POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Temat dla nowych użytkowników forum
wojsmy
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 07.05.2020, 21:54
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: wojsmy »

]Witam wszystkich.Mam na imie Wojtek, mieszkam w okolicach Bialegostoku.Moje moto Transalp 650xl z 2005 a jezdze na nim drugi sezon
Meyur69
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 11.05.2020, 20:15
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Meyur69 »

Czesc wszystkim. Mam na imię Rafał. Moje moto to transalp XL600v z 88r. Pozdrawiam
felipe
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 28.10.2019, 23:16
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: okolice Krakowa

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: felipe »

Cześć

Mam na imię Filip i jestem szczęśliwym posiadaczem XL 600 od końca ubiegłego roku, maszyna rocznik '94. Jestem z okolic Krakowa.
Pozdrawiam wszytkich rajderów :)

Obrazek z Dysku Google
Awatar użytkownika
Żaki-Czan
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 69
Rejestracja: 18.05.2020, 12:47
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Maksymów
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Żaki-Czan »

Cześć wszystkim.
Mam na imię Krzysiek, wiosen mam 35 (jeszcze kilka dni i licznik się zmieni :P). Do tej pory posiadałem kilka mniejszych motocykli, potem CBR600 F2, potem przyszedł mi do głowy szalony pomysł i kupiłem Rometa ADV 150, który miał być do popierdywania sobie po okolicy, a zmienił moje życie :) Założyłem forum Kompania-ADV, zgromadziliśmy tam dziesiątki aktywnych riderów, którzy również pozytywnie są zakręceni na punkcie tego Rometa. ADV-ką zwiedziłem kawałek Polski, Słowację, Węgry, Rumunię, Ukrainę, Białoruś i Litwę. Był plan na Rosję, Łotwę i Estonię w tym roku, ale najpierw koronawirus pokrzyżował nam plany wyjazdu, a wczoraj Romet zmienił właściciela. Ja za to przedwczoraj stałem się posiadaczem Transalpa XL600V z 1992 roku - czy będzie to miłość podobna jak do Rometa? Zobaczymy. Póki co chcę porobić wszelkie czynności serwisowe, a potem będę go dopieszczał. No i jeździł mam nadzieję :)
Mieszkam na pograniczu województw świętokrzyskiego i lubelskiego, więc może będzie okazja poznać użytkowników forum z okolic i polatać razem niebawem.
Pozdrowienia :)

Obrazek
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3960
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraśnik

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: ostry »

:thumbsup: Witamy, witamy!
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Wojtkuuu
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 38
Rejestracja: 18.05.2020, 16:05
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Wojtkuuu »

Cześć. Od niedawna jestem posiadaczem CRF1000 i idąc za sugestią użytkowników forum AT, zarejestrowałem się też tutaj. Podobno można tu znaleźć fajnych ludzi do wspólnej jazdy i takich będę tu szukał z Warszawy i okolic. :)
Sylwek
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1528
Rejestracja: 13.03.2012, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lisków

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Sylwek »

Wojtkuuu pisze:idąc za sugestią użytkowników forum AT, zarejestrowałem się też tutaj. Podobno można tu znaleźć fajnych ludzi do wspólnej jazdy i takich będę tu szukał z Warszawy i okolic. :)
Hmm, ciekawe :grin: :grin: .
Witojcie.
Awatar użytkownika
piotramp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 17.02.2020, 20:15
Mój motocykl: XL600V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: piotramp »

Witam wszystkich miłośników TRANSALPA. Mam na imię Piotrek. jezdżę trampkiem XL600 z 87"roku którego uratowałem od zagłady.
mieszkam w Beskidach okolice Żywca.ŻYWIEC tu zaczyna się Ż... .Mój trampek powinien być znany bo jeżdził wcześniej na blachach SWD , SR , ST , SJ , SBL , SBI i w końcu moje SZY .Może ktoś rozpoznaje, to chętnie bym się coś więcej o nim dowiedział. Obrazek z Dysku Google
Awatar użytkownika
Beskyd
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 26.05.2020, 14:57
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Ukraina

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Beskyd »

Witam!

Nazywam się Taras. Nie TAras, a TarAs. Jestem ze Lwowa, ale poprzednie miejsce zamieszkania mojego Trampka było w Podkarpackim, dla tego jesteśmy tutaj. Trampek jest od roku moim pierwszym motocyklem, ale już byliśmy w Karpatach, w Poznaniu, i planów mamy ogrom.
Mam nadzieję że spotkam tutaj miłych ludzi i dużo się nauczę.

Obrazek

Obrazek
Gabriel
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 26.05.2020, 15:10
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Gabriel »

Witam wszystkich , mam na imie Gabriel, trampkocholikiem jestem od miesiąca, nie zamierzam sie z tego leczyć :D
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2674
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: wilq.bb »

piotramp pisze:Witam wszystkich miłośników TRANSALPA. Mam na imię Piotrek. jezdżę trampkiem XL600 z 87"roku którego uratowałem od zagłady.
mieszkam w Beskidach okolice Żywca.ŻYWIEC tu zaczyna się Ż... .Mój trampek powinien być znany bo jeżdził wcześniej na blachach SWD , SR , ST , SJ , SBL , SBI i w końcu moje SZY .Może ktoś rozpoznaje, to chętnie bym się coś więcej o nim dowiedział. Obrazek z Dysku Google
Jak po zdjęciu widzę to ten Żywiec koło Sydney :lol:
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Petefijalkowski
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 52
Rejestracja: 22.04.2020, 17:36
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań / Szczecin

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Petefijalkowski »

Beskyd pisze:Witam!

Nazywam się Taras. Nie TAras, a TarAs. Jestem ze Lwowa, ale poprzednie miejsce zamieszkania mojego Trampka było w Podkarpackim, dla tego jesteśmy tutaj. Trampek jest od roku moim pierwszym motocyklem, ale już byliśmy w Karpatach, w Poznaniu

Witaj :) no nic, jak tylko skombinuje Trampka i się ogarnę to obowiązkowo razem coś :)
Awatar użytkownika
Piotr76
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 08.08.2018, 22:23
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Głusko Duże

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Piotr76 »

piotramp pisze:Witam wszystkich miłośników TRANSALPA. Mam na imię Piotrek. jezdżę trampkiem XL600 z 87"roku którego uratowałem od zagłady.
mieszkam w Beskidach okolice Żywca.ŻYWIEC tu zaczyna się Ż... .Mój trampek powinien być znany bo jeżdził wcześniej na blachach SWD , SR , ST , SJ , SBL , SBI i w końcu moje SZY .Może ktoś rozpoznaje, to chętnie bym się coś więcej o nim dowiedział. Obrazek z Dysku Google
Patrząc na to zdjęcie po dwóch bro wydaje się jakby człowiek co najmniej 0,7 czystej przyjął . Witajcie :dupa:
Kwasówkę alu czarną i plastiki spawam
trudne przypadki od ręki a niemożliwe na jutro
Awatar użytkownika
Beskyd
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 26.05.2020, 14:57
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Ukraina

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Beskyd »

Petefijalkowski pisze: Witaj :) no nic, jak tylko skombinuje Trampka i się ogarnę to obowiązkowo razem coś :)
Karpaty czekają :)
Gruby77
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 30.05.2020, 09:12
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Gruby77 »

Witam serdecznie . Jak zwyczaj nakazuje że wypada się przywitać. Mam na imię Damian i jestem świeżym posiadaczem xl 650 z 2002roku. Pozdrawiam serdecznie
siambi
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 27.05.2020, 21:38
Mój motocykl: XL700V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: siambi »

Witam. Dziękuję za przyjęcie do elitarnego grona i pozdrawiam. LWG
Grzesiek LBN
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 31.05.2020, 13:29
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lublin

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Grzesiek LBN »

Witajcie,
Tak krótko na wstępie - chyba ten cały "kryzys" mnie natchnął i próba ucieczki od głupoty, więc prawko w toku, kaski, ciuchy oprócz spodni (zamówione) są i czas przyszedł na motocykl. Szukałem patrzyłem, szlifierki nie dla mnie, raczej turystyk...Pan European może, VFR, coś nie do końca i znajomy pokazał Africę i się zaczęło...Przejechałem się ostatnio TA ('98) i go chcę. Najbardziej mi przypadł do gustu 96-99' chyba, generalnie nowsze światło, ale kierunki jeszcze kwadratowe.
Doświadczenia bez prawajazdy kilka było z Jawkami, Rometami, ETZkami, Jawami 350TS, NSR, VTR i Blackbridem (większa część z tego nie moja, więc doświadczenie okazyjne albo nawet okazjonalne).

Podsumowując - za chwilę dołączę do posiadaczy Trampka. Od przyszłego tygodnia zaczynam oglądanie (lubelskie, świętokrzyskie, śląskie) gdyby ktoś miał do zaoferowania Trampka 600 w tych rejonach to chętnie taką informację przyjmę.

Do zobaczenia na asfalcie i na TET, którego najbardziej nie mogę się doczekać:)

Pzdr,
G.
humin
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 31.05.2020, 20:17
Mój motocykl: XL700V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: humin »

Cześć i czołem z Gdańska!
Trampek z 2011, pierwszy tysiąc zrobiony i banan na twarzy :)
Awatar użytkownika
sudden
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 31.05.2020, 23:52
Mój motocykl: XL650V

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: sudden »

Cześć, mam na imię Artur i kilka dni temu trafił w moje ręce Transalp 650 z 2000r. w kolorze, do którego ciągle próbuję się jakoś przyzwyczaić.
Za to wszystko pozostałe ma w niezłym stanie, w każdym razie na pierwszy rzut oka po zakupie. Po pierwszych 300 km jestem bardziej niż zadowolony.
Dwóch użytkowników forum powinno znać ten motek całkiem nieźle ;). W sumie trzech bo jeszcze Tomekv4, który go sprowadził z zagranicy :)

Obrazek
jck
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 02.06.2020, 18:04
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: jck »

Cześć, jeżdżę tzw. turystycznym-enduro co z turystki ma dużo lecz zapędy enduro ogranicza spora masa (259kg). Rozważam zakup kolejnego motocykla, czegoś łatwiejszego do opanowania w terenie ale dającego się zabrać na krótsze weekendowe wypady bliżej domu. Nie chcę typowego liścia a bardzo podoba mi się XL600 postanowiłem więc zanim podejmę decyzje posłuchać u źródła mądrzejszych i bardziej doświadczonych w tym zakresie. Pozdrawiam wszystkich.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości