[S] Husqvarna TE630 2011r.

Awatar użytkownika
Marcinnn6
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 549
Rejestracja: 18.06.2016, 13:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Zgierz

[S] Husqvarna TE630 2011r.

Post autor: Marcinnn6 »

Decyzja o sprzedaży dosyć spontaniczna, ale choroba się rozwija i nadszedł czas na liścia. Najbardziej chciałbym zostawić i dokupić lekkiego, no ale budżet jest ograniczony.
Motocykl ma jakieś rysy na plastikach etc. Ale mechanicznie wszystko jest ok, serwisowane na bieżąco bez oszczędności i druciarstwa. Sprzęt jest pewny i jako dual moim zdaniem dorównuje KTMowi 690.

Husqvarna TE 630
Rok produkcji: 2011
Numer rej.: EZG C35W
Numer VIN: ZKHA400AABV000464
Data pierwszej rejestracji: 28.07.2011
Motocykl kupiony w Polsce
Przebieg aktualny: 15 800km
Mth: 414
Przegląd: 4 październik 2020
OC: 3 październik 2020
Jestem właścicielem od sierpnia 2018r.

- Olej w silniku wraz z filtrem wymieniony przy przebiegu: 15 500km (olej wymieniałem częściej niż serwisówka zaleca) + czyszczenie sitek x2
- Wsadzony nowy filtr powietrza 10km temu
- Zrobiony teraz cały serwis kiwaka i wahacza wszystkie łożyska i tuleje. Nie żadne all balls, tylko porządne kupione w sklepie z łożyskami i oryginały. Wymienione łożysko amora dolne oryginał.
- Wymieniony płyn w hydraulicznym sprzęgle
- Wymieniony płyn hamulcowy przód + tył. Klocki tył stan bdb. Przód dobry. Tarcze tył bardzo dobry, przód dobry.
- Wymieniłem ślizg łańcucha 2000km temu
- W sierpniu 2019 roku przy przebiegu 13 700km założyłem nowy akumulator bezobsługowy JMT, oraz wymieniłem regulator napięcia.
- W czerwcu 2019 roku przy przebiegu 12 000km wymieniłem uszczelniacze przód + nowy olej w lagach. Wymieniłem łożyska w kołach (dobre łożyska, nie all balls) oraz aluminiowe tulejki tzw. spacery
- Zębatka przód praktycznie nowa około 500km najechane. Łańcuch ma przelatane 8000km, wymieniłem cały zestaw od razu jak kupiłem moto.
- Dokładam do motocykla dwa filtry oleju, przednią zębatkę SuperSprox nówka, tylną zębatkę SuperSprox 49zębów z nalotem może 500km.
- Opona tył Metzeler MC360 MID-HARD 80%, z tyłu założona gruba dętka Michelin 4mm + trzymak
- Opona przód TKC80 60%

Akcesoria zamontowane:
- osłony chłodnic
- płyta po silnikiem
- bagażnik
- ładowarka 2A Oxford, działa elegancko ładuje
- handbary Acerbis. W handbarach wymieniłem mocowania na aluminiowe ZETA, w oryginale były z tworzywa

Wystawiam pełną fakturę VAT. Kupiłem moto na swoją firmę.
Cena brutto: 16 500zł
Cena netto: 13 414zł

tel: 601 238 718

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości