Plany wyprawowe '2018?

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
miloslaw
romeciarz
romeciarz
Posty: 21
Rejestracja: 07.12.2017, 14:20
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: miłosław

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: miloslaw »

kello pisze:Ciekawa propozycja, ale nastawiam się bardziej na Bałkany w tym roku :)
A ile dni przewidujesz na wyjazd? Ja miał bym czas od 30 maj -04 czerwiec też myślałem o bałkanach. i Romania :grin:
Awatar użytkownika
HarryLey4x4
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 712
Rejestracja: 29.01.2015, 22:45
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: spod Poznania

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: HarryLey4x4 »

W tym roku podobnie jak w zeszłym. Na Bałkanach trzeba będzie robić zapisy, kto teraz bierze dany zakręt, bo na raz ten tłum nie przejedzie :lol:
Awatar użytkownika
HarryLey4x4
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 712
Rejestracja: 29.01.2015, 22:45
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: spod Poznania

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: HarryLey4x4 »

a dla autora wątku podkreślę tę świetną radę kolegi @marcopolo
marcopolo pisze:...
Ja doszedłem do wniosku, że brak doświadczenia nadrobię dobrym przygotowaniem i zachowawczą jazdą. Jechałem dużo ostrożniej niż robię to na co dzień na znanych mi drogach oraz dużo wolniej niż motocykliści, których napotkałem na swojej drodze przez Bałkany. ....
:thumbsup:
kello
romeciarz
romeciarz
Posty: 33
Rejestracja: 27.09.2013, 10:28
Mój motocykl: XL650V

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: kello »

miloslaw pisze:
kello pisze:Ciekawa propozycja, ale nastawiam się bardziej na Bałkany w tym roku :)
A ile dni przewidujesz na wyjazd? Ja miał bym czas od 30 maj -04 czerwiec też myślałem o bałkanach. i Romania :grin:

Myślałem o dwóch tygodniach. W tydzień to Albanii i Rumunii się nie zrobi, tzn. zrobi, ale ja bym nie chciał tak gnać :) Myślałem o dojeździe w 2 dni do Albanii, na miejscu pewnie z tydzień i potem wracając zobaczyć kawałek Czarnogóry, Chorwacji i Bośni (drugi tydzień).

Co do terminu to byłby spoko.
Awatar użytkownika
Draco Fisher
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 251
Rejestracja: 24.06.2008, 07:56
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: Draco Fisher »

Pojechać gdziekolwiek, przynajmniej na tydzień....
Poprzednie dwa sezony miałem słabe, żadnych dalszych kilkudniowych wyjazdów :egh:
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. Zaś ceną za zrealizowane marzenia jest zaprzedanie duszy diabłu.
Smoki trzeba akceptować takimi, jakie są, gdyż inne nie będą.
Kozmi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 08.01.2018, 13:38
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Poznań

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: Kozmi »

Wybieram się z kumplem do Gruzji w terminie 18.08-09.09. Trampek 650 + GS F650. Jeśli ktoś w tym lub podobnym terminie się wybiera, to możemy nawiązać kontakt :) Raźniej byłoby w max 3-4 osoby. Jeśli nie całość trasy, to może jakiś etap możnaby razem machnąć :)
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1947
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: Adampio »

@Kozmi: którędy? Przez Rosję czy przez Turcję
Kozmi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 08.01.2018, 13:38
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Poznań

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: Kozmi »

Adampio pisze:@Kozmi: którędy? Przez Rosję czy przez Turcję
Przez Turcję
Awatar użytkownika
zbynek_AT
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 42
Rejestracja: 23.07.2017, 16:07
Mój motocykl: XL650V

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: zbynek_AT »

Maroko, Sahara Zachodnia aż pod granice z Mauretanią.
aXon
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 104
Rejestracja: 25.01.2013, 04:08
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Białystok

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: aXon »

Temat dosyć szeroki dlatego niektóre posty też o kant dupy ;)
ale już tłumacze -> ktoś piszę, że wybiera się do Albanii. okej. - wszystko wporządku ale... ale można walnąć się autostradami do Albanii i pojeździć po asfaltach przy wybrzeżu. I to jest "zwiedzanie" ? prosze darujcie.... więc w tym temacie podziękujemy dla panów, pań którzy wyprawy gdziekolwiek zawężają do opon bez bieżnika po mieszance bitumicznej i jeżdżeniu po parunastu komercyjnych miejscach..

ps. sorki ale jakbym chciał zwiedzić coś asfaltami to wsiadłbym do kabrioleta z climą, mp3 i fajną dupą :cool:
Awatar użytkownika
krzysiek_honda
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 41
Rejestracja: 08.02.2018, 21:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Wołomin

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: krzysiek_honda »

Dokładnie, nie samym asfaltem człowiek żyje ☺☺
Awatar użytkownika
Biedron
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 815
Rejestracja: 20.05.2010, 11:56
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Pruszków

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: Biedron »

aXon pisze:Temat dosyć szeroki dlatego niektóre posty też o kant dupy ;)
ale już tłumacze -> ktoś piszę, że wybiera się do Albanii. okej. - wszystko wporządku ale... ale można walnąć się autostradami do Albanii i pojeździć po asfaltach przy wybrzeżu. I to jest "zwiedzanie" ? prosze darujcie.... więc w tym temacie podziękujemy dla panów, pań którzy wyprawy gdziekolwiek zawężają do opon bez bieżnika po mieszance bitumicznej i jeżdżeniu po parunastu komercyjnych miejscach..

ps. sorki ale jakbym chciał zwiedzić coś asfaltami to wsiadłbym do kabrioleta z climą, mp3 i fajną dupą :cool:
A ktoś inny może napisać... A co to za zwiedzanie skoro jedziesz po dziurach, możesz się przewrócić i krzywdę zrobić. Najwięcej naoglądasz się kamieni i dziur przed przednim kołem. Wytrzęsie cię na dziurach, ręce bolą od trzymania kiery a i możesz motór uszkodzić o wystający kamień... Do tego spanie w krzakach bez łazienki .... proszę, darujcie..
Lepiej wziąć sobie Land Cruiser`a z climą, mp3 i fajną dupą :cool:

Tyle sposobów na zwiedzanie co podróżników....
Żeby nie było - ja oczywiście lubię patrzeć przed przednie koło i spać w krzakach :thumbsup:
Biedron
Pawel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 506
Rejestracja: 05.11.2017, 09:44
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Orzesze

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: Pawel »

Trochę nie rozumiem tego z tymi "asfaltami i podziękowaniem", bo skoro piszemy o swoich planach to każdy wpisuje jakie ma, niezależnie czy to się komuś podoba czy też nie. Jeśli ktoś lubi asfalty to niech sobie po nich jeździ, jak inny woli bezdroża to tak samo, byle by każdy był zadowolony ze swojego wyjazdu :thumbsup: .

O tym ile u kogo było asfaltów, szutrów, namiotów, hoteli, przygód, kabrioletów, terenówek 4x4 itd. dowiemy się (mam nadzieję :lanie: ) jesienią i zimą przed monitorami.
pete17
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 556
Rejestracja: 23.08.2016, 08:18
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Pabianice

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: pete17 »

Pawel pisze:Trochę nie rozumiem tego z tymi "asfaltami i podziękowaniem", bo skoro piszemy o swoich planach to każdy wpisuje jakie ma, niezależnie czy to się komuś podoba czy też nie. Jeśli ktoś lubi asfalty to niech sobie po nich jeździ, jak inny woli bezdroża to tak samo, byle by każdy był zadowolony ze swojego wyjazdu :thumbsup: .

O tym ile u kogo było asfaltów, szutrów, namiotów, hoteli, przygód, kabrioletów, terenówek 4x4 itd. dowiemy się (mam nadzieję :lanie: ) jesienią i zimą przed monitorami.
Otóż to właśnie...podzielam Twój pogląd w całej rozciągłości.Jeśli o mnie chodzi to mam plany ale z realizacją będzie kicha... :swieczki:
Lubię motory...wszystkie.
aXon
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 104
Rejestracja: 25.01.2013, 04:08
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Białystok

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: aXon »

Widzę, że lekka prowokacja się udała :smoke:
Chodziło mi tylko o określenie typu tripa. I pamiętajcie - posłańca się nie bije ;)
marcopolo
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 212
Rejestracja: 07.04.2017, 08:01
Mój motocykl: XL700V

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: marcopolo »

aXon pisze:Widzę, że lekka prowokacja się udała :smoke:
Chodziło mi tylko o określenie typu tripa. I pamiętajcie - posłańca się nie bije ;)
No myślę, że to była tylko prowokacja, bo inaczej musiałbyś np. przekreślić taką wycieczkę jak ostatnia wyprawa Henriego do Workuty. Bezdroży to tam chyba za dużo nie mieli ale wciąż jest to wyprawa przez duże "W".
...jak nie teraz to kiedy?
.Wojciech.
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 31.03.2018, 17:32
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Okolice Siedlce , Białej Podlaskiej
Kontakt:

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: .Wojciech. »

Witam, też dałbym na Albanię lub w tamte rejony chętnie z kimś co już tam był i ma rozeznanie, ale nie koniecznie ogólnie Bałkany , czas się znajdzie. Jak ktoś coś organizuję proszę śmiałooooooo o wiadomość lub na priv FB niżej.




https://www.facebook.com/wojciech.zbrzezniak.9
Awatar użytkownika
tomek12
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 107
Rejestracja: 02.07.2017, 21:01
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Szczejkowice / SRB

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: tomek12 »

Plan wyprawy zrealizowany 14.06 - 24.06 wypad do Czarnogóry zaliczony,początek i koniec wyprawy lotnisko Gotartowice,dwa motory 3456 km,155,5 l paliwa w moim przypadku spalanie wyszło 4,5 I/100km :yaho:
W garażu dodatkowo shadow 750 2004 r. i MZ ES 250 1966 r.
kello
romeciarz
romeciarz
Posty: 33
Rejestracja: 27.09.2013, 10:28
Mój motocykl: XL650V

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: kello »

Hej,

Chciałbym się przypomnieć ogółowi :) Mam wolne od 4 do 26 sierpnia i szukam kompana/ów na wyjazd. Planowałem Albanię, ale w grę wchodzi też Rumunia, Bośnia, Chorwacja. Dopasuję się, nie chcę jechać sam :) Jestem z Gdyni, jeżdzę na Trampku 650, także przelotowe prędkości <120km/h. Szutry jak najbardziej.
Awatar użytkownika
Krzych BBI
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 481
Rejestracja: 13.04.2012, 21:09
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Plany wyprawowe '2018?

Post autor: Krzych BBI »

Krzych BBI pisze:Chciałbym bardzo bardzo na XVIII MMRK :smile: Fajna trasa :ok:
Obrazek
Marzenie się spełniło :ok: Rysiek i White - pozdrawiam ! :thumbsup:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości