[K] Triumph Tiger 955

muchen
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 01.09.2013, 17:26
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rzeszów

[K] Triumph Tiger 955

Post autor: muchen »

tak jak w temacie intersuje mnie tylko zadbane sztuki najlepiej na szprychowanych kołach im bliżej podkarpacia tym lepiej :crossy:
Sensem podróży nie jest dotarcie do celu, lecz odwaga , by w nią wyruszyć........

Zwyczajni ludzie żyją z dnia na dzień, wielcy ludzie mają marzenia, bohaterowie wyruszają na podbój tych marzeń. [album]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x60 ... 6/k27e.jpg[/album]
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2704
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: [K] Triumph Tiger 955

Post autor: grad74 »

Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
muchen
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 01.09.2013, 17:26
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [K] Triumph Tiger 955

Post autor: muchen »

trzeba byc zalogowanym :(
Sensem podróży nie jest dotarcie do celu, lecz odwaga , by w nią wyruszyć........

Zwyczajni ludzie żyją z dnia na dzień, wielcy ludzie mają marzenia, bohaterowie wyruszają na podbój tych marzeń. [album]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x60 ... 6/k27e.jpg[/album]
Awatar użytkownika
kudlaty
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 58
Rejestracja: 29.07.2013, 15:34
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Offtock ;-)

Re: [K] Triumph Tiger 955

Post autor: kudlaty »

To jest ten o którym wspominał grad:

https://www.olx.pl/oferta/triumph-tiger ... 5D=details
muchen
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 01.09.2013, 17:26
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [K] Triumph Tiger 955

Post autor: muchen »

Duzy przebieg cena i wyglad slaby wole zaplacic wiecj i miec dobry ...
Sensem podróży nie jest dotarcie do celu, lecz odwaga , by w nią wyruszyć........

Zwyczajni ludzie żyją z dnia na dzień, wielcy ludzie mają marzenia, bohaterowie wyruszają na podbój tych marzeń. [album]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x60 ... 6/k27e.jpg[/album]
kylo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: 31.12.2013, 10:23
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: [K] Triumph Tiger 955

Post autor: kylo »

Bez wnikania w kwestie techniczne.
Przebieg - średnio 6,8tys/km na rok, czy to dużo dla podróżnego enduro :pob:
Z pewnością dla poprawy samopoczucia kupującego, sprzedający chętnie w gratisie skoryguje na 42tys lub 24tys - standard :tongue:
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2704
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: [K] Triumph Tiger 955

Post autor: grad74 »

muchen pisze:Duzy przebieg cena i wyglad slaby wole zaplacic wiecj i miec dobry ...
Znam moto i własciciela i zapewniam że nie ma żadnego druciarstwa. Moto nie jest wymęczone i prawidłowo serwisowane. Ale oczywiście zrobisz jak zechcesz.
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
kudlaty
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 58
Rejestracja: 29.07.2013, 15:34
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Offtock ;-)

Re: [K] Triumph Tiger 955

Post autor: kudlaty »

muchen pisze:Duzy przebieg cena i wyglad slaby wole zaplacic wiecj i miec dobry ...

Ale chcesz mieć dobry przebieg, czy dobry motocykl?? To nie zawsze idzie w parze, a ten Tygrys jest mi znany, ale to Twój wybór
Kobrzak
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 10.11.2018, 10:30
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: [K] Triumph Tiger 955

Post autor: Kobrzak »

Hej, jako, że to moje moto to mogę odpowiedzieć na wszelkie pytania bądź wątpliwości.

Zmniejszyłem też cenę.

Co do "dołożyć i kupić lepszy" to też nie zawsze. Bardzo często jest tak, że gość ma motocykl ale wymienia w nim tylko olej, bo przecież wszystko działa. I potem w ogłoszeniu sprzedaje perełke a po serwisie wychodzi ile rzeczy trzeba robić.
Tak było w moim przypadku. Kupiłem najdroższy i miał być najlepszy a potem wpakowałem 4-5 tys w serwis i wymiany bo był zaniedbany, zawory były rozjechane, olej w lagach to była jakaś masakra itd.
Jeżeli w serisówce jest, że coś robimy po jakimś przebiegu, to tak u mnie było + dużo więcej innych rzeczy.

Co do wyglądu to niestety ale dla mnie turystyczne enduro służy do jeżdżenia a nie do patrzenia na niego, a każda rysa ma własną historie o której mogę opowiedzieć :)

Pozdrawiam, Piotrek
whiter
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 256
Rejestracja: 28.01.2017, 19:17
Mój motocykl: XL650V

Re: [K] Triumph Tiger 955

Post autor: whiter »

Bardzo uczciwe ogłoszenie. Na co zmieniasz?
Kobrzak
Czytacz
Czytacz
Posty: 3
Rejestracja: 10.11.2018, 10:30
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: [K] Triumph Tiger 955

Post autor: Kobrzak »

Tak szczerze to jestem w totalnej kropce.
Do tej pory zawsze miałem jeden motocykl, który spełniał najważniejszy wymóg: możliwość jazdy gdzieś dalej we dwie osoby z bagażem. Ostatnio polubiłem jazdę poza asfaltem i tu zaczęły się schody.
Nie wiem czy nie zrobie tak, że będe miał 2. Jeden do dalekiej turystyki asfaltowej, a drugi to zabawy w offie.

Zawsze jeżdżę sam i już zdażyło mi się, że po glebie tygrys mi na nodze leżał, do tego skręconej i praktycznie zero ruchu, jakoś się udało wydostać ale sytuacja dała do myślenia.

A opis jest taki bo zależy mi, żeby trafił do świadomego motocyklisty i każdy kto przyjedzie nie miał niepotrzebnego rozczarowania, że gmol jest obdarty albo gdzieś tam są rysy. Czy tam, że przebieg wysoki to zaraz się to pewnie rozleci.

Jeżeli tygrys się nie sprzeda, to w przyszłym roku planuje już wypad na 3 tygodnie od Rumunii i Mołdawii, przez Albanie do Słowenii, będzie się działo :D
muchen
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 01.09.2013, 17:26
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [K] Triumph Tiger 955

Post autor: muchen »

kupiłem juz tygrysa :impreza: a czy sie polubimy nie wiem :dupa:
Sensem podróży nie jest dotarcie do celu, lecz odwaga , by w nią wyruszyć........

Zwyczajni ludzie żyją z dnia na dzień, wielcy ludzie mają marzenia, bohaterowie wyruszają na podbój tych marzeń. [album]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x60 ... 6/k27e.jpg[/album]
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości