Dolna półka XL700

Wymiany: płynu hamulcowego, chłodniczego, oleju silnikowego i w zawieszeniu, filtrów, opon, zębatek i łańcuchów, świec. Regulacje: zaworów, gaźników, łańcuchów, łożysk główki ramy, świateł. Kontrola: opon, linek, akumulatora, łożysk, przygotowanie do sezonu i do zimy, smarowanie elementów.
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Dolna półka XL700

Post autor: pete17 »

No muszę się wyżalić! Otóż wczoraj wymieniłem klocki w przednim kole,normalnie przyjemność.Jak już koło jest w górze to se poruszałem całym widelcem i...niestety stwierdziłem luz w główce ramy na dolnym łożysku,i to nie mały.No nic,trza się brać za rozbieranie.I tu jest problem. Okazuje się bowiem że cała zawiecha trzyma się na tej górnej nakrętce 30mm klucz,a ta właściwa co skręca łożyska pod górną półką nie ma gwintu,i co oczywiste na sztycy gwintu też nie stwierdziłem... :swieczki: Przewertowałem internety i nie znalazłem do 700,ale do 650 są.Ciekawy jestem czy dolna półka od 650 to to samo co do 700?? :niewiem:
Lubię motory...wszystkie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości