Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: falco »

Zazdroszczę Wam Pl. Nowego... Czad miejscówka! Można chodzić w kółko, kółko, kółko a przy okazji ten tego... :wink:

Dzony - dzięki za ścieżki! Przed chwilą wróciłem a z Kraka wystartowałem rano. :ok: Co prawda trochę "się" pogubiłem, ale i tak było w dechę :crossy:
A pogoda... mmm... :sex:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
luk2asz
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1642
Rejestracja: 15.05.2009, 11:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: luk2asz »

Czyli na szuterek z widokiem na Tatry nie trafiłeś. Było dzwonić.
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: falco »

luk2asz pisze:Czyli na szuterek z widokiem na Tatry nie trafiłeś. Było dzwonić.
Nadrobię, nadrobię, jeszcze... przestaniesz odbierać ode mnie "telefony, telefony"... :lol:

Co do miejscówki z widokiem na Tatry, to teraz nie pamiętam dokładnie gdzie, ale kiedyś trafiłem na fajny widoczek zupełnie przypadkiem przebijając się bokami z Zakopca do Chochołowa. Też było ładnie!

dozo! na szlaku! :crossy:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
magneto
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 838
Rejestracja: 28.07.2013, 21:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: magneto »

Panowie i Panie,
jako że wybieram się w Wasze okolice (Rogacz), to mam pytanie: czy ktoś zna, znał, kojarzy okolicę pomiędzy miejscowościami:

Balice, Burów, Kleszczów, Kochanów, Zabierzów, --- > Balice ? Bardziej chodzi mi o północną część tego rejonu.

Chciałbym zobaczyć coś, czego od ponad 25 lat nie widziałem... (takie maszty dość wysokie w liczbie kilku - parunastu), a na Googlach za ch...rę znaleźć nie mogę (teren przez te lata musiał się pozmieniać). Poproszę o info na PW, bo nie wiem, czy to już jawne jest... :mouthshut:
A może już zaorali, jak to się często zdarzało w tamtych czasach ?
Jak coś, to także info o możliwości wjazdu na moto (lasy, parki itp., itd.).
Z góry dzięki.
Edyta: Dzięki pomocy kolegów sprawa ogarnięta :thumbsup:
Psy szczekają, a motocykl jedzie dalej...
RUSSIAN GO HOME !
jxa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 06.05.2015, 14:16
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków/StareRybie
Kontakt:

Re: Trasy, odcinki, miejsca godne zobaczenia

Post autor: jxa »

Gdybyście kiedyś zabłądzili w okolice Zawoi to jest cudny skrót na Koszarawę, Korbielów i Żywiec przez Przełęcz Klekociny.

Orientacyjna mapka: https://drive.google.com/open?id=1Pp8Mg ... sp=sharing

Z Zawoi jadąc w kierunku Krowiarek trzeba skręcić w prawo na Wełczę i trzymać się głównej drogi aż skończy się asfalt. Na końcu jest (handmade) wskazówka na Koszarawę (w lewo, patrz mapka). Na legalu - kiedyś miała być tam droga asfaltowa, ale póki co inwestycja nie wystartowała. Kamienisto-szutrowa droga przez las (w przypadkach wątpliwości w którą stronę, jedziemy w górę) na Przełęcz Klekociny na której jest składowisko drewna. Na samej przełęczy trzeba skręcić w prawo, kilkanaście metrów i w lewo otwiera się wąski asfalt. Ostro w dół wąskimi asfalcikami do bardziej komfortowej drogi na Koszarawę. Z krzyżówki w Koszarawie nowe możliwości drogi. W lewo na Korbielów, w prawo na Suchą. Spory skrót na Żywiec.

Koło Skawiny jest bardzo ciekawy tor, można się rozpędzić, jest kilka hopek, ostrych zakrętów. Warto rzucić na to okiem będąc w okolicy zwłaszcza, że naprawdę blisko od miasta:
https://www.google.com/maps/@49.9892708 ... a=!3m1!1e3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości