Siedzenia- zamienniki oryginałów

Montaż i demontaż elementów jak: panele boczne, czacha, owiewki, szyby, kanapy, deflektory, lusterka, osłony goleni, błotniki, naklejki, zegary i linki.
Grzegorz Smajdor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 04.09.2018, 08:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Plecy

Post autor: Grzegorz Smajdor »

Ładnie to wygląda, jest tam jakiś żel w środku czy gąbka jak w oryginale? To "piętro" Ci się sprawdza w jeździe solo, nie przeszkadza podparcie tej "ścianki" pionowej z tyłu za pośladkami? Ja głównie jeżdżę sam i się zastanawiam na wersją tuningu siedzenia.
Awatar użytkownika
kdf
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 122
Rejestracja: 26.02.2015, 19:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Jarocin

Re: Plecy

Post autor: kdf »

Mam drugie siedzenie podobne do tego, lecz część dla kierowcy jest dłuższa (na niekorzyść plecaczka). W Twoim przypadku to raczej zaleta. Jutro podeślę zdjęcie. Jakby co, przypomnij mi.
Jeżeli "Oko za oko-ząb za ząb" to dlaczego d..a za pieniądze?
rafi
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 98
Rejestracja: 01.01.2016, 23:16
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Re: Siedzenia- zamienniki oryginałów

Post autor: rafi »

mx-wulkan pisze:Już nie,ale mogę zrobić taką samą.
Ja bym się łapał na taka kanapę, puściłem PW z tydzień temu i cisza. Mx-wulkan żyjesz?, Jakaś przerwa Świąteczna? Można dzwonić ? Czy zawracać gitarę po nowym roku?
Junak M10 -> Kawasaki KZ400J -> ............. -> Honda XL 650V
Awatar użytkownika
mx-wulkan
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 56
Rejestracja: 14.07.2008, 01:03
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Re: Siedzenia- zamienniki oryginałów

Post autor: mx-wulkan »

Panie i Panowie dzwonić 510169407 24h . Dużo zapytań na róznych forach,fb. Nie ogarniam ,za stary jestem
rafi
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 98
Rejestracja: 01.01.2016, 23:16
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Re: Siedzenia- zamienniki oryginałów

Post autor: rafi »

Obniżona kanapa od mx-wulkana "fulwypas", zamontowana i przetestowana na krótkim odcinku. Wreszcie w miarę dostaje kopytami do asfaltu. Siedzi się wygodniej niż na oryginalnej, czeka mnie jeszcze test na dłuższej trasie. Jest tylko jeden mały problem, reszta trampka jest za "brzydka" do kanapy, trzeba będzie coś z tym zrobić (umyć trampka albo co).
Junak M10 -> Kawasaki KZ400J -> ............. -> Honda XL 650V
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości