Wymiana kierownicy

Montaż, demontaż i modyfikacje zawieszenia przedniego i tylnego, łańcucha, zębatek, centralki i bocznej stopki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje napędów, podnóżki, półki.
piter_dzn
Czytacz
Czytacz
Posty: 9
Rejestracja: 06.02.2019, 19:40
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Wymiana kierownicy

Post autor: piter_dzn »

Po ostatniej mojej przygodzie na drodze (na szczęście nie groźnej) pokrzywiłem kierownice której się już nie wyprostuje i zacząłem szukać jakiejś innej. Ceny używek i ich stan pozostawiają wiele do życzenia i natknąłem się na coś takiego https://allegro.pl/oferta/kierownica-ho ... 7231352147
Zakładał ktoś z was coś takiego? A może ktoś poleci jakiś inny przetestowany już zamiennik?
Awatar użytkownika
hakju
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 58
Rejestracja: 21.05.2017, 11:40
Mój motocykl: XL650V

Re: Wymiana kierownicy

Post autor: hakju »

Szczerze, jak szukałem dla siebie zamennika to jest wiele więcej TAŃSZYCH opcji. We Wrocławiu jest sklep pod WSką, który oferuje podobne jak nie takie same rodzaje kierownik w dużo niższej cenie. Jak masz trochę czasu, to możesz zlecić także kierownicę na zamówienie typu gięcie rurki - miałem taką ofertę za grosze w porównianiu do zamienników i oryginałów w internecie.
Awatar użytkownika
ajzol
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 121
Rejestracja: 07.08.2017, 17:47
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Środa Wlkp.

Re: Wymiana kierownicy

Post autor: ajzol »

Mogę sprzedać ci LSL mx2 w chrome w eleganckim stanie.
piter_dzn
Czytacz
Czytacz
Posty: 9
Rejestracja: 06.02.2019, 19:40
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: Wymiana kierownicy

Post autor: piter_dzn »

ajzol pisze:Mogę sprzedać ci LSL mx2 w chrome w eleganckim stanie.
Dzięki, ale chrom niezbyt mi pasuje ;)
Raczej wpadnie jakiś zamiennik, który będzie odpowiednio pasował i będzie czarny.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 0 gości