[S] transalp 650 2002r enduro 5500zł

cezeters
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 55
Rejestracja: 07.01.2015, 00:12
Mój motocykl: XL600V

[S] transalp 650 2002r enduro 5500zł

Post autor: cezeters »

[GoogleDrive] https://photos.app.goo.gl/geQRdyh7jAXzWnKf8 [/GoogleDrive]
Trampka 650 z 2002r sprzedam. Po kolizji kilka lat temu dostał owiewkę enduro i wysoki błotnik. Mechanicznie bez zastrzeżeń, wizualnie jak widać do dopieszczenia lub nie wg uznania. Ja widze pare mankamentów, których nie zdążyłem z lenistwa poprawić. Ma gmole, stelaże, wydech MIVV, kufer Givi Blade, centralkę, osłony rąk z Alu rdzeniem, filtr K&N, halogeny LED. W zeszłym roku przed Rumunią olej synetyk motul, świece, synchro, zawory, serwis K&Na, klocki tył, płyn hamulcowy itp. (4000km temu). Wizualnie jakieś małe wgnioty na baku, podrapane gmole, handbary i kufer, urwane mocowanie prawego lusterka przy pompie - ktora jest sprawna i nie cieknie. 3 bieg jak to w 650 wyje trochę ale nie ma problemu. Walek zdawczy ok chociaż lekki ślady widać. napęd ok. OC do marca. Przegląd nowy. Kupilem go dwa lata temu od kumpla w takiej juz formie, on kupil po jakiejś przygodzie tzn z połamaną owiewką, zegarami, lampą. Koło, rama ,lagi były nie ruszone. Ponieważ ceny części były kosmiczne wiec trampek dostal lekką owiewke, blotnik. Z ori zegarow kumpel odzyskał wskaźniki paliwa i temperatury, wsadził w obudowy z rur kanalizacyjnych i jazda. kontrolek nie posiada, a prędkość pokazuje licznik rowerowy. przebieg ostatnio zanotowany tzn przed wypadkiem to ok 39tys ? od tamtej chwili mozna mniej wiecej policzyć ja szacuje nie wiecej jak 15tys. Olej po 4 tys dalej na max stanie, akumulator ładnie trzyma. drugi komplet opon . dwa kluczyki. Cena 5500zl. Brzeg woj opolskie. tel 5 zero 5 4 dwa 8 dwa dwa 4.

https://www.facebook.com/marketplace/it ... 8354962777

jak ktos ma fb to foty tam, a na forum dodam zaraz jak ogarne przesłanie na[GoogleDrive][/GoogleDrive]
W
https://photos.app.goo.gl/UrYrjmMfUYgv2x5m9

Nie ogarniam. Ktoś pomoże. Ślepy jestem i wolę trampki serwisowac niż zdjęcia dodawać
Polak z angielskim prawkiem na japońskim motocyklu wyprodukowanym we Włoszech i na francuskich tablicach ... Swiat jest za mały ... :-)
cezeters
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 55
Rejestracja: 07.01.2015, 00:12
Mój motocykl: XL600V

Re: [S] transalp 650 2002r enduro 5500zł

Post autor: cezeters »

Cena do negocjacji. Kumpel chce centralke, mogę ściągnąć i też będzie taniej... cycata stoi w garażu A trampek pod wiatą...
Polak z angielskim prawkiem na japońskim motocyklu wyprodukowanym we Włoszech i na francuskich tablicach ... Swiat jest za mały ... :-)
cezeters
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 55
Rejestracja: 07.01.2015, 00:12
Mój motocykl: XL600V

Re: [S] transalp 650 2002r enduro 5500zł

Post autor: cezeters »

Nie mogę edytować pierwszego posta gdzie jest cena, więc muszę napisać nowy. Cena w dół. W mediach jest wystawiony za 5300.
Oczywiście można negocjować, i mimo że ja już bardzo niechętnie, to na forumowiczów spojrze przychylnym okiem :thanks: :fuck: :impreza: :lol:
Polak z angielskim prawkiem na japońskim motocyklu wyprodukowanym we Włoszech i na francuskich tablicach ... Swiat jest za mały ... :-)
cezeters
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 55
Rejestracja: 07.01.2015, 00:12
Mój motocykl: XL600V

Re: [S] transalp 650 2002r enduro 5500zł

Post autor: cezeters »

Motocykl stoi A powinien jeździć....
Cena w dół. 4999.
Polak z angielskim prawkiem na japońskim motocyklu wyprodukowanym we Włoszech i na francuskich tablicach ... Swiat jest za mały ... :-)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości