NAVITEL G550

Opisy sprzętu, odbiorników, porady dotyczące wyboru GPS-a
Awatar użytkownika
JanuszCh.
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 401
Rejestracja: 14.02.2009, 21:20
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Dubiecko

NAVITEL G550

Post autor: JanuszCh. »

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym urządzenie, może jakieś opinie...?? https://allegro.pl/oferta/navitel-g550- ... 8085123848
Awatar użytkownika
Wilkowaty
romeciarz
romeciarz
Posty: 26
Rejestracja: 27.09.2017, 16:44
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Żarki Letnisko

Re: NAVITEL G550

Post autor: Wilkowaty »

Mam ją od dwóch lat.
Pierwsze, co trzeba zrobić, to dokupić kartę pamięci, przynajmniej 4GB, a następnie wygooglać gościa, który, chyba za dychę podsyła pliki, które odblokują urządzenie i będziesz mógł wrzucić swoją ulubioną nawigację.

Co do użytkowania. Trzeba się przyzwyczaić, bo demon prędkości to nie jest. W oryginalnym programie nawigacyjnym występuje, np. takie cudo, że punkty, które ustawiasz na trasie, wrzucasz... od końca :omg: . Da się to przeżyć.
Warto też wywalić wszystkie pliki, które nie będą potrzebne. Inne języki, obcojęzyczne instrukcje itp. Im mniej w nawigacji, tym szybciej działa.

No i jeździć z nią. Ja zaliczyłem cały nasz kraj i południowych sąsiadów bez problemu.
Bateria taka sobie, więc gniazdo ładowania obowiązkowo. Producent w zestawie daje zasilacz do zapalniczki i kabelek do ładowania pod usb.
Całość jest zbudowana solidnie, ogumowana, kable ok, z kilkoma możliwościami podłączenia. Do tego uchwyt samochodowy. Zmokła nie raz.

Jak za tę cenę ok.
Shadow VT 750, Shadow VT 1100 Sabre, Transalp 650, BMW F650 ...
Awatar użytkownika
metal198
romeciarz
romeciarz
Posty: 21
Rejestracja: 12.08.2015, 20:39
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław

Re: NAVITEL G550

Post autor: metal198 »

Moja po 3 latach nie wytrzymuje bez ładowania 30 minut.
Wytyczenie tras z punktami przelotowymi faktycznie od końca.... ma tendencje do wytyczenia tras bardzo głównymi drogami. Po włączeniu opcji dróg gruntowych trzeba być gotowym na wszystko bo znajduje czasami takie ścieżynki nie do przejechania. Woda jej nie tyka, na tegorocznym wypadzie na północ zawiesiła się kilka razy, potrzebny był twardy reset. W rękawicach przynajmniej dla mnie obsługa bardzo trudna.

Pozdrawiam!

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
603mariusz
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 64
Rejestracja: 02.09.2019, 05:27
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: XL 600 Limited Edition na 50 lecie Hondy

Re: NAVITEL G550

Post autor: 603mariusz »

Witajcie
w sklepie jest ostatnia sztuka tej navigacji
jest promocja chcą za nią w sklepie 266zl
NAVITEL G550
Czy Auto Mapa siądzie na tej navigacji na kartę dograł bym,czy ktoś automape używał
Awatar użytkownika
603mariusz
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 64
Rejestracja: 02.09.2019, 05:27
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: XL 600 Limited Edition na 50 lecie Hondy

Re: NAVITEL G550

Post autor: 603mariusz »

Co do tej Navigacji Navitel G550 nowej
to sklep obniżył do 200zł,w czwartek jadę ją kupić,później trzeba będzie dograć automapę.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości