Moto Billet Cargo Rack (sprowadzany z USA, koszt ok 700 zł)
- lusterka Double Take Mirror + Ram Mount (koszt ponad 600 zł)
- Tubliss założony na tył (koszt ok 500 zł)
- Opona tył Metzeler MC 360 (doskonała trakcja) z przebiegiem kilkuset km
- Opona przód Michelin Enduro Competition IV z podobnym przebiegiem
- napęd praktycznie bez oznak zużycia, minimalny przebieg, napęd z najwyższej półki
- zawieszenie przednie po serwisie, nowe uszczelniacze olej + kurz
- klocki tył praktycznie nowe, przód- ok 50-60%
- nowy akumulator (dziś zakupiony)
- kierownica Renthal
- podwyższenie kierownicy 30 mm
- gripy gąbkowe Pro Grip
- klamki łamane
- odpowietrzniki zawieszenia

Motocykl jest ze mną 5 lat, godnie zastąpił Africę Twin, która była wyśmienitym motocyklem, acz niemałej wagi, co przechyliło szalę decyzji o zmianie maszyny. Yamaszkę kupiłem w stanie fabrycznym, a cały proces doposażania był robiony pod kątem przeznaczenia na dłuższe wypady poza głównymi drogami wraz z rogalem i namiotem na bagażniku.
Na części nie szczędziłem, niektóre sprowadzałem ze Stanów, jako że na rynku europejskim nie były dostępne.
Po instalacji Power Commandera motocykl był strojony na hamowni.

W motocykl włożone mnóstwo czasu i pieniędzy, daje fantasyczną radość z jazdy, jest totalnie bezawaryjny.

Dlaczego sprzedaję?
raz do roku używałem go do wypadów z przyjacielem na połoniny ukraińskie, w ostatnich dwóch sezonach nie udało nam się jednak uskutecznić wyjazdów.
Przykłądowe przebiegi- 2017 ok 1000 km
2019- ok 600 km
2020- ok 10 (słownie 10 km, motocykl wyjechał jedynie na przegląd)

Mimo tych symbolicznych przebiegów motocykl nadal trzymałem, bo jeść nie woła, natomiast obecnie pojawiło się na horyzoncie kupno nieruchomości, a banki mocno wyśrubowały wymagania do udzielenia kredytu hipotecznego.
Uwaga- Chętnie za jakiś czas odkupię ten motocykl, bo jest to projekt skończony, kompletny i optymalny. Maszyna jest w doskonałym stanie technicznym, serwisuję go samodzielnie nie licząc się z poświęconym czasem czy kosztami części, zapewniam, że jeśli szukasz niezawodnego, a jednocześnie lekkiego i zwinnego towarzysza podróży- spełni on wymagania.

Motocykl przechowywany na stojaku w ogrzewanym garażu.

Wszystkie oryginalne części (układ wydechowy, lusterka itp), opony drogowe oddaję wraz z motocyklem.

Widoczne na zdjęciach uchwyty nawigacji Garmin oraz RAM do telefonu nie są przedmiotem sprzedaży, chyba, że ktoś będzie mocno zainteresowany, to możemy porozmawiać.

Przegląd techniczny oraz ubezpieczenie ważne do 05.2021

Dorzucam nową, zafoliowana zębatkę zdawczą JT.

Nie umiem wklejać zdjęć , nawet nie wiem czy mogę.
jtd
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 115
Rejestracja: 10.09.2013, 21:51
Mój motocykl: XL700V

Re: Yamaha WR250R, 2009r , 10800km,16900zł, Poznań , Daniel

Post autor: jtd »

Prosze o zamkniecie tematu
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość