Co ile wymiana tarcz i zębatki

Wymiany: płynu hamulcowego, chłodniczego, oleju silnikowego i w zawieszeniu, filtrów, opon, zębatek i łańcuchów, świec. Regulacje: zaworów, gaźników, łańcuchów, łożysk główki ramy, świateł. Kontrola: opon, linek, akumulatora, łożysk, przygotowanie do sezonu i do zimy, smarowanie elementów.
maniek75
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 45
Rejestracja: 15.04.2017, 20:05
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Przeworsk

Co ile wymiana tarcz i zębatki

Post autor: maniek75 »

Witam
Mam pytanie ile wytrzymują tarcze z przodu oraz tylna zębatka. Pytam ponieważ widziałem motocykl w sprzedaży z przebiegiem 25 tys. i posiada niefabryczne tarcze z przodu oraz nieorginalną zębatkę z tyłu. Dodatkowo tarcze z przodu są różnych firm (jedna z otworami okrągłymi a druga z takimi podłużnymi). Ile mogą wytrzymać tarcze i zębatka, które były montowane na pierwszy montaż w motorze. Chodzi o rząd wielkości 20 lub 50 tys.
Awatar użytkownika
KJU
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 454
Rejestracja: 10.04.2013, 09:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Słojczany

Re: Co ile wymiana tarcz i zębatki

Post autor: KJU »

Jeśli motocykl ma przejechane 25 000 km, to wszystkie części powinny być fabryczne. Jeśli ktoś wymienia jedną tarczę, to odpuściłbym temat.
Jak masz na oku jakiś sprzęt, to lepiej zainwestuj w fachowca, na forum jest kilku, co chętnie pomogą prześwietlić motocykl.
Możesz też rozejrzeć się forumowym i nie bać się że mają przejechane 80 000 czy 100 000, ważne jak kto serwisuje sprzęt.
Pozdrawiam
życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiadomo co się trafi

http://zamiedzaidalej.blogspot.com/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości